Mart 28, 2024, 03:50:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: "Moja kravica" bez laktoze!  (Pročitano 9420 puta)

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: "Moja kravica" bez laktoze!
« Odgovor #15 poslato: Mart 11, 2009, 08:17:32 pre podne »
Da li se oseca da nema laktoze - da! Gustina i sve ostalo je drugacije.. ukus etc. A meni je slatko cak :D
Nije to opterecivanje, Pedjo, ljude ZANIMA - nekad se cenilo kad se ljudi interesuju.... nista nije lose u tome...

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: "Moja kravica" bez laktoze!
« Odgovor #16 poslato: Mart 11, 2009, 08:33:10 pre podne »
Peđa nema šta tu dali meni ne odgovara, ja to i ne pijem NIKAKO, jednostavno me zanima šta ima tu? volim da znam i stvarno mi nije jasno šta je tu čudno?
Isto ko što me zanima trilion drugih stvari koje niti radim, niti jedem... jednostavno me zanima.Neznam zašto uopšte gubiš energiju da kažeš kako nije bitno a ja ili neko drugi želi da zna? Ili kažeš ili zaključaš temu jer po tebi nema smisla.
Po meni ima edukativan značaj i ništa više :) :) :)

Tako da osporavanje zašto neko želi da zna po meni nema smisla, niti potrebe ;)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže pavle87

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: "Moja kravica" bez laktoze!
« Odgovor #17 poslato: Mart 11, 2009, 10:34:27 pre podne »
Gde kupujete to mleko? Nema ga u maxiju.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: "Moja kravica" bez laktoze!
« Odgovor #18 poslato: Mart 11, 2009, 10:50:55 pre podne »
aman.....
pa ne mogu da verujem...
pa ako nema laktoze zar niko od vas nije pomislio DA NEMA ONDA NISTA DRUGO...
ili..zar niko od vas nije pomislio...ZASTO BI STAVLJALI BILO STA DRUGO kada se nesto oslobodi neceg sto je smetalo vecini ljudi..

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...jao majko moja..
cuje edkukatvini karakter.
pa evo...da resimo misteriju....
ja predlazem da svi oni koje to zanima napisu pismo IMLEK-u..
ili jos bolje....
evo....organizujte STRAJK ISPRED IMLEKA da razotkriju to sta su stavili u mleko....
joj pa boze..

bdw SRETAN RODJOS BEBAC-ziveli uz kravicu lactose free
« Poslednja izmena: Mart 11, 2009, 10:57:08 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: "Moja kravica" bez laktoze!
« Odgovor #19 poslato: Mart 11, 2009, 11:03:29 pre podne »
Pa mora da ima neceg drugog kad je 3.5% UH, a mleko ima samo laktozu... mozda nisu UBACILI neki secer, nego se laktoza rastavila na glukozu i.. whatever...
Ne mogu da verujem da te nervira sto nas interesuje nesto... iz cista mira...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: "Moja kravica" bez laktoze!
« Odgovor #20 poslato: Mart 11, 2009, 11:06:44 pre podne »
Pa mora da ima neceg drugog kad je 3.5% UH, a mleko ima samo laktozu... mozda nisu UBACILI neki secer, nego se laktoza rastavila na glukozu i.. whatever...
Ne mogu da verujem da te nervira sto nas interesuje nesto... iz cista mira...

pa nervira me jel je glupost
kako ti ne shvatas.....
znaci..potpuno je irelevantno sta je unutra osim cirnjenice da nema laktoze....
to sto pise 3.5% UH da malo bolje citas onda bi video da je to na 100gr...prehrambene vrednosti..sto iznosi..ma tebi ostavljam da racuns koliko je to gr Uh koje nemoze da se izbaci fermentacijom mleka vec melko kao svaka zivezna namrincia se sastoji od BELANCEVINA...UH...I MASTI......
pa jebote ne mogu da verujem.....

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: "Moja kravica" bez laktoze!
« Odgovor #21 poslato: Mart 11, 2009, 11:12:34 pre podne »
Peđa nema šta tu dali meni ne odgovara, ja to i ne pijem NIKAKO, jednostavno me zanima šta ima tu? volim da znam i stvarno mi nije jasno šta je tu čudno?
Isto ko što me zanima trilion drugih stvari koje niti radim, niti jedem... jednostavno me zanima.Neznam zašto uopšte gubiš energiju da kažeš kako nije bitno a ja ili neko drugi želi da zna?

matori , tebe u poslednje vreme zanimaju bas neke gluposti.. prvo AAS na tvoje stanje , pa laktoza u laktoza free mleku hahaha salim se

gledaj ovako taj procenat uh je sigurno ali 100 POSTO GLUKOZA, LAKTOZA SE SASTOJI OD GLUKOZE I GALAKTOZE I PRI TOM PROCESU RAZGRADNJE SIGURNO OSTANE KOJI PROCENAT GLUKOZE JER I MORA DA BUDE TAKO, u suprotnom bi to mleko bilo loseg ukusa i niko ga ne bi kupovao... pa razmisli malo, ako je neko alergican na laktozu taj ce pre i da ne pije mleko nego da pije nesto sto nema ni malo ukus mleka...

Spartak

  • Gost
Odg: "Moja kravica" bez laktoze!
« Odgovor #22 poslato: Mart 11, 2009, 11:27:59 pre podne »
Peđa nema šta tu dali meni ne odgovara, ja to i ne pijem NIKAKO, jednostavno me zanima šta ima tu? volim da znam i stvarno mi nije jasno šta je tu čudno?
Isto ko što me zanima trilion drugih stvari koje niti radim, niti jedem... jednostavno me zanima.Neznam zašto uopšte gubiš energiju da kažeš kako nije bitno a ja ili neko drugi želi da zna?

matori , tebe u poslednje vreme zanimaju bas neke gluposti.. prvo AAS na tvoje stanje , pa laktoza u laktoza free mleku hahaha salim se

gledaj ovako taj procenat uh je sigurno ali 100 POSTO GLUKOZA, LAKTOZA SE SASTOJI OD GLUKOZE I GALAKTOZE I PRI TOM PROCESU RAZGRADNJE SIGURNO OSTANE KOJI PROCENAT GLUKOZE JER I MORA DA BUDE TAKO, u suprotnom bi to mleko bilo loseg ukusa i niko ga ne bi kupovao... pa razmisli malo, ako je neko alergican na laktozu taj ce pre i da ne pije mleko nego da pije nesto sto nema ni malo ukus mleka...
pirat je u pravu, glukoza i galaktoza, po meni stvar koja i dalje ne treba da bude sastavni dio bodibildrskog menija

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: "Moja kravica" bez laktoze!
« Odgovor #23 poslato: Mart 11, 2009, 12:15:36 posle podne »
eto..
misterija resena bez strajka i bilo cega..
hvala pirat..
dobiti ces verovano karton lactose free milk...FOR FREE!!!!

lock

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: "Moja kravica" bez laktoze!
« Odgovor #24 poslato: Mart 11, 2009, 12:58:04 posle podne »
Peđa nema šta tu dali meni ne odgovara, ja to i ne pijem NIKAKO, jednostavno me zanima šta ima tu? volim da znam i stvarno mi nije jasno šta je tu čudno?
Isto ko što me zanima trilion drugih stvari koje niti radim, niti jedem... jednostavno me zanima.Neznam zašto uopšte gubiš energiju da kažeš kako nije bitno a ja ili neko drugi želi da zna?

matori , tebe u poslednje vreme zanimaju bas neke gluposti.. prvo AAS na tvoje stanje , pa laktoza u laktoza free mleku hahaha salim se

gledaj ovako taj procenat uh je sigurno ali 100 POSTO GLUKOZA, LAKTOZA SE SASTOJI OD GLUKOZE I GALAKTOZE I PRI TOM PROCESU RAZGRADNJE SIGURNO OSTANE KOJI PROCENAT GLUKOZE JER I MORA DA BUDE TAKO, u suprotnom bi to mleko bilo loseg ukusa i niko ga ne bi kupovao... pa razmisli malo, ako je neko alergican na laktozu taj ce pre i da ne pije mleko nego da pije nesto sto nema ni malo ukus mleka...
Upravo tako...od onih 4,6 gr ukupnog mlecnog secera je ostalo 3,5 gr...Samo je odstranjena laktoza...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: "Moja kravica" bez laktoze!
« Odgovor #25 poslato: Jul 04, 2010, 03:47:35 posle podne »
Posto ja volim po kad kada popiti mleko,ponadao sam se da ce ovi delakto proizvodi biti resenje za poznate probleme.
Kad ono...u pocetku sam kao psihicki bio miran te pomislio da je to to,medjutim i ti proizvodi prave isti problem kao i
obicni sa laktozom.