April 16, 2024, 10:47:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: BODY - update 7.strana  (Pročitano 161243 puta)

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #300 poslato: Maj 16, 2013, 03:38:53 posle podne »
Samo nastavi ovako.
Dobar ste tandem ti i Filip. :)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #301 poslato: Maj 16, 2013, 09:43:47 posle podne »
Ja mislim da Hans treba da ga baci na kuvani oslic :D

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #302 poslato: Maj 16, 2013, 10:09:11 posle podne »
Ja mislim da Hans treba da ga baci na kuvani oslic :D

E to se zove ubica apetita!

"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #303 poslato: Maj 16, 2013, 10:43:27 posle podne »
Napreduje se lepo, ali jos nije vreme za ovakvu majicu :D

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #304 poslato: Maj 17, 2013, 09:44:54 pre podne »
Milane, prestani da imputujes taj kuvani oslic :P

~Hvala drugari ;)

Boky - da kakva majca je u pitanju? :)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže ZELEZO

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #305 poslato: Maj 18, 2013, 03:07:54 posle podne »
realno, ovo je daleko od dobrog i ovde svega ima osim mesa!
nije zonfa da covuku stvarate laznu iluziju njegovog izgleda,nego budite realni i pohvalite trud a ne bravo ,vrh si a ni na pocetku dobrog!!!
od mene imas bravo za trud,and kepp working out!

Van mreže aleksandar84

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #306 poslato: Maj 18, 2013, 04:30:50 posle podne »
ajde ti silo od coveka predstavi se, slikama, imenom i prezimenom, do tad, sa ovakivim komentarima, ne moras ni da se pojavljujes ovde

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #307 poslato: Maj 18, 2013, 04:32:17 posle podne »
realno, ovo je daleko od dobrog i ovde svega ima osim mesa!
nije zonfa da covuku stvarate laznu iluziju njegovog izgleda,nego budite realni i pohvalite trud a ne bravo ,vrh si a ni na pocetku dobrog!!!
od mene imas bravo za trud,and kepp working out!

drugar
jel si ukapirao da je Bojan poceo da vezba nakon dugoooo godina lencarenja,zderanja,porodicnog zivota i tako te fore?
mnogi nisu nikada skupili muda ni da se bave sa malim fudbalom a ne da imaju ambaicije da se takmicenju dogledno vreme.
ne kapiram sta je tu pogresno?

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #308 poslato: Maj 18, 2013, 04:43:25 posle podne »
Citat
realno, ovo je daleko od dobrog i ovde svega ima osim mesa!

Zar je potreban komentar posle ovoga ???

Boki samo napred, kad se srezes bice opasno  ;)
« Poslednja izmena: Maj 18, 2013, 04:52:51 posle podne Ishmerish »
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže ZELEZO

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #309 poslato: Maj 18, 2013, 06:05:58 posle podne »
kada neko postavi slike na ovom forumu valjda ocekuje neki sud, ljudi koji se bave od juce b.b. i onih od pre 15 god.
daju svoj komentar,kad mozemo da komentarisemo mr.olympia i neke druge fantasticne takmicare a ne jednog bojana!
koji je na nivou rekreativca.
dakle ja sam prokomentarisao ono sto sam uvideo i rekao bez ikakve arogancije ono sto jeste!!!
e sada sto se tice takmicenja hmm,kao takmicar je bio slab to znam jer sam se takmicio tih god.
ako se neko smatra takmicarem i prica kako je on takmicar,bruka i sramota je ovakva forma pa i milenium da nije trenirao.
takmicar sa 1 takmicenjem??? ajde nije ni to, ne cine takmicera broj takmicenja nego kako se pojavi na takmicenje pa to bilo makar jedan put.

Van mreže aleksandar84

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #310 poslato: Maj 18, 2013, 07:06:01 posle podne »
ajde ovako da ti objasnim sta znaci rec kredibilitet...

ili
napises ime, prezime i stavis slike (po mogucnosti sa takmicenja) i tako iniciras bilo kakvu smislenu diskusiju (ako je uopste i ima)

ili
si smesan... jako...

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #311 poslato: Maj 18, 2013, 07:45:04 posle podne »
Zalezo ima prava za neke stvari, a to su da generalno ne sluzi ovaj podforum samo za pohvale vec za bilo kakvu konstruktivnu kritiku pa makar bila i negativna, a drugo da je Bojan u dosta losoj formi, ali toga je Bojan i svestan. Cini mi se da to sam cesto istice u komentarima, a nisam primetio da pominje da je bio vrhunski takmicar ili nesto sl.

E sad jbga sto se doveo u tu formu naveo je zasto. Porodica, posao, manjak kesa...
Naravno da je mogao uz jace odricanje da nema ovakav pad u formi, al zar treba da ga prozivamo sto se pod tim okolnostima okrenuo vise porodici i batalio brigu o formi. Svak bira svoje prioritete...

A do njegove trenutne forme nije tesko covek sebe da dovede uopste, tesko je resiti da se prekine sa time i da krenes opet da vezbas, otuda njemu toliko i pohvala.

On je sa vezbanjem (sto kaze Pedja prakticno od 0) krenuo pre 2 meseca i rezultati su dobri, pogotovu sto pametno idu i ne pucaju iz celog arsenala od samog starta, vec tempiraju celu pricu na duze staze.

E sad glupo je sto Bojan misli da ga prate samo ljudi sto mu lupaju lajkove po FBu.
« Poslednja izmena: Maj 18, 2013, 07:47:59 posle podne BBBbbb »

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #312 poslato: Maj 18, 2013, 08:30:11 posle podne »
Ma dobro, svako ima pravo na kritiku, i manje vise, sve sto covek kaze je na mestu.
Da ne budem neiskren, ja se sam nisam ni busao sa nekim stvarima, al ajde..priblizicu svoje stavove

Ja se NIKADA nisam dicio da sam vrhunski takmicar, izasao sam na 2 takmicanja (one juniorske zaebancije je glupo pominjati, jer cak nisam imao ni cilj da uzmem medalju vec se takmicio sa sobom).
Dve stvari da naglasim oko mojih rezultata, izasao sam na drzavno prvenstvo u IFBB-u, jer me medalje sa seoskih vasara i kupa male mostanice ne zanima ako zelim da se odmerim sa najboljima.

Drugo,kakva nam je konkurencija, to je vrlo upitna stvar..u takvoj konkurenciji, koja zna za bolja vremena, imam jedno 3. mesto i jedno srebro..evo i tadasnje forme Seniori do 90kg
Znaci nisam ni bolji ni losiji, vec bas kakav jesam..medalje me ne zanimaju dok ja ne budem zadovoljan sa sobom kao takmicar.

Vise puta sam naglasavao, mom stanju nema apsolutno nikakvog opravdanja..sve je vec receno, na neke stvari i nisam mogao uticati..ali to je to, krenuli smo iz velikog minusa.

E sad, ono sto mi je jedino bitno je rezultat koji se trenutno pravi..tu je objasnjena metodologija i treninga i ishrane, a tu su svi pozvani da ospore ono sto radimo, a to cu naravno braniti argumentima.
Da li sam zadovoljan - kako ide DA, izgledom NE! Ali imam u glavi sta zelim da napravim, pa vas pozivam da do kraja ispratimo i onda mozemo kritikovati i konacan rezultat..
Verujte da mi je trebalo mnogo herca da krenem u ovu pricu i da objavim ovakve fotke..

Vise puta sam pokusavao da napravim neki kontinuitet, pa sam cak bio i pristojan kao na 1.slici
A onda sledi totalno udaljavanje od teretane na duze vreme..ko ceka lastu, doceka je :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #313 poslato: Maj 18, 2013, 08:32:39 posle podne »
Mislim evo za dva meseca,jos je %bf visok,ali ako za dva meseca moze mnogo bolje,a pritom govorim o povecanju misica,skidanju fine kilaze masti i jos ocuvanju snage i to na DIJETI bez hemije,nek mi zelezo pokaze te fantasticne rezultate sa nekim koga trenira ako je ikako moguce,fala :)


znam da Boki ne voli sebe da hvali,kao sto ni ja sebe ne volim hvaliti,ali ovo je odlican psooa za nekog ko ima full time posao,zenu,jedno dete,drugo na putu,teretanu o kojoj vodi racuna...i na sve to uklopiti obroke i ove brutalne treninge,koje ne da odradjuje,nego przi i umire na njima. Znam uzivo stanje,jos to salca na stomaku da se skine,zategne koza taman lepo,noge su ful ne biste verovali uzivo za nekog ko je toliko bio neaktivan i off aas dve ipo godine. Na masi ce se najvise raditi na povecanju ledja i zadnje loze,to su neke najslabije tacke.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #314 poslato: Maj 18, 2013, 08:36:34 posle podne »
Mislim jbt,nije ovde cilj praviti neku herbalajf pricu i jesti govna :D ovo je sve moglo bez ikakve objave na forumu il fejsbuku,al evo malo da priblizimo kako se od 25% bf stize do takmicarske velicine i forme. Jos to nije ni BLIZU to valjda je svima jasno.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure