April 29, 2024, 08:42:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Najzanimljiviji FITNESS program!  (Pročitano 13040 puta)

Van mreže SEXY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Re: Najzanimljiviji FITNESS program!
« Odgovor #15 poslato: Jun 21, 2006, 02:42:55 posle podne »
Kada se zaista uzelim dobre atmosfere i extremno jakog treninga onda je to namenjeno iskljucivo EXTREME CLASS-u kod Jovane! Ona je savrsena i zaista bih zelela da cesce mogu da idem na njen cas...ali ne mogu da izdrzim taj tempo! :cry: Ali od septembra cu definitivno probati da se uklopim sa njenim tempom i mojim nacinom zivota! :P

laracroft

  • Gost
Re: Najzanimljiviji FITNESS program!
« Odgovor #16 poslato: Jul 23, 2006, 10:59:46 posle podne »
ja sam isla na neki ultimate workout na tasu 2godine,jedan trening taeboo,jedan steperi,svaki je kombinovan drugaciji,nekad vise aeobnog nekad staticno,devojkja je meni zakon zavrsila fitnes koledz u londonu,natasa kandic

medjutim psle 2godine sve sam vec pokupila fore i sastavila sebi sama trenibng za kod kuce.

laracroft

  • Gost
Re: Najzanimljiviji FITNESS program!
« Odgovor #17 poslato: Avgust 27, 2006, 09:45:43 posle podne »
posto je to kod jovane?i sta imaju sve od aerobika taeboo/a i to

Van mreže Kobac

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Re: Najzanimljiviji FITNESS program!
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 14, 2006, 12:34:50 posle podne »
Recite mi konkretnu razliku izmedju fitnessa i aerobika...??
Ovo pitam jer sam pri jednom pokusanom uclanjenju dobila odgovor da je to skroz isto???
 :?:

Takav odgovor dobijas, jel u velikom broju teretana rade ininstruktori koji jednu knjigu u vezi svog posla nisu procitali.

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Odg: Re: Najzanimljiviji FITNESS program!
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 15, 2006, 12:33:03 posle podne »
Recite mi konkretnu razliku izmedju fitnessa i aerobika...??
Ovo pitam jer sam pri jednom pokusanom uclanjenju dobila odgovor da je to skroz isto???
 :?:

Takav odgovor dobijas, jel u velikom broju teretana rade ininstruktori koji jednu knjigu u vezi svog posla nisu procitali.
A što je najgore uopšte i ne pokušavaju da bilo šta nauče na tu temu. Da ne komentarišem višak kilograma KOD INSTRUKTORA. Za mene je to nedopustivo. Čim vidim salaste instruktorke uopšte se i ne upuštam u bilo kakve razgovore na temu fitnesa. Mada mi se desilo i da od jedne koja deluje baš Ok čujem da žene ne mogu da se nabilduju zato što se uvek istežu posle treninga tegovima. U svakom slučaju da bi nečije mišljenje o ovakvim temama uopšte uzela u razmatranje, osoba koja ih daje prvo mora da zadovolji neke standarde što se tiče izgleda. Možda je to malo glupo, neozbiljno, detinjasto, al eto, meni je bitno  :D :D

Van mreže Kobac

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Najzanimljiviji FITNESS program!
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 17, 2006, 09:54:32 pre podne »
Pazi sad, po teoriji obim misica se smanjuje istezanjem (dolazi do promene arhitekture misica, vlakna zaklapaju manji ugao itd.) medjutim to nije toliko ogranicavajuci faktor, a pogotovo ne kod zena kod kojih presudnu ulogu u bildingu imaju neke druge stvari.

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Odg: Najzanimljiviji FITNESS program!
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 17, 2006, 11:14:22 posle podne »
Pazi sad, po teoriji obim misica se smanjuje istezanjem (dolazi do promene arhitekture misica, vlakna zaklapaju manji ugao itd.) medjutim to nije toliko ogranicavajuci faktor, a pogotovo ne kod zena kod kojih presudnu ulogu u bildingu imaju neke druge stvari.
Ja sam to sa istezanjem navela kao primer, zato što mislim da nije tačno  :D
Ali odosmo u off topic sa svim tim  :D
Ima o istezanju po drugim temama.  :D

Van mreže Kobac

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Re: Najzanimljiviji FITNESS program!
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 18, 2006, 11:52:41 pre podne »
Recite mi konkretnu razliku izmedju fitnessa i aerobika...??
Ovo pitam jer sam pri jednom pokusanom uclanjenju dobila odgovor da je to skroz isto???
 :?:

Takav odgovor dobijas, jel u velikom broju teretana rade ininstruktori koji jednu knjigu u vezi svog posla nisu procitali.
A što je najgore uopšte i ne pokušavaju da bilo šta nauče na tu temu. Da ne komentarišem višak kilograma KOD INSTRUKTORA. Za mene je to nedopustivo. Čim vidim salaste instruktorke uopšte se i ne upuštam u bilo kakve razgovore na temu fitnesa. Mada mi se desilo i da od jedne koja deluje baš Ok čujem da žene ne mogu da se nabilduju zato što se uvek istežu posle treninga tegovima. U svakom slučaju da bi nečije mišljenje o ovakvim temama uopšte uzela u razmatranje, osoba koja ih daje prvo mora da zadovolji neke standarde što se tiče izgleda. Možda je to malo glupo, neozbiljno, detinjasto, al eto, meni je bitno  :D :D


Pa Tanjice, malo se bas i ne slazem sa time da neko cije misljenje iz fitnesa treba uvazavati mora izgledati tip-top, po tome bi profesori tog i srodnih predmeta na fakultetima fizicke kulture morali biti extra gradjeni, a to najcesce nije slucaj. Po tvojoj teoriji oni nemaju pojma svoj posao, iz razloga sto ih mrzi da vezbaju (ili bilo koji drugi razlog).

[/quote]
Ja sam to sa istezanjem navela kao primer, zato što mislim da nije tačno 
Ali odosmo u off topic sa svim tim 
Ima o istezanju po drugim temama. 
[/quote]

Tanjice, opet tebi da odgovorim. To sa istezanjem jeste tacno, ako neverujes mogu ti poslati objasnjenje :) Moras jos znanja da gutas :P
Medjutim opet navodim u profi bb kod zena ja mislim da to nije ogranicavajuci faktor (istezanje utice na smanjenje obima misica isto kod zena i kod muskaraca, naravno sa odredjenom srazmerom u odnosu na velicinu misica), dakle to nije ono sto pravi razliku izmedju bbildera i bbilderki 

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Odg: Najzanimljiviji FITNESS program!
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 19, 2006, 12:11:34 pre podne »
Pa to i ja pokušavam da kažem.  :D
Da ne mislim da je istezanje čini razliku izmedju sposobnosti muškaraca i žena da dobiju mišićnu masu. breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 :D :D :D :D
Ne moraš to da mi objašnjavaš  :D :D :D :D
A što se tiče učenja... Imam još mnogo da učim. To znam.  :D :D :D :D
I slažem se sa tobom potpuno.  :D :D :D :D Gutam sve informacije koje mi dodju do pod ruku  :D :D :D :D :D :D :D :D

E sad....

A napisala sam da je MENI bitno kako izgleda osoba koja daje savete u vezi fitnesa, kao i da je to možda detinjasto i glupo  :D
 :?   :?

A što se tiče ljudi koje ja znam i koji su završili DIF, svi su perfektno gradjeni. Upoznala sam ih mnogo jer sam predavala po školama i bili su mi kolege. I od njih sam pokupila mnogo korisnih informacija (i knjiga  :D :D :D)

I nikog od njih ne mrzi da vežba. To stvarno prvi put čujem. Ljudi koje ja znam, a koji su završili DIF su ga, prvo, upisali zbog ljubavi prema sportu i uopšte telesnoj kulturi.
Ne znam šta ti studiraš, al ja sam profesor matematike i to mi zvuči kao kad mi kažeš da bi mene mrzelo da uradim neki zadatak. Nebuloza. To mi se u životu nije desilo !
A i totalno mi je bezveze razmenjujemo mišljelja o tome u  ovoj temi.
Ili da nekog doktora mrzi da pregleda bolesnika. Nezamislivo!

Ajd ako te zanima šta drugi ljudi misle o povezanosti izgleda i davanja saveta o fitnesu, postavi to kao novu temu.
 :D
Za mene osoba koja daje savete drugim ljudima, mora prvo svojim životom i svojim primerom da ih pokaže i opravda, pa tek onda uzimam ozbiljno bilo šta što kaže.
Najlakše je raditi jedno, a pričati drugo. To baš nisu ljudske osobine koje cenim.

Za malo da zbog ovog kuckanja propustim snimak iz Novog Sada na SOS-u.
 :D :D :D :D
Sva sreća da mi je dragi metnu da se sve to snima, pa ću moći da uživam dok gledam, još koji put :D :D :D :D :D
 :D :D :D :D


Van mreže Kobac

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Najzanimljiviji FITNESS program!
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 19, 2006, 09:23:49 pre podne »
Nemoj samo da se ljutis molim te  :D :D :D

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Odg: Najzanimljiviji FITNESS program!
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 19, 2006, 01:56:47 posle podne »
Ma toliko sam ljuta da ću te tužiti tati  :D :D :D :D
Šalim se. Naravno. Sad sam na poslu i mnogo mi je dosadno.
Al i to je van teme.
 :D :D :D :D

Van mreže Kobac

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Najzanimljiviji FITNESS program!
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 19, 2006, 03:51:32 posle podne »
Sve cinim samo da tata ne sazna  :D :D :D