April 29, 2024, 05:57:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron Britis,Diamon ili...  (Pročitano 2966 puta)

Van mreže svarceniger

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Testosteron Britis,Diamon ili...
« poslato: April 12, 2009, 03:35:36 posle podne »
Pozdrav svima,

zanima me da li neko zna sta se desava sa Britis dragon testosteronima,cuo sam da ih trenutno nema i da to sto moze da se nadje su uglavnom fusevi,isto vazi i za winstrol u tabletama.Da li neko zna nesto o tome?
I zanima me da li je neko imao iskustva sa Diamond testosteronima i Italijanskim testosteronima..
Prosle godine sam prvi put koristio Britis propionat+boldenob+winstrol tablete i rezultat je bio odlican,pa me zanima vasa preporuku ukoliko zaista ne moze da se nadje Britis trenutno..

hvala unapred

Van mreže svarceniger

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Testosteron Britis,Diamon ili...
« Odgovor #1 poslato: April 13, 2009, 11:08:39 pre podne »
pazi pedja ja sam tek proso leto usao u ovu pricu i tada sam sa drugarom kome je to bila 2 god(uz dosta saveta) koritio sve sto sam naveo,naravno i sve sto ide uz to(od suplemenata:proteina,glutamina,zastite:provirona,esencijal forte,ishrane:isao sam 3g proteina na 1kg telesne tezine celim ciklusom i naravno kardio treninga 5xnedeljno po 40min)
rezultat je bio zaista odlican,ako se uzme u obzir da sam 2 meseca pre kure tek prvi put usao u teretanu..
od tada sam poceo da se raspitujem malo vise i citam forume,pa sam nailazio na svakakva misljenja,zato sam i pitao za savet nekoga ko to ipak najbolje zna..
hvala na odgovoru sad je vec dosta toga jasnije..
pozdrav
ps:nov sam i na ovom forumu i moram da ga pohvalim zaista ima svega sto moze da zanima jednog u mom slucaju bildera pocetnika...pozz

Van mreže svarceniger

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Testosteron Britis,Diamon ili...
« Odgovor #2 poslato: April 13, 2009, 12:01:15 posle podne »
ok,moja greska napisao sam 2 meseca,nisam mislio bukvalno,vezbao sam tacno 6 meseci pre kure(decembar-maj)...
drugo,nigde nisam pitao da li jos neko pravi testosteron osim BD,vec da li je neko imao iskustva sa drugim testosteronima konkretno sa DIAMOND ili Italijanskim...
trece,nije me drugar nagovorio,svesno sam usao u celu pricu jer sam hteo neke promene,jer sam znao da od suplemnata i "suvog" vezbanja ne postizu tako dobra forma...to makar svi znaju..
cetvrto,ja sam sasvim zadovoljan BD i ostao bih na njemu i ovaj put,a moje pitanje na koje jos nisam dobio konkretan odgovor je bilo: da li je tacno da ga trenutno nema na trzistu i da se pojavilo dosta fuseva BD,kako testostrona tako i winstrola..i ako je tacno koji je jos proizvodjac dobar ako ne i bolji...
mozda sam pogresio i kad sam napisao koja je dobra zamena za BD,ustvari sam mislio ovo gore sto sam napisao..
hvala

Van mreže svarceniger

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Testosteron Britis,Diamon ili...
« Odgovor #3 poslato: April 13, 2009, 01:04:28 posle podne »
mislio sam na propionat,naglasio sam u pocetku pa rekoh da se ne ponavljam..ok,hvala na savetima..pozz

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Testosteron Britis,Diamon ili...
« Odgovor #4 poslato: April 13, 2009, 01:16:12 posle podne »
No Comment!!!! Samo toliko od mene za takve postupke i ulazak u BB i AAS!!!
Kralj ist Back

Van mreže svarceniger

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Testosteron Britis,Diamon ili...
« Odgovor #5 poslato: April 13, 2009, 11:27:32 posle podne »
ako su svi bilderi ovako sujetni,ovaj forum ne treba ni da postoji uopste....
nemam ambiciju da postanem BB,niti vidim nista interesantno ni zadovoljstvo u takvom nacinu zivota...
ja sam kako ja volim da kazem napredni rekreativac,koji se priprema za leto i koji je ovde zbog saveta ali vidim da ovde nikakav koristan savet necu dobiti,sem no comment-a..
molim administratora da me obrise ukoliko je moguce,ostacu ipak na stranim forumima,gde covek zaista moze da pronadje dobar savet bez ustezanja i skrivanja od ljudi koji bi trebali da sire dalje svoja znanja..
pozdrav svima..

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Testosteron Britis,Diamon ili...
« Odgovor #6 poslato: April 13, 2009, 11:36:25 posle podne »
Citat
ako su svi bilderi ovako sujetni,ovaj forum ne treba ni da postoji uopste..

vidis kako nemas pojma...oni ti to pisu za tvoje dobro..da se ti ne bi zajebo kao sto su se neki zajebali..a ti tako
al se nekad dobro jelo

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: Testosteron Britis,Diamon ili...
« Odgovor #7 poslato: April 13, 2009, 11:53:28 posle podne »
ako su svi bilderi ovako sujetni,ovaj forum ne treba ni da postoji uopste....
nemam ambiciju da postanem BB,niti vidim nista interesantno ni zadovoljstvo u takvom nacinu zivota...
ja sam kako ja volim da kazem napredni rekreativac,koji se priprema za leto i koji je ovde zbog saveta ali vidim da ovde nikakav koristan savet necu dobiti,sem no comment-a..
molim administratora da me obrise ukoliko je moguce,ostacu ipak na stranim forumima,gde covek zaista moze da pronadje dobar savet bez ustezanja i skrivanja od ljudi koji bi trebali da sire dalje svoja znanja..
pozdrav svima..
Znaci ne mogu da verujem, kakvih sve ljudi ima!!! Covek nema vezu, trazio savet dobio savet a svira k...u. To ti je nas mentalitet!!!
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Testosteron Britis,Diamon ili...
« Odgovor #8 poslato: April 14, 2009, 11:48:00 posle podne »
Da ´Rdjavom K..u i Dlake smetaju!! Mentalitet nas je KEVA!!!
Kralj ist Back