April 28, 2024, 11:02:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: GULJENJE KOZE NA DLANOVIMA  (Pročitano 17438 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GULJENJE KOZE NA DLANOVIMA
« Odgovor #15 poslato: Mart 09, 2009, 11:30:19 pre podne »
vazelin rulles!!!

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: GULJENJE KOZE NA DLANOVIMA
« Odgovor #16 poslato: Mart 09, 2009, 12:55:20 posle podne »
uzeo sam kremu Didermal

videcemo sad..
mislim da si se uveliko zajebo sto se tice izbora kreme, jel to krema sa kortikosteroidima?
uzmi obicnu sa vitaminom E



Slažem se sa Piratom.
Didermal je kombinacija antibiotika i kortikosteroida. Mislim da ti nije potrebna ako nemaš nekih većih problema sem perutanja kože. Bolje rešenje ti je Pantenol krem, ali kako želiš.

tako su mi preporuchili u apoteci. Videcu sta bude od ovoga,  ako ne pomogne precicu na nesto drugo :))

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: GULJENJE KOZE NA DLANOVIMA
« Odgovor #17 poslato: Mart 09, 2009, 04:22:45 posle podne »
Didermal je dobra krema ali se ne koristi za ono sto tebi treba ... pogotovo sto i nije krema s kojom se mozes igrati tek tako... a sobzirom da ces nakon nanosenja te kreme ponovo da teglis kozu sa gvozdjurijom mozes da sa tim kortikostreroidima napravis fino sranje na sakama, ozbiljno ti kazem!!! didermal se koristi kad treba da se razvuce koza koja nema elasticnost !!! kada hoce da se dobije na razvucenosti koze , kad moram tako debilno da se izrazim i kod mnogih ljudi izaziva alergijsku reakciju , a ti ces nakon koriscenja jos da se hvatas za prljave sprave itd i da ponovo teglis kozu... pretpostavljam da im to nisi rekao u apoteci...ne znam koliki su to tebi problemi na sakama ali pretpostvaljam da nije zanemarljivo cim si postavio temu.... uzmi lepo za teretanu rukavice i podvezi lepo ruke cistim zavojem, jer se ipak sake znoje pa se tu jos na tu izgiljenu kozu moze navatati neka infekcija... mada cini mi se da ti je to prolazna stvar...
i uzmi obican vitamin E i kremu...

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: GULJENJE KOZE NA DLANOVIMA
« Odgovor #18 poslato: Mart 09, 2009, 09:38:07 posle podne »
e matori u apoteci sam naglasio da dizem zeljezu, al eto dade mi to...

malo mi je bolje, mislim da se chak povlachi ... predpostavljam da ima efekta krema, a sto se tiche ovog tegljenja vrlo je moguce, moracu da se pripazim s obzirom da hocu da isteram ovo do kraja jer vidim vec ima nekih efekata... ako budem imao jos problema, a nadam se da ih nece biti uzecu pantenol ili slichno....

sto se rukavica tiche, predstavljaju mi problem pri hvatanju, ali to je sad drugi padez... trebao bi da ih nabavim, ako nista, onda da kad uhvatim devojku za ruku ne dobijem po nosu shto dizem tegove :_)