Mart 29, 2024, 02:03:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: BODY - update 7.strana  (Pročitano 160934 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #525 poslato: Maj 13, 2014, 01:07:27 posle podne »
Samo da se oglasim, posto je zavrsena sezona za mene.
Slike iz moje kategorije su na Saletovom profilu https://www.facebook.com/RELAXGYM/photos/t.829682607/871176102894880/?type=3&theater
ovom prilikom jos jednom mu hvala, jer da njega nije bilo, dozivnotno bih se pitao kako sam izgledao na bini pored odlicnih takmicara.
6.mesto na balkanskom u ovom trenutku je ralnost za mene, nisam ostecen, nezadovoljan i tome slicno. Svoj cilj sam ostvario za ovih 14 meseci koliko su trajale sveukupne pripreme, zao mi je sto forma nije bila maaalo ostrija, ali i to je jedno iskustvo vise usled nekih neocekivanih okolnosti. Na stranu to, drugo nemam sta zameriti, na prvom mestu sebi, jer znam da sam ispostovao 100% ono sto je bilo preda mnom, tako da radimo dalje, a sledece godine apetiti rastu, ako sve budu po planu.
U ovom trenutku toliko od mene, pa do neke sledece prilike kada se malo psihicki osvezim, pozz za drugare sa foruma!!!

a bihac?

Van mreže Hex

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #526 poslato: Maj 13, 2014, 01:31:49 posle podne »
ne mogu otvorit one slike, možeš li ovdje okačiti koju sliku?

Čestitam na rezultatu i želim ti sljedeće godine još bolji plasman!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #527 poslato: Maj 13, 2014, 04:24:18 posle podne »
Cekam slike, pa cu ih okaciti cim budu dostupne.

A sto se tice bihaca - vremenski predaleko, verujem da ce organizacija biti vrhunska jer sam samo najbolje cuo od svih sa kojima sam pricao, ali jos 3 nedelje bi bilo previse,a ne verujem da bih uspeo nesto bolje iscupati iz svog tela..kad bih poceo nabrajati skontali bi ljudi da trazim izgovore, al eto drzavno i balkansko sam odradio cisto da tome ne bi bilo mesta :)
Sledece godine jedno od prioritetnih takmicenja, kontam da ce i figura do tada biti konkurentna pa se sigurno gledamo.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #528 poslato: Maj 13, 2014, 04:36:46 posle podne »
Cekam slike, pa cu ih okaciti cim budu dostupne.

A sto se tice bihaca - vremenski predaleko, verujem da ce organizacija biti vrhunska jer sam samo najbolje cuo od svih sa kojima sam pricao, ali jos 3 nedelje bi bilo previse,a ne verujem da bih uspeo nesto bolje iscupati iz svog tela..kad bih poceo nabrajati skontali bi ljudi da trazim izgovore, al eto drzavno i balkansko sam odradio cisto da tome ne bi bilo mesta :)
Sledece godine jedno od prioritetnih takmicenja, kontam da ce i figura do tada biti konkurentna pa se sigurno gledamo.
Ma brate, nije to tako daleko, evo još jedna i po sedmica obične dijete i onda ova finalna i eto ga ... ako imaš novca da se spremiš, spremi se, vjeruj mi da je najbolje takmičenje na Balkanu što se tiče organizacije i uvijek bude lijepo druženje, nagradni fond, dvorana puna i sve to (jedino je ovo u Jagodini bilo bolje, ono je bilo vrhunski). Ajde stisni, pa da se opet vidimo za koju sedmicu :D
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #529 poslato: Maj 13, 2014, 04:45:34 posle podne »
Cekam slike, pa cu ih okaciti cim budu dostupne.

A sto se tice bihaca - vremenski predaleko, verujem da ce organizacija biti vrhunska jer sam samo najbolje cuo od svih sa kojima sam pricao, ali jos 3 nedelje bi bilo previse,a ne verujem da bih uspeo nesto bolje iscupati iz svog tela..kad bih poceo nabrajati skontali bi ljudi da trazim izgovore, al eto drzavno i balkansko sam odradio cisto da tome ne bi bilo mesta :)
Sledece godine jedno od prioritetnih takmicenja, kontam da ce i figura do tada biti konkurentna pa se sigurno gledamo.

znas kakav cevap ima brate :P

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #530 poslato: Maj 13, 2014, 05:13:25 posle podne »
Cekam slike, pa cu ih okaciti cim budu dostupne.

A sto se tice bihaca - vremenski predaleko, verujem da ce organizacija biti vrhunska jer sam samo najbolje cuo od svih sa kojima sam pricao, ali jos 3 nedelje bi bilo previse,a ne verujem da bih uspeo nesto bolje iscupati iz svog tela..kad bih poceo nabrajati skontali bi ljudi da trazim izgovore, al eto drzavno i balkansko sam odradio cisto da tome ne bi bilo mesta :)
Sledece godine jedno od prioritetnih takmicenja, kontam da ce i figura do tada biti konkurentna pa se sigurno gledamo.

znas kakav cevap ima brate :P

Verujem da je mesnat hahaha

Damire, stiskam ga vec 20 nedelja..i ovi na poslu imaju granica za moje dehidracije i teturanja :) prazan sam psihicki nacisto, al ajd da ostavim konacnu odluku za koji dan kad dodjem malo sebi i vidim gde sam prvo..hteo sam otici i do Paracina i da napravim obilazak, al odavno mi telu ne prija vise ovaj rezim..videcemo..
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #531 poslato: Maj 17, 2014, 09:41:06 posle podne »
U Paracinu možeš da popijes i pojedes nesto a u Cupriji da se takmicis :P

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #532 poslato: April 30, 2015, 09:33:27 posle podne »
Mislim da je ovde red da se pise.

Bojan slabo dolazi, pa cu da vodim dnevnik na neki nacin, da pratite sta radimo.

Evo za pocetak nesto sa treninga, a uskoro ce biti slika.

Ovo je nesto iz uvoda sto sam pisao na fejsu:

Pošto smo prvu nedelju skoro uradili, malo da se oglasim povodom onoga šta trenutno nas dvojica radimo.
Zbog lošeg hormonalnog i telesnog stanja kod Bojana (nizak testosteron, visok estrogen, dosta stresa pre saradnje, tako da je i kortizol dosta otišao iznad granice normale), čitav koncept ishrane i treninga je prilagođen normalizaciji stanja, jer bez toga, neke značajnije rezultate ne možemo očekivati. Vraćanje testosterona u normalne vrednosti je od izuzetne važnosti, jer je ipak on tata mata za poboljšanje bilo kojeg aspekta u ovom sportu. Može se reći da se radi telesna rekompozicija u svakom pogledu.

Prvo bih krenuo od sistema treninga koji smo počeli da radimo. Trening je raspoređen u 5 dana nedeljno.
Pon - leđa, Uto - kardio 30min, Sre - grudi/rame Čet - off Pet -Noge, Sub -ruke, Ned - off.
Cilj ovakvog rasporeda je bio da se Bojanovim slabijim mišićnim partijama (leđa i ruke) da poseban dan već i u ovom periodu. U samom treningu sam hteo da sačuvam i intenzitet, u ovom periodu prilagođen Bojanovom stanju, i volumen, jer mislim da ne bih trebao da izostavim ni jedan od ova dva, kako bi na pravi način angažovao što veći broj motornih jedinica, vlakana itd. U treningu nema ništa fensi, osnovne vežbe, sa par dodatih detalja kao što je lagani pre - pump, par parcijlanih ponavljanja u određenim liftovima i stretch metoda u jednoj vežbi na treningu. Neke moje zamisli, koje ćemo da probamo. Intenzitet trenutno nije jak, 70%-80% na osnovim vežbama (dl, bp, sq) koje su tu da bi izvršile uticaj na podizanje telesnih hormona, što je za naturalne vežbače od izuzetne važnosti. Neki bliži opis treninga biće na kraju nedelje.

Što se tiče ishrane, ona je takođe posvećena jednom, a to je vraćanje telesnih hormona u normalu.Pošto sam se u proteklom periodu dosta bavio ulogom masti u organizmu, Bojan mi je došao kao prava prilika da razbijemo još jedan mit, a to je da su masti loše. Sam koncept dijete je sledeći: Masti visoko, srednji unos proteina, nisko sa hidratima. Svakog petog dana, kada će Bojan da radi noge, radimo punjenje, ali ne hidratima nego mastima. U ovom slučaju masti nisu tek tako sklopenje, već je napravljen pravi balans izmedju poli, mono i zasićenih masti. Jedan od bitnih stvari je unos povrća, gde Bojan trenutno unosi i preko kg dnevno. Uglavnom smo se bazirali na brokoli, tikvice, spanac, kupus blitvu itd. Jedna od bitnijih stavki jeste i poboljšanje insulinske osetljivosti, ali ona će doći kako Bojan bude skidao % telesnih masti. Neki primer jednog dana, takođe bih izneo na kraju nedelje, gde bih rekao i par reči o suplementima i još nekim stvarima. Pratite nas.

Bojan Lepojevic 115x5x5 (poslednja serija) 29.4.2015.

Legs superset - Bojan Lepojevic 29 04 2015
« Poslednja izmena: April 30, 2015, 09:35:03 posle podne BUKAS »

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #533 poslato: Maj 01, 2015, 12:45:04 pre podne »
svaka cast momci
cekamo bokija na drzavno
he he al ga mucis :D

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #534 poslato: Maj 01, 2015, 01:01:35 posle podne »
Bas sam se pitao sta je sa bokijem! Drago mi je da imamo inf iz prve ruke. Samo napred!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #535 poslato: Maj 05, 2015, 10:50:28 pre podne »
https://www.youtube.com/watch?v=Za5cCvbg0R8

Evo ga od juce. 5kg vise na cucnju od prosle nedelje, isti volumen (5x5), mnogo bolje cvrsce, sigurnije.

Za manje od 3 nedelje 4 cm dole u struku, samo 0,6kg dole, obimi ostali stoje, deficit svega 100-200kcal.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #536 poslato: Maj 06, 2015, 10:21:20 pre podne »
Pa evo da se i licno javim :)
Ovde mogu biti malo otvoreniji, pa necu puno okolisati..

Pisao sam vec na FB, al red je da ispostujem ljude koji su pratili moje ranije pripreme, i bilo je planova za daleko vise ciljeve ALIIIII
2 meseca pred takmicenje sam promenio posao, sto je u programerskoj struci znacilo novo ucenje i nove obaveze, sto je uz unapredjenje donelo i nove obaveze..toliko obaveza, da uz pripreme nije moglo pratiti jedno i drugo.

Krenuo sam 20 nedelja ranije sa dijetom, da april.2014 nesto ne uprskam i da izadjem kao zilet..kad ja tamo medjutim, prvi virus na pocetku priprema (nisam ni shvatao dosta vremena da sam bolestan, kontao dijeta me sabija 6kg dole prve nedelje) i zbog spustanja vode znatno sam digao kalorije, ista situacija u martu i kada se voda vratila, tek tada sam skontao da nisam ni imao kalorijski deficit i da cu okasniti sa formom..to je bilo jos 7 nedelja pred binu!!!

Odustajanje nije bilo opcija zbog svih ljudi koji prate, pa sam morao nagaziti izvan svojih mogucnosti, a bas tada mi padne 20kg na prst (svi smo se pitali kako bi to izgledalo da nije 2.5kg vec neki veci teg :D) nokta bez, prst napukao, pa me i to ogranicilo sa radom nogu i kardiom - AGONIJA!

Mozete zamisliti sta sam sve morao na dalje radio da se ne obrukam samo na bini + novi posao i eto dobitne kombinacije..kakav bihac koje PM, samo mi je bilo da uhvatim malo kiseonika.

I posle bine pokusavam da odrzim jake treninge, tada vec off od svega pa kao da mi se kamion istovario na glavu..od stresa nisam ni spavao neko vreme, a obaveze nisu popustale. Pritisak i kompletno stanje je dospelo do toga da skontam da dalje nece tako moci i da je pitanje kada ce i neke teze posledice posto su poceli i bolovi u grudima (jasno je kuda to vodi).

Tada sam popustio sa treninzima, pokusavao bezuspesno da sredim ishranu, ali sam bar malo iskulirao posao..jbg 'ladan ne mozes tek nista da radis :)

Onda sledi odluka da otvorimo gym (Iron Republic..druga opcija je bila da palim preko, sto je poslednja opcija) i od decembra vise nisam ni vezbao, dao oduska sebi sa hranom i rezultat je tu pred vama :)

Nastavak u sledecem postu :)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #537 poslato: Maj 06, 2015, 10:48:43 pre podne »
Od nove godine sam prilicno uzivao u hrani, barem sam se mnogo bolje osecao..obaveza se cinilo nikada vise, ali sam ih sve uspesno hendlovao.
Kao sto napomenuh, za treninge, bukvalno nije bilo fizičkog vremena. Kada smo otvorili i kada se to malo sleglo, počeo sam da treniram, bar da se razmrdam za pocetak.

Rezultati hormonalnog panela su bili ocekivani - KAOS. Filipa nisam ni zeleo da cimam, jer u ovakvom stanju od priprema nema nista.

Bilo mi je jasno sta moram da radim, jedino sto nisam probavao je bilo igranje sa MASTIMA, uz logicno razmisljanje da moram prilagoditi volumen i intezitet oporavku hormona.
Kada sam skontao da je Bukas kod nas u okolini, kao da se nacrtao gde treba u pravo vreme :D Covek lifter, sigurno najbolje poznaje rad na snazi (sto mora dovesti do hormonalnog odziva), a bas nesto ranije sam procitao da je pisao nesto o mastima, pa smo i caskali na tu temu.

Jednostavno, sve se poklopilo! - dodatno, prilicno me iznenadio samim pristupom celoj situaciji, jer sam ja bio u fazonu 'manje vise znam sta treba da radim, trebala bi ponekad konsultacija i objektivna ocena tj mentorisanje.
ALIII Bukas je totalno preuzeo stvari kao pravi analiticar, nema ti sta da manje vise znas, nego da to mi sistematicno odradimo.

Prva stvar - godinama, hronicno vucem problem sa donjim ledjima, niti imam dovoljno znanja, a nisam imao ni fokusa da se posvetim resavanju. Prvi trening i jeste bio testiranje mojih slabih tacaka (nesto sto sam samo gledao na klipovima sa zapada) i na moje iznenadjenje, problem nisu bili slabi eraktori, vec deo izmedju lopatica (sto je bilo logicno, jer se secam da sam ga zeznuo tokom studiranja od polozaja pri ucenju, promena drzanja je resila bolove, ali je zato sve palo na donja ledja).

Odradili smo sve osnovne vezbe, Bukas je odmah znao sta tacno treba gadjati, sto je i objasnio u svom izlaganju.

Drugi pravac je ishrana..probao sam sve varijante sa hidratima i shvatio da to ne radi posao kako sam ocekivao, jer verujte, na proslim pripremama nisam fusario ni 1%,te sam jedva cekao priliku da isprobam masti.
Taj pristup je sada negde i moranje zbog oporavka hormona, ali sem Keto dijete, nisam se nikada bavio vecom ulogom masti, kako u deficitu, a pogotovo ne u masi.

Moji utisci:
U pocetku koriscenja masti, mozak se igra sa vama, posteno je tesko, kao i svaka keto dijeta stim sto ovde ne radimo klasicno punjenje, pa je muka bila veca.
Sto se treninga tice, sve je bolelo, islo jako tesko, nema volje i sto je najgore nema ni kondicije - sto nedostatak hidrata dodatno unesrecuje.
3 nedelja kasnije: Energija vise nije toliki problem, poprilicno je popravljen fokus. Dodatno me motivise i rekompozicija tela, 4cm u struku manje, tonus misica vidno povecan, pa se sada i osecam, ali i izgledam kao da vezbam :)
Treninzi idu dosta tecnije, srecom Bukas nadgleda, pa ne mogu da sbrzam..bitno da je motivacija tu, sve mi nekako ide na bolje, kvalitetnije spavam, manje stresa osecam.

Malo je reci da sam prezadovoljan, ali idemo korak po korak, nikada nisam ni odustajao od zelje za binom (a bilo bi lepo i cucnuti neku kilazu) tako da planova ima na pregrst.

Kako su tu sada i neki poslovni planovi, postoji i dosta ideja koji ukljucuju edukacija, a sve ce biti ispraceno, nadam se i kvaliteno, te se nadam da ce ljudima biti zanimljivo da prati.

Eto, toliko od mene za sada, pa ocekujte periodicne update-ove.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #538 poslato: Maj 06, 2015, 11:03:03 pre podne »
samo napred boki


Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: BODY - update 7.strana
« Odgovor #539 poslato: Maj 06, 2015, 11:15:40 pre podne »
Evo početno stanje stvari i jedna random slika sa treninga. Kroz nekoliko dana biće novih updateova. Trenutno je mnogo bitnije da Bojan se oseca dobro i da sve ono što ne valja u njegovom telu dodje u balans. Bolji izgled ce doci sam po sebi, a i snaga :)