Jun 09, 2024, 11:15:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: Biotech  (Pročitano 6212 puta)

Van mreže DRAKCE-POWERLIFTER

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • COOL POWER FULL
Biotech
« poslato: Februar 16, 2009, 09:13:57 posle podne »
Da li neko od vas koristi Biotech-ove proizvode,koliko vas ih je probalo akoliko je samo negde culo neku pricu o njihovom losem kvalitetu i odustalo od njih?
Hvala na iskrenosti.
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Van mreže Selim_Black

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 184
  • Daamn
Odg: Biotech
« Odgovor #1 poslato: Februar 16, 2009, 09:35:28 posle podne »
prvi i poslednji put kada sam koristio whey bio je biotechov... ali kako sam potrosio samo jedno pakovanje od 750 g ne mogu ti reci nesto bog zna o kvalitetu, ali ukus mu je odvratan...

Van mreže Brainstorm

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Biotech
« Odgovor #2 poslato: Februar 16, 2009, 09:39:29 posle podne »
Ja sam koristio dosta njihovih proizvoda i generalno sam zadovoljan iako mnogi govore da su jako losi itd

Sto se tice proteina kako koji neki mi se ne svidjaju neki su ok.

Van mreže DRAKCE-POWERLIFTER

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • COOL POWER FULL
Odg: Biotech
« Odgovor #3 poslato: Februar 16, 2009, 10:12:16 posle podne »
Da li ste kotirstili novu Biotech U.S.A srebrnu seriju?ISO whey-sada vise nije cist koncentrat ve ima i izolat i koncentrat i peptide proteina kao i kalcium kazeinat za produzeno dejstvo,pogledajte i sami www.biotechnutrition.com .
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Biotech
« Odgovor #4 poslato: Februar 16, 2009, 10:21:24 posle podne »
jel ti prodajes biotech? :D :D :D :D :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže DRAKCE-POWERLIFTER

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • COOL POWER FULL
Odg: Biotech
« Odgovor #5 poslato: Februar 17, 2009, 08:12:08 pre podne »
Ma jok.:) Nego se razmisljam da uzmem celu srebrnu seriju...Rece i Katona da je dobra pa reko da vidim sta narod kaze....:)
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!

Van mreže RaTnIk

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Biotech
« Odgovor #6 poslato: April 09, 2009, 02:35:48 posle podne »
Nije los biotech,ali na swakom forumu,znaci,kad citam,swi kazu da je los,da je owo,da je ono.E sad,nije do proizwoda,wec do strukture tela.Mada,meni je ok biotech.

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Biotech
« Odgovor #7 poslato: April 09, 2009, 02:58:39 posle podne »
Ma jok.:) Nego se razmisljam da uzmem celu srebrnu seriju...Rece i Katona da je dobra pa reko da vidim sta narod kaze....:)

Uzmi bre te pare ,pa kupi sebi dobre hrane:piletinu,junetinu,ribu,testeninu,pirinac...Pa udri po tome i treniraj kako smo rekli i nema da brines.

Koji ce tebi hurac whey ?
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: Biotech
« Odgovor #8 poslato: April 09, 2009, 03:37:30 posle podne »
Ja mislim da je o.k iskreno nisam probao tu srebrnu seriju ali znam dva lika koji su uzeli zajedno podelili i obojica imali vise nego fine rezultate!!!
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Biotech
« Odgovor #9 poslato: April 09, 2009, 05:30:00 posle podne »
ne znam,meni se iskreno svidjaju neki proizvodi...za kreatin kazu kao sranje zato sto je jeftin...900 din pola kila da te bog vidi...na mene je delovao...i dobar je...monohidrat kao i svaki drugi...samo seru bzvz...a ne postoji neko ko nije napredovao od njega...mada ti probaj pa sam zakljuci...o ukusima ne mozemo raspravljati...inace sto se tice kvaliteta whey-a,imas 80% kao i kod ostalih proizvodjaca..smatram da su potpuno ok...

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: Biotech
« Odgovor #10 poslato: April 09, 2009, 06:33:27 posle podne »
Ja na primer Glutamin pijem tokom cele godine svakodnevno cak i kada ne treniram minimum 10gr, probao sam sve proizvodjace koji postoje na nasem trzistu i mogu reci da mi je Biotech meni u top tri po dejstvu, jedino sto je najgori  za konzumiranje pa ga izbegavam s obzirom da ga pijem kasiku u usta pa tecnost a on je stvarno kao sitan pesak!!!
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže RaTnIk

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Biotech
« Odgovor #11 poslato: April 09, 2009, 09:51:41 posle podne »
To mi  jako smeta,kad kazu za neku firmu da ne walja i za njene prozivode.Ma ljudi,nije stvar u tome,wec kako wase telo reaguje,necije telo trazi jace doze,necije manje.Znaci stvar je u strukturi organizma.A jel neko probao %100 Iso Whey od Biotech-? Misljenja?

Van mreže RaTnIk

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Biotech
« Odgovor #12 poslato: April 09, 2009, 10:31:28 posle podne »
widim da ne wolis biotech xD neko drugi ko ima misljenje?

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Biotech
« Odgovor #13 poslato: April 12, 2009, 01:21:01 posle podne »
To mi  jako smeta,kad kazu za neku firmu da ne walja i za njene prozivode.Ma ljudi,nije stvar u tome,wec kako wase telo reaguje,necije telo trazi jace doze,necije manje.Znaci stvar je u strukturi organizma.A jel neko probao %100 Iso Whey od Biotech-? Misljenja?
ja hranim kera sa tim
Ti mozes kera hraniti i sa gold standardom koliko imas suplemenata hahaha

Van mreže RaTnIk

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Biotech
« Odgovor #14 poslato: April 16, 2009, 11:27:40 posle podne »
da li neko zna cenu od 1 kg %100 iso whey od biotech-a? I koliko koasta %100 iso whey od biotech-a,ali 3 kg?