April 20, 2024, 02:59:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Bandazeri  (Pročitano 29353 puta)

Van mreže ramudavala

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Bandazeri
« Odgovor #15 poslato: Jun 20, 2013, 04:05:53 posle podne »
Ni na kraj pameti mi nije bila carina. Jel valja nesto onaj pojas sto se prodaje na onom drugom sajtu ? Inace ne koristim ni pojas ni wrapse, ali blizi mi se dan kada cu morati da ih uvedem u upotrebu.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Bandazeri
« Odgovor #16 poslato: Jun 20, 2013, 06:55:39 posle podne »
Ako mislis na pan,pisao sam vec u podforumu o opremi,tema o pojasevima. Sad sam sa tel pa ne.mogu da trazim.
Ako imas nekog preko da naruci kod sebe,jer nema carine.


Van mreže ramudavala

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Bandazeri
« Odgovor #17 poslato: Jun 20, 2013, 07:29:20 posle podne »
Tema je na prvoj strani i procitao sam sta ste ti i Filip pisali. Nije jaka cifra, pa cu verovatno uzeti taj pojas za prvu ruku. Preko nemam nikog tj imam u Rusiji, ali to je kao i da nemam  (u ovom slucaju)  :D

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Bandazeri
« Odgovor #18 poslato: Jun 20, 2013, 07:32:40 posle podne »
Verujem, ja trebam da kupim nov pojas I bas mi se  ne daje 15e za postarinu.  Eventualno da uzmes onaj qr belt I wrapse za kolena. Za rucne zglobovenisu toliko neophodni. Pre nisam mogao bez njih,ali sad I najteze serije radim bez.

Van mreže ramudavala

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Bandazeri
« Odgovor #19 poslato: Jun 23, 2013, 09:49:22 pre podne »
Ja sam vise potencirao ove za ruke, nego ove za noge. Meni se bukvalno upale zglobovi na rukama u toku radnog vremena i onda kad dodjem na trening, a radim recimo ramena taj dan, plakao bih od muke. Za noge mi i nisu potrebni toliko, to je neka moja konstatacija. Pojas mi jos nije toliko hitan, ali veoma sam blizu da ga uvedem u upotrebu.
Jel mi mozes reci na kojim kilazama ti stavljas pojas i bandazere za kolena tj ja radim trenutno na 1.7 x body weight bez icega na cucnju i mrtvom i osecam da mi je to to sto se tice "klot" treniranja.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Bandazeri
« Odgovor #20 poslato: Jun 23, 2013, 01:08:17 posle podne »
Sto se tice bandaza za ruke-pre sam ih stavljao i na 110kg koliko me je zuljalo da drzim sipku bez njih.ONda sam krenuo iz pocetka sve i sad ih ne stavljam ni na 160.Vodi racuna da ti sipka stoji na korenu dlana uvek i da ti ne lomi zglob,da je cvrsto stegnes sakom.
Pojas i bandaze na cucnju i mrtvom stavljam dosta rano. Vec na 200 stavljam na cucnju,dok pojas na mrtvom na 220.Najvise sto sam radio je 280 bez pojasa,kad sam zaboravio da ga stavim :D

Van mreže ramudavala

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Bandazeri
« Odgovor #21 poslato: Jun 23, 2013, 01:59:11 posle podne »
Narucicu taj QR belt i knee wraps za pocetak, a za potiske cu vec nesto smisliti.
Hvala na strpljenju i odgovorima.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Bandazeri
« Odgovor #22 poslato: Decembar 26, 2013, 11:31:55 posle podne »
Ajde posto je proslo 6 meseci od teme, pa da pitam da li jos ima samo preko grane da se nadju bandazeri?
I kada vec pitam, interesujem se i za bandazere za zglobove, pa reko valjda su mi dovoljni oni koji mogu da se kupe u radnjama sa suplementima, sta vi mislite?

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Bandazeri
« Odgovor #23 poslato: Decembar 27, 2013, 06:20:17 pre podne »
Ajde posto je proslo 6 meseci od teme, pa da pitam da li jos ima samo preko grane da se nadju bandazeri?
I kada vec pitam, interesujem se i za bandazere za zglobove, pa reko valjda su mi dovoljni oni koji mogu da se kupe u radnjama sa suplementima, sta vi mislite?
Imas u Atlasu na cukarickoj padini 500din bandaze za zglobove,mozda mozes i preko sajta da narucis ako nisi iz bg.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Bandazeri
« Odgovor #24 poslato: Decembar 27, 2013, 01:34:59 posle podne »
Ajde posto je proslo 6 meseci od teme, pa da pitam da li jos ima samo preko grane da se nadju bandazeri?
I kada vec pitam, interesujem se i za bandazere za zglobove, pa reko valjda su mi dovoljni oni koji mogu da se kupe u radnjama sa suplementima, sta vi mislite?
Imas u Atlasu na cukarickoj padini 500din bandaze za zglobove,mozda mozes i preko sajta da narucis ako nisi iz bg.
Iz Bg sam i to blizu padine :D Pa to je fina cena, a jel imaju za kolena?

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Bandazeri
« Odgovor #25 poslato: Decembar 27, 2013, 02:29:49 posle podne »
Ajde posto je proslo 6 meseci od teme, pa da pitam da li jos ima samo preko grane da se nadju bandazeri?
I kada vec pitam, interesujem se i za bandazere za zglobove, pa reko valjda su mi dovoljni oni koji mogu da se kupe u radnjama sa suplementima, sta vi mislite?
Imas u Atlasu na cukarickoj padini 500din bandaze za zglobove,mozda mozes i preko sajta da narucis ako nisi iz bg.
Iz Bg sam i to blizu padine :D Pa to je fina cena, a jel imaju za kolena?
Ne znam da il ima za kolena,ali ako imas vremena spustis se do OMV pumpe i proveris u radnji da li ima sve sto ti treba.

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Bandazeri
« Odgovor #26 poslato: Decembar 27, 2013, 02:57:28 posle podne »
Sada sam gledao na sajtu da nemaju nista, mada da li je to merodovno? Sajt je jedno, a u stvarnosti je drugacije pa zato.

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Bandazeri
« Odgovor #27 poslato: Decembar 27, 2013, 03:29:50 posle podne »
ja mislim da nema u srbiji da se kupe knee wrapsi :/ samo da porucis sa strane
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Bandazeri
« Odgovor #28 poslato: Decembar 28, 2013, 03:54:23 pre podne »
A kako ide sistem da narucima sa godlifta? Jel su se promenila neka pravila oko carine, nisam u toku.

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Bandazeri
« Odgovor #29 poslato: Decembar 28, 2013, 09:44:43 pre podne »
sto se carine tice najbolje je da njih pitas daposalju kao poklon bar ja tako kad god kupujem nesto sa strane :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym