April 29, 2024, 12:35:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Katana - majica za benc  (Pročitano 7380 puta)

Van mreže Kejatz

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: Katana - majica za benc
« Odgovor #15 poslato: Mart 29, 2009, 08:10:04 posle podne »
Ja bih prodao KATANU takodje za flat bechere (S/S), ocuvanu, velicina 42, plave boje (napred i nazad). Ako je neko zainteresovan neka javi, dao bih je povoljno.

Van mreže boolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Katana - majica za benc
« Odgovor #16 poslato: Mart 29, 2009, 08:25:57 posle podne »
druze koliko povoljno?koliko je koriscena?nemogu na pp nesto me zeza

Van mreže boolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Katana - majica za benc
« Odgovor #17 poslato: Mart 29, 2009, 09:10:26 posle podne »
arnoldinyo druze neznam dal salje pp drugi je imao 100 iz prvog a posle krompiri.
sto se tice majice videcemo se na skrbinom takmicenju pa ponesi ako nije problem a ja ako neskupim kintu dogovoricemo se pa da je kupim sledeceg meseca(jebiga nikad dosta para) ako mi odgovara naravno

Van mreže Arnoldinyo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Katana - majica za benc
« Odgovor #18 poslato: Mart 29, 2009, 09:13:23 posle podne »
Ok boolle donosim majicu...ova cifra od 100 i krompiri su me skroz ohrabrili ;-)
F=m*a (UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI!!!!)

Van mreže boolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Katana - majica za benc
« Odgovor #19 poslato: Mart 29, 2009, 09:18:51 posle podne »
Ok boolle donosim majicu...ova cifra od 100 i krompiri su me skroz ohrabrili ;-)
kazu da je bilo manje takmicara nego inace sto bude i da ce biti jaca konkurencija u bg-u
al ko ga jebe ja sam sada prvi put izasao pa cu opet da probam
iskustvo mora da se stekne

Van mreže boolle

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Katana - majica za benc
« Odgovor #20 poslato: Mart 29, 2009, 09:31:07 posle podne »
Ja bih prodao KATANU takodje za flat bechere (S/S), ocuvanu, velicina 42, plave boje (napred i nazad). Ako je neko zainteresovan neka javi, dao bih je povoljno.
odgovori ako mozes

Van mreže Kejatz

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: Katana - majica za benc
« Odgovor #21 poslato: Mart 29, 2009, 10:55:34 posle podne »
Evo me, izvini za pauzu. Majica je ocuvana dosta, ja sam je uzeo pre 2 meseca, probao sam je nekoliko puta, i shvatio da ipak je prejaka za mene, tako da sam je ja obukao samo nekoliko puta zbog probe. Covek koji mi je prodao rekao je takodje nabavio od coveka koji se zeznuo za velicinu.. Tako da majica jos ni kod koga nije nasla veliku upotrebu. Uostalom, ako si zainteresovan videces je i sam proceniti. Ja bih je dao za 100 eura, da li ti to odgovara, ili mozda imas ideju?