April 23, 2024, 05:12:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: ;D kako,sta,koliko....pomoc neiskusnom  (Pročitano 13628 puta)

Van mreže Dami

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: ;D kako,sta,koliko....pomoc neiskusnom
« Odgovor #15 poslato: Februar 09, 2009, 12:36:36 posle podne »
Narcis sam,verovatno. :) Znas ono;''sad i odmah''. Samo,kad se malo informises....shvatis da vecina ljudi nema poljma sta prica (OVO SE NE ODNOSI NI ZA KOGA SA OVOG FORUMA) X osoba me ubedjivala da mogu sa ovom ili onim,za vrlo kratko vreme dobiti odlicne rezultate. Naravno,niko ovde to nije potvrdio!

Van mreže Dami

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: ;D kako,sta,koliko....pomoc neiskusnom
« Odgovor #16 poslato: Februar 09, 2009, 12:41:50 posle podne »
@body   Najgore od svega sto i ne zelim vise nego 8-10 kg na sviju kilazu. Za 1 god dobre ishrane i suplementacije bih to postigao. Hteo sam da ubrzam proces!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ;D kako,sta,koliko....pomoc neiskusnom
« Odgovor #17 poslato: Februar 09, 2009, 12:55:11 posle podne »
koliko ces dobiti kg od prve kure je pitanje slicno onome koje svjeza porodilja postavi babici koliko ce biti visoko i tesko novorodjenche kad odraste za par godina. znaci uglavnom se daju nekakve neobjektivne prognoze ustanovljene na ko zna kakvim zakljuchcima.

 e sad da se meni gade igle i da sam strogo odlucio samo za tablete moj bi izbor bio wins+turanabol i cao
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.541
Odg: ;D kako,sta,koliko....pomoc neiskusnom
« Odgovor #18 poslato: Februar 09, 2009, 02:19:34 posle podne »
@Dami
mislim da precizniji odgovor(za to sto si ti naumio i zasta si se naostrio)  od Sumporevog neces dobiti... i ako pogledas malo po forumu videces da se covek razume i da nisi dobio od nekog amatera savet...

e sad druga je stvar sto ti treba malo da sednes , smanjis brzinu i LOGICKI , RACIONALNO razmotris svoju situaciju ... smiris strasti malo oko tih 7-8 kg i shvatis koliko dobijas u stvari a koliko GUBIS... !!!! jebalo te ubrzavanje procesa... jesi li ti uopste svestan sta je zloupotreba lekova... jesi li ti uopste svestan kakav je to puduhvat?
Evo jedno pitanje o kome bi trebalo dosta da razmislis... ok uzeces aas , jer bolje da ga uzmes sad sa tom kurom kojom si naumio i koja ti nece garantovati neki veliki uspeh, kvalitet... ili da sacekas malo, iskoristis jos to sto ti je priroda dala i onda odradis ciklus kako treba sa mnogo kvalitetnijom hemijom , koja ce ti dati i ostaviti na tebi sigurno 7 -8 kg tih famoznih ciste misicne mase? pa razmisli malo jbt , ako si se vec odlucio na hemiju i ako hoces dobar napredak , zasto to zbrzati sa necim zarad nekog kratkotrajnog zadovoljstva- efekta? ako ces vec da uradis ciklus uradi kako treba, izvuci iz sebe jos godinu dve genetski maksimum pa onda razmisaljj o hemiji a dodtle se informisi... imaces garantovano mnogo bolje rezultate...
mozda kad budes naucio kakve sve posledice mogu da ti se dese mozda ces odustati od tog poduhvata... mozda kad vidis da uz bolju suplementaciju i ishranu ... bolji trening, moze dosta da se pravi  prostora za napredak ces reci sebi kakva sam budala bio... nema... u mnogim stvarima ne treba zuriti i biti brzoplet .." sto je brzo to je kuso" pogotovo ne kad je rec o steroidimia...
a da neces mozda ti na binu? ;D
nenene kad bi ti znao koliko si smesan i koliko ti je tema smesna , makar na trenuntak kad bi zastao i uvideo... hoces na brzinu nesto bez ikakvog razumnog razloga... pazi tebi u temi pisse "neiskusan"... e pa brate nema mesta za takvu temu u podforumu steroidi za ...jos si i sam rekao da je to ludost...
"pljuvanje"... hehe trebali smo da te iznapusavamo da ne znas gde ti je dupe a de glava...
rano je za tebe jos da razmisljas o AASu ... to ti je moj savet... ali kako hoces - tvoje telo tvoje zdravlje!

poz

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ;D kako,sta,koliko....pomoc neiskusnom
« Odgovor #19 poslato: Februar 09, 2009, 02:39:32 posle podne »
pa jel tema " da li dam odem u bombashe samoubice ili ne?"
cemu ovo liko roditeljskih saveta oko nekih metan bombona. pa svaka shusha po teretani danas guta mentane ko lud. nesto bas i ne vidim neke lose posledice ...
nije u pitanju basejumping ili tako nesto
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.541
Odg: ;D kako,sta,koliko....pomoc neiskusnom
« Odgovor #20 poslato: Februar 09, 2009, 03:09:26 posle podne »
pa to sto ti ne vidis lose posledice to ne znaci da ih nema... to jednostavno kad se desi desi se..
sto ti ne gutas metane ko lud ?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ;D kako,sta,koliko....pomoc neiskusnom
« Odgovor #21 poslato: Februar 09, 2009, 03:16:57 posle podne »
a sto ti ne uzimas steroide? da se nisi opeko?
zargonski sam se izrazio za to 'gutanje'. to se podrazumeva uzimaju metan a ni ne znaju sta uzimaju, ali sve u svemu opet nikome nista ne fali.
ja vidim dosta toga,ti vjerovatno mislis da su svi korisnici aas budaletine i glupani (jel boze moja krkaju se raznoraznim hormonima) ali nesto i nemas snage to da izrazis. a sta ti to vidis, koja su tvoja iskustva uopste sa aas, sem chitanja stranica na kojima drugi serviraju svoja misljenja i tebi formiraju zakljucak, pa ti to onda samo prepicas. koje si ti to lose posledice video, sta se to desilo?

jel mozda izdajes neke certifikate o ispravnom uzimanju aas?
« Poslednja izmena: Februar 09, 2009, 03:32:19 posle podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.541
Odg: ;D kako,sta,koliko....pomoc neiskusnom
« Odgovor #22 poslato: Februar 09, 2009, 04:36:34 posle podne »
ne uzimam aas i nisam se opekao...
ne mislim da su svi korinici steroida glupani ili sta vec...(i ako mislis da tebe smatram kao budalu zato sto si uzimao-uzimas AAS- gresis)  ali sam siguran u to da svakako postoji ispravan nacin i pristup celoj  toj prici o AAS-u... i najbolji nacin za koriscenje istog... gde ako vec izlazes svoje zdravlje riziku onda to radi tako sto ces odratiti ciklus kako treba.... ako  kazes da je "gutanje" metana , znaci samo tog leka produktivno i isplativo onda te ja pitam ponovo sto ti ne uzimas tako ko te shushe po teretani ? nije samo stvar u tome dal ce nekom nesto da se desi , nego i koliko ce neko nesto dobiti od uzimanja samo metana.. odnosno onoga sto je Dami rekao...

to sa certifikatima zajebi...  ali posto ti sve vidis ewo podeli to znanje sa nama pa reci da je to sto te shushe rade dobro i da ima logike... pa ajde svi da uzimamo onda metan i da budemo veliki i jaki....  pa ne mozes zato sto si ih i sam nazvao tako kako si ih nazvao ...ili ajde da sad nagadjam i laprdamkao ti pa da kazem mozda si i ti takva shusha pa uzimas metan jer nemas kessa za nesto bolje... i cekaj jer ti mislis zato sto u tvojoj teretani niko nije nastradao od AAS-a,,, da nije nigde drugde? mislis da bi se neko hvalio time?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ;D kako,sta,koliko....pomoc neiskusnom
« Odgovor #23 poslato: Februar 10, 2009, 12:38:48 pre podne »
ne uzimam aas i nisam se opekao...
ne mislim da su svi korinici steroida glupani ili sta vec...(i ako mislis da tebe smatram kao budalu zato sto si uzimao-uzimas AAS- gresis)  ali sam siguran u to da svakako postoji ispravan nacin i pristup celoj  toj prici o AAS-u... i najbolji nacin za koriscenje istog... gde ako vec izlazes svoje zdravlje riziku onda to radi tako sto ces odratiti ciklus kako treba.... ako  kazes da je "gutanje" metana , znaci samo tog leka produktivno i isplativo onda te ja pitam ponovo sto ti ne uzimas tako ko te shushe po teretani ? nije samo stvar u tome dal ce nekom nesto da se desi , nego i koliko ce neko nesto dobiti od uzimanja samo metana.. odnosno onoga sto je Dami rekao...

to sa certifikatima zajebi...  ali posto ti sve vidis ewo podeli to znanje sa nama pa reci da je to sto te shushe rade dobro i da ima logike... pa ajde svi da uzimamo onda metan i da budemo veliki i jaki....  pa ne mozes zato sto si ih i sam nazvao tako kako si ih nazvao ...ili ajde da sad nagadjam i laprdamkao ti pa da kazem mozda si i ti takva shusha pa uzimas metan jer nemas kessa za nesto bolje... i cekaj jer ti mislis zato sto u tvojoj teretani niko nije nastradao od AAS-a,,, da nije nigde drugde? mislis da bi se neko hvalio time?

sta je to ispravan nacin uzimanja aas? opet me to asocira na neki certifikat il akreditaciju....
sto se tiche mog 'gutanja' ako te interesuje evo uskoro cu pocet sa 50mg dnevno i to nekih 6sedmica (+ ostale drangulije).
sad ne znam koji je to najbolji nachin? mozda na prazan stomak mislis?  8)

e i to u vezi 'ciklusa kako treba' tu se brkaju pojmovi, znaci lik je reko da oce tablete solo da bi dobio ciljanih 5-6 kg (sto je realno i moguce). sad kad bi on odradio neku uobicajenu aas kombinaciju (kako treba) tu bi doslo do cifre od  nekih 10-20kg mase i ima da plasi ukucane.
malo optimizma nece skonit...

dalje u vezi famoznih 'shusha' racunica je jasna: shusha+steroid(i) = nabildovana shusha. i to je to. oki, mozda i neko trece lice zahteva dalja psiholoska, moralna, statistichka,strategijska i ko zna kakva proucavanja i ateste, ali o tom po tom...
naravno steroidi su tu da bi covjek bio velik i jak. o suplementima imamo podforum suplementi pa tamo mozemo o cijenama i njihovom koriscenju pricat.
kakvo sad stradanje od pisljivih kura? pa sta je to? stvarno trebalo bi nagradnu igru oformit pa ko god se sjebe od neke blage kure bogato treba da bude nagradjen.
matere mi matere,
kupicu ti dimije