April 25, 2024, 12:30:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: PREPORUKA za neku dobru teretanu u Mladenovcu!!!???  (Pročitano 4929 puta)

Van mreže kosmajac

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
PREPORUKA za neku dobru teretanu u Mladenovcu!!!???
« poslato: April 13, 2009, 01:21:30 posle podne »
pozdrav forumasi,interesuje me da li neko moze da mi preporuci ili vec koristi neku ozbiljnu teretanu u Mladenovcu?kad kazem ozbiljnu mislim da me ljudi kapiraju o cemu pricam,posto damnas mozete naici na sve i svasta sto se tako samo zove...Mene konkretno zanima program vezbanja u teretani pod nadzorom licnog(personalnog) trenera(strucnog) i naravno kompletno propisane vezbe i ishrana pod kontrolom i nadzorom trenera dakle nesto sto u nekim Beogradskim teretanama vec davno postoji...neki ce reci da to i nije bas jeftino ali u poredjenj sa mnogim teretanam gde treba da se otimas sa ljudima oko sprava da se guzvas sa nijima i radis vezbe na svoju ili preporuku drugih s brda s dola mislim da je ovo sasvim ok i prava stvar....???ako neko zna takvu pricu u Mladenovcu tu sam??? :)

Van mreže Alexx

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: PREPORUKA za neku dobru teretanu u Mladenovcu!!!???
« Odgovor #1 poslato: Novembar 09, 2010, 07:43:39 posle podne »
Sad je otvorena najbolja teretana u Mladenovcu  palestrafitness imaju technogym opremu , odlicnu ventilaciju I super trenere nalazi se  ispod socijalnog pogledaj www.palestrafitness.rs