April 29, 2024, 02:54:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: muskarci i suze  (Pročitano 27889 puta)

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #15 poslato: April 06, 2009, 01:39:55 posle podne »
 mislim da nije stramota ako muskarac place,ali samo ako zaista ima cvrst razlog za to... ne kao neke devojke,slome nokat i odmah cmizdre!!  :D :D
iskreno meni je jako simpaticno kada decko zaplace zbog devojke...  ;D  nekako je romanticno...  ;D ;) :) 8)
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #16 poslato: April 06, 2009, 01:56:19 posle podne »
  Jaaaaooo....kako je to simpaticno i osecajno sa tvoje strane... :)  :'(
« Poslednja izmena: April 06, 2009, 01:59:22 posle podne NemanjaBG »

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #17 poslato: April 06, 2009, 02:07:44 posle podne »
  Jaaaaooo....kako je to simpaticno i osecajno sa tvoje strane... :)  :'(

jel jeste,a?! ;D ;D ;D ;D :D
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #18 poslato: April 06, 2009, 03:05:55 posle podne »
iskreno meni je jako simpaticno kada decko zaplace zbog devojke...  ;D  nekako je romanticno...  ;D ;) :) 8)

to nije muskarac vec.... :D :D

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #19 poslato: April 06, 2009, 03:34:35 posle podne »
iskreno meni je jako simpaticno kada decko zaplace zbog devojke...  ;D  nekako je romanticno...  ;D ;) :) 8)

to nije muskarac vec.... :D :D

zasto?  dobro nisam bas mislila zbog neke male svadje da place ;D  tu bi vec ispao p**** ...ali recimo da ih sudbina odvoji na duze vreme pa na rastanku zaplacu oboje ;D  ili ne daj boze devojci se nesto desi ili pogine....u takvim situacijama mislim da je opravdano...
gledala sam sinoc jedan romantican ali jako tuzan film,pa otud inspiracija za temu :) 
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #20 poslato: April 06, 2009, 03:38:27 posle podne »
iskreno meni je jako simpaticno kada decko zaplace zbog devojke...  ;D  nekako je romanticno...  ;D ;) :) 8)

to nije muskarac vec.... :D :D

zasto?  dobro nisam bas mislila zbog neke male svadje da place ;D  tu bi vec ispao p**** ...ali recimo da ih sudbina odvoji na duze vreme pa na rastanku zaplacu oboje ;D  ili ne daj boze devojci se nesto desi ili pogine....u takvim situacijama mislim da je opravdano...
gledala sam sinoc jedan romantican ali jako tuzan film,pa otud inspiracija za temu :) 

pa dobro to si u pravu :)

mora da si gledala P.S volim te :D :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #21 poslato: April 06, 2009, 03:39:15 posle podne »
iskreno meni je jako simpaticno kada decko zaplace zbog devojke...  ;D  nekako je romanticno...  ;D ;) :) 8)

to nije muskarac vec.... :D :D

zasto?  dobro nisam bas mislila zbog neke male svadje da place ;D  tu bi vec ispao p**** ...ali recimo da ih sudbina odvoji na duze vreme pa na rastanku zaplacu oboje ;D  ili ne daj boze devojci se nesto desi ili pogine....u takvim situacijama mislim da je opravdano...
gledala sam sinoc jedan romantican ali jako tuzan film,pa otud inspiracija za temu :) 

stobom nesto nije u redu hahaha

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #22 poslato: April 06, 2009, 03:39:58 posle podne »
iskreno meni je jako simpaticno kada decko zaplace zbog devojke...  ;D  nekako je romanticno...  ;D ;) :) 8)

to nije muskarac vec.... :D :D

zasto?  dobro nisam bas mislila zbog neke male svadje da place ;D  tu bi vec ispao p**** ...ali recimo da ih sudbina odvoji na duze vreme pa na rastanku zaplacu oboje ;D  ili ne daj boze devojci se nesto desi ili pogine....u takvim situacijama mislim da je opravdano...
gledala sam sinoc jedan romantican ali jako tuzan film,pa otud inspiracija za temu :) 

pa dobro to si u pravu :)

mora da si gledala P.S volim te :D :D

;D

nije taj ;) ;D
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #23 poslato: April 06, 2009, 04:36:12 posle podne »
Nece ti ta tema proci na ovom forumu :D Vidis bre kako smo prepotentni, natestosterisani bilderi :D 8) :D

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #24 poslato: April 06, 2009, 04:40:26 posle podne »
 Jedino posle kure mozda kada zna da zaskoci estrogen pa se rascmizdre neki onda...tek onako zato sto je tmuran dan :D :D :D

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #25 poslato: April 06, 2009, 04:42:34 posle podne »
zadnji put sam plaka prije 6 godina kad smo bili s razredom u nekom selu kraj Barcelone..pa isli malo razgledavat barcelonu i ja se izgubim.... trcim pola sata u krivom smjeru jer je svaka ulica ISTA!!!  onda skuzim da kasnim vec par sati na mjesto di smo se dogovorili nac....inace kad padne mrak nema puno ljudi na ulici samo crnci neki mutni, svi te gledaju krivo...odem do taxia.... taxist trazi 150 eura....mislim se radije nek me karaju crne kite.. onda udjem  u policijsko patrolno auto sav u panici oni me izbace jer ne razume engleski... e tu se to desilo...sjednem na klupu..oko mene mrtva tisina...pogledan na sat..ponoć..kasnim 5 sati..vjerovatno su otisli bez mene ...suza!!!  :'( :'( :'(
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #26 poslato: April 06, 2009, 04:45:56 posle podne »
 Jao kako potresna prica :'( ,pa kako si se osecao sutradan jel ti bilo  bolje,mislim strasno,strasno  :'( :'(
    Evo vec je forum postao puno emotivniji osecajniji i pun razumevanja jednih za druge...kako lepo napredujemo bravo momci otvorite duse neka vrcaju suze samo tako..... :'(   ;D :D  ;D
« Poslednja izmena: April 06, 2009, 04:49:49 posle podne NemanjaBG »

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #27 poslato: April 06, 2009, 04:47:49 posle podne »
iskreno meni je jako simpaticno kada decko zaplace zbog devojke...  ;D  nekako je romanticno...  ;D ;) :) 8)

to nije muskarac vec.... :D :D

zasto?  dobro nisam bas mislila zbog neke male svadje da place ;D  tu bi vec ispao p**** ...ali recimo da ih sudbina odvoji na duze vreme pa na rastanku zaplacu oboje ;D  ili ne daj boze devojci se nesto desi ili pogine....u takvim situacijama mislim da je opravdano...
gledala sam sinoc jedan romantican ali jako tuzan film,pa otud inspiracija za temu :) 

ili ako on sazna da ona ima rak..ili ako hoce da joj seku noge do kolena..jbt odakle ti ti primeri:D
al se nekad dobro jelo

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #28 poslato: April 06, 2009, 08:03:30 posle podne »
@vuksa
iz filma ;D :D

@tadiano
stvarno strasan dogadjaj... :'(   pa kako si se vratio na kraju??

sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: muskarci i suze
« Odgovor #29 poslato: April 06, 2009, 08:34:40 posle podne »
Jesen u njujorku je film za ovu temu
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!