April 28, 2024, 08:24:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: KUP SRBIJE IFBB 2009  (Pročitano 54089 puta)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #210 poslato: Maj 25, 2009, 11:14:03 posle podne »
Usput, Milica Narančić bi ih počistila sve redom, bukvalno. Šteta što nije nastupila i u bodi-fitnesu, pa da prva u istoriji objedini titule u fitnesu i bodi-fitnesu...

Da, Milica je zaista bila odlicna

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: KUP SRBIJE IFBB 2009
« Odgovor #211 poslato: Maj 25, 2009, 11:32:32 posle podne »
Citat
ne bi trebalo da uopste izadju

UPRAVO TAKO...ni na merenje cak..

Citat
vise nemamo takmicara kao sto je Igor Milanovic posto smo REALNO za njega svi smesni

sjajno... :D :D :D :D
rec SMESNI je je odista smesna..
igor odista jeste extra takmicar i veliiki covek u svakom smislu reci

Sto se momaka tice, tu ne mogu i ne smem nista da komentarisem jer nisam dovoljno kompetentna. Mogu samo da cestitam svima koji su bili na takmicenju, i posebno onima koji su ostvarili neki uspeh.

No, sto se zena tice, mislim da tu vec mogu da kazem nesto.
Uvek cu podrzati, pohvaliti sve takmicarke koje imaju bar kakvu takvu formu, na kojima se vidi da se trude, da treniraju, da paze na ishranu, pa makar ta xy takmicarka bila u plasmanu zadnja. Pa jos kad npr. izadje na sledece takmicenje, i vidi se neki napredak - to je super :) Za svaku pohvalu.
No, kad su u pitanju devojke koje su samo vitke manekenske gradje, na kojima se iz aviona vidi da je veliko pitanje da li su ikad do tada uopste usle u teretanu, mislim da bi bio greh prema ovom sportu pre svega, da tako nesto podrzimo. Uvek sam i za realan kompliment, i za realnu kritiku. Bez realne kritike ni ja sama ne bih uspela da svoje telo dovedem u formu u kojoj zelim da bude.
Niko ne kaze da su sve takmicarke koje su se pojavile nakon Ljube - nula. Daleko od toga. Pojavilo se bilo par cura/zena, jako dobrih. Alex, na primer, pa zatim Sonja Ilic (ili se zove Sanja - izvinjavam se na neznanju), itd. Evo sad i Milica. Dakle, nije da ih nema.
Bitno je da cure rade na sebi, da napreduju. Svojim radom i trudom mozda ce bas neka od njih danas sutra biti i bolja od Ljube. Zasto da ne?
Ali zaista mislim da bi se kriterijumi prilikom registracije ipak trebali malo poostriti, da se ne desava da se kao npr. pre par godina pojavi u kategoriji bf devojka sa vidnim viskom kg, sa salom i celulitom. E to vec jeste smesno.