Mart 28, 2024, 04:05:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: 'VRATIO SAM SE!'  (Pročitano 1585 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
'VRATIO SAM SE!'
« poslato: Mart 20, 2009, 10:23:20 pre podne »
"Morao sam otići na poduži odmor jer operacija je bila jedini način da sasvim izliječim koljeno. Sada situacija izgleda odlično, a oporavak napreduje čak i bolje od očekivanja.

Osjećam se zdravo i moćno i moja je motivacija zaista jaka. Ovaj odmor sam iskoristio kako bih odmorio glavu od svega i na kraju mogao objektivno sagledati dosadašnju karijeru te izabrati put kojim ću krenuti dalje.

Završetak karijere više nije opcija! Borit ću se još par godina, sve dok me bude služilo zdravlje.

Pogledao sam duboko u sebe i našao puno rezervne energije i motivacije. Također, još sam jednom naučio da je borba moj život i da se bez toga osjećam prazno.

Kad se sve zbroji, ispada da jedva čekam novi ulazak u ring, treniram kao manijak i definitivno ću biti spreman za ovaj povratak.

Pitate se koji je moj sljedeći potez?

Prvo trebam dovršiti proces oporavka i zatim krenuti dalje. Noga bi mogla spremna za jake udarce početkom svibnja, tako da bih se mogao početi boriti već za mjesec dana.

Moja prava snaga se poprilično povećala jer sam ovoga puta napravio prave bazne pripreme, što prije nisam mogao zbog čestih mečeva. Ispada da dugački odmor i neće uopće biti tako loš – nakon dugo vremena ću ući u ring savršeno zdrav i 100 posto spreman za borbu.

Vjerujte mi, to je veliko olakšanje!

Trenutno još uvijek razmišljam o mogućnostima koje mi se nude – gdje i protiv koga se boriti u sljedećem meču.

Moj je cilj boriti se protiv najjačih, a postoji par ljudi koje bih vrlo rado vidio u suprotnom kutu. Nisam zaboravio stanovite izjave, ali karijeru sada zasigurno neću graditi na vraćanju starih dugova.

Želim nove izazove, želim biti najbolji na svijetu i znam da to još uvijek mogu ostvariti.

Ove godine planiram odraditi tri borbe, ovoga puta bez 'meča za zagrijavanje'. Više se ne moram dokazivati ni sebi ni ljudima koje volim, ali svima koji su već otpisali Cro Copa ću pokazati da su grdno pogriješili.

Za tjedan, dva ću već moći otkriti konkretne planove za ovu godinu i zato vam hvala na strpljenju",



www.mma-id.com