Maj 28, 2024, 09:37:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Danilo1994
X3MShop banner

Autor Tema: ASS  (Pročitano 5843 puta)

Van mreže ISO-100

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: ASS
« Odgovor #15 poslato: Mart 22, 2009, 04:01:03 posle podne »
Nisam ja taj drug, tako da si se zajebo batice, ja kad budem hteo hemiju onda cu lepo pitati za sebe, nema potrebe da idem preko druga.... kontas?!

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: ASS
« Odgovor #16 poslato: Mart 22, 2009, 04:03:02 posle podne »
ma daj mu bensedin... ;D
a pazi sad....ja sam  100 posto ubedjen da si ti taj drug ;) tako da batalite to preko drugova rodjaka bake i deke itd.....to sve radite  da ne bi direkt popili pljuvanje...  ;D a providno je samo tako...
a ja sam ovaj sa 30 ampuli test prop :D :D :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.558
Odg: ASS
« Odgovor #17 poslato: Mart 22, 2009, 04:14:07 posle podne »
Nisam ja taj drug, tako da si se zajebo batice, ja kad budem hteo hemiju onda cu lepo pitati za sebe, nema potrebe da idem preko druga.... kontas?!

a zato ces i za svog druga da pitas za kombinaciju naposim, turanabol .... batice... izvini ali meni to zvuci kao klasican primer ovoga sto sam ti naveo... uostaoom sta vi imate da se raspitujete uopste za nekog koji ce heimiju da uzima, danas svako moze da koristi net ...






Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: ASS
« Odgovor #18 poslato: Mart 22, 2009, 06:08:20 posle podne »
pa sad mislim da od upotrebe ASS-a ne mozes da ga odgovoris...a od AAS-a mislim da mozes...  ;D

Van mreže ISO-100

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: ASS
« Odgovor #19 poslato: Mart 22, 2009, 08:10:24 posle podne »
Nisam ja taj drug, tako da si se zajebo batice, ja kad budem hteo hemiju onda cu lepo pitati za sebe, nema potrebe da idem preko druga.... kontas?!


a zato ces i za svog druga da pitas za kombinaciju naposim, turanabol .... batice... izvini ali meni to zvuci kao klasican primer ovoga sto sam ti naveo... uostaoom sta vi imate da se raspitujete uopste za nekog koji ce heimiju da uzima, danas svako moze da koristi net ...

moze svako da koristi, ali jos uvek ima onih koji nemaju pojma da ovakvi forumi postoje, kontas?! A ima i onih kojima net sluzi samo za Facebok, Youtube itd.. :), razumes?! I to sto sam naveo kao primer Naposim, to je iz razloga jer 70% ljudi zna samo za Naposim eventualno za Metan... i sto mogu da se kupe za malo para...






« Poslednja izmena: Mart 22, 2009, 08:12:35 posle podne ISO-100 »