April 29, 2024, 09:14:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Vitalij Kličko: "Prebiću Gomeza"  (Pročitano 1826 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Vitalij Kličko: "Prebiću Gomeza"
« poslato: Mart 17, 2009, 03:20:11 posle podne »

Ukrajinski bokser Vitalij Kličko poručio je da će Kubancu Karlosu Gomezu "očitati nekoliko bokserskih lekcija" u meču za odbranu titule u teškoj kategoriji.

"Spreman sam, samouveren i nemam problema sa povredama. Čuo sam neke izjave iz Gomezovog stručnog štaba, ali mogu samo da im poručim da nastave da sanjaju. Gomez je rekao da nikada u životu nije trenirao kao do sada, a ja mu obećavam da će protiv mene imati najteži meč u karijeri", izjavio je Kličko.

Kličko je rekao da je Gomez dobar bokser, ali da mu je mana to što je nov u teškoj kategoriji.

"On je dobar bokser, tehnički izuzetno potkovan. Ipak, nov je u ovoj kategoriji što ću mu i pokazati u subotu. To će biti nova lekcija za njega, ali neće trajati dugo", rekao je Vitalij Kličko.

Ukrajinac u meču sa Gomezom brani titulu u teškoj kategoriji Svetskog bokserskog saveta (WBC).

Gomez je nedavno izjavio da se ne plaši Klička i da će mu pokazati koliko je dobar bokser.

"Prebiću ga. Bolji sam bokser od njega", poručio je 35-godišnji Kubanac.

Gomez je svojevremeno bio sparing partner mlađem bratu Vitalija Klička, Vladimiru.

Vitalij Kličko se, posle četiri godine pauze, vratio u ring i tada je osvojio titulu pobede nad Nigerijcem Samjuelom Piterom.

Meč izmedju Klička i Gomeza održaće se u 21. marta u Štutgartu.


izvor B92
« Poslednja izmena: Mart 17, 2009, 04:14:03 posle podne sasacg »
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Vitalij Kličko: "Prebiću Gomeza"
« Odgovor #1 poslato: Mart 17, 2009, 04:09:05 posle podne »
ovo su neki kamatari???

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Vitalij Kličko: "Prebiću Gomeza"
« Odgovor #2 poslato: Mart 17, 2009, 06:57:04 posle podne »
nista nije lepo kao visokointelektualni trash talk!

Van mreže SAJ

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 163
Odg: Vitalij Kličko: "Prebiću Gomeza"
« Odgovor #3 poslato: Mart 19, 2009, 10:53:36 posle podne »
U 22:45 na nova tv...

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Vitalij Kličko: "Prebiću Gomeza"
« Odgovor #4 poslato: Mart 22, 2009, 12:08:51 posle podne »
Kličko pobijedio Gomeza


Iako nije impresionirao Vitalij Kilčko je pobijedio Juana Carlosa Gomeza prekidom u 9. rundi i tako obranio WBC pojas prvaka u teškoj kategoriji.

Ovo je 37. pobjeda Vitalija Klička u 39 mečeva, a Gomezu je to bio 2. poraz u 46. meču profesionalne karijere.

Stariji brat Kličko sporo je i prelagano krenuo u meč, dok je Gomez bio aktivniji u prvim rundama.

Kako je meč odmicao Vitalij je polako preuzimao inicijativu i odveo meč na svoju stranu.

Pravi izazovi za Vitalija mogli bi biti Ruslan Čagajev ili Aleksander Povetkin, eventualno možda Nikolaj Valujev ili David Haye (ako dobije Vladimira Klička) - ali ova druga dvojica - teško.



profightstore.com

Spartak

  • Gost
Odg: Vitalij Kličko: "Prebiću Gomeza"
« Odgovor #5 poslato: Mart 22, 2009, 01:21:54 posle podne »
Nikad dosadniji i tromiji mech nisam gledao

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: Vitalij Kličko: "Prebiću Gomeza"
« Odgovor #6 poslato: Mart 22, 2009, 01:38:08 posle podne »
Nikad dosadniji i tromiji mech nisam gledao
Slazem se!