April 20, 2024, 12:58:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: 135 Veciti Derbi!  (Pročitano 4377 puta)

Van mreže Bertil Foxxx

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
135 Veciti Derbi!
« poslato: Februar 28, 2009, 05:39:12 posle podne »
Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde igrali su nerešeno 1:1, u 135. 'večitom derbiju' odigranom na stadionu Partizana.


Zvezda je na poluvremenu vodila golom Đorđa Tutorića u 39. minutu, a Partizan je do vrednog boda došao u bukvalno poslednjim trenucima meča pogotkom Portigalca Moreire. Partizan je tako povećao prednost na tabeli u odnosu na drugoplasiranu Vojvodinu na četiri boda, pošto su Novosađani poraženi u Kruševcu od Napretka. Zvezda je treća sa sedam bodova manje od 'crno-belih'.


po meni zvezda bolja i trebala je da pobedi !

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: 135 Veciti Derbi!
« Odgovor #1 poslato: Februar 28, 2009, 07:10:51 posle podne »
brate nemoj o fudbalu i ovde....  :-X :-X

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: 135 Veciti Derbi!
« Odgovor #2 poslato: Mart 01, 2009, 04:20:48 posle podne »
Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde igrali su nerešeno 1:1, u 135. 'večitom derbiju' odigranom na stadionu Partizana.


Zvezda je na poluvremenu vodila golom Đorđa Tutorića u 39. minutu, a Partizan je do vrednog boda došao u bukvalno poslednjim trenucima meča pogotkom Portigalca Moreire. Partizan je tako povećao prednost na tabeli u odnosu na drugoplasiranu Vojvodinu na četiri boda, pošto su Novosađani poraženi u Kruševcu od Napretka. Zvezda je treća sa sedam bodova manje od 'crno-belih'.


po meni zvezda bolja i trebala je da pobedi !

Pa jeste jbg kad se Partizanu 2 gola racunaju kao jedan,a ciganima niko to nije javio pred utakmicu,oni mislili da PFC treba da da 3 da bi im 1 racunali ;D ;D ;D

E miseeeeviiiiiiiiiiiiiiiii ;D ;D ;D

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Bertil Foxxx

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: 135 Veciti Derbi!
« Odgovor #3 poslato: Mart 02, 2009, 01:09:44 pre podne »
ee pa covece sta je pfc ima sanse koje sanse ? samo onu jednu u koju se kunu,a lopta nije ni presla go liniju! nego ajde sad da niste dali onaj gol u 6 minutu sudija bi produzio jos jedno 10-ak minuta!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: 135 Veciti Derbi!
« Odgovor #4 poslato: Mart 02, 2009, 10:21:57 pre podne »
ee pa covece sta je pfc ima sanse koje sanse ? samo onu jednu u koju se kunu,a lopta nije ni presla go liniju! nego ajde sad da niste dali onaj gol u 6 minutu sudija bi produzio jos jedno 10-ak minuta!

Ma nije presla ni pola metra gol liniju :twisted: jbg izgleda da protiv cigancica mora da udje bar metar i ostane tu jedno 5 min da bi se go priznao ;D ;D

jbg pa sudija nije dao onom debilu Koromanu crveni iako je udario igraca rukom po licu...

Bog sve vidi...Nema kradje komsinice pacenice :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: 135 Veciti Derbi!
« Odgovor #5 poslato: Mart 02, 2009, 01:03:18 posle podne »
i zvezda i partizan su bili  i ostace rezimski klubovi, uvek mi je bilo smesno prepucavanje njihovih navijaca
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: 135 Veciti Derbi!
« Odgovor #6 poslato: Mart 03, 2009, 12:35:03 pre podne »
Derbi je bio slab tako da ce brzo pasti u zaborav.

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: 135 Veciti Derbi!
« Odgovor #7 poslato: Mart 05, 2009, 12:05:50 pre podne »
i zvezda i partizan su bili  i ostace rezimski klubovi, uvek mi je bilo smesno prepucavanje njihovih navijaca
Haha, ti ove koji se prepucavaju a u zivotu nisu videli stadion zoves navijacima...

MOJ GRAD MOJ KLUB!! Dokle god ljudi to ne shvate klupski fudbal ce nam biti tu gde jeste.

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: 135 Veciti Derbi!
« Odgovor #8 poslato: April 27, 2009, 09:33:25 pre podne »
Pa jel sam ja to dobro cuo , da je Crvenu Zvezdu napustila takva velicina kao sto je Dobrivoje TAnasijević zvani Dan Tana ,a bas sam mislio da ce Zvezda zaigrati u Evropi dogodine .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: 135 Veciti Derbi!
« Odgovor #9 poslato: April 28, 2009, 08:53:15 pre podne »
Ode i Markic sa polozaja , odose sve velicine iz Zvezde ....
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow