Maj 01, 2024, 08:07:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.951 članova - Poslednji član: summarGot
X3MShop banner

Autor Tema: Cutting phase + Creatine  (Pročitano 2571 puta)

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Cutting phase + Creatine
« poslato: Maj 14, 2006, 08:50:48 pre podne »
Pozdrav svima!
Jedno (prosto)prosirenije pitanje za sve nase bb gurue :)

Dakle imao sam veliki problem sa gojaznoscu u proteklih nekoliko godina (zbog moje profesije i povrede)i u avgustu prosle godine sam konacno krenuo proces "otkravljivanja" za tih proslih 9 meseci skinuo sam oko 25-30 kila i nabacio oko 10kila misicne mase. Sve sto sam koristio u prvih 6 meseci su bili whey i fat burneri, a u zadnjih 3 meseca sam poceo i sa dexom i glutaminom.
Faza rezanja je skoro gotova, ali mi je ostalo jos oko 3-5 kila sala oko donjeg dela stomaka koje jos treba da izgubim. Radim cardio dva puta dnevno, 6x nedeljno, ujutro na prazan stomak, glutamin pred trcanje, i predvece posle tegova HIIT. Tegove radim 4x nedeljno. Dijeta mi je maximalno cista 8 obroka, oko 100g UH max, 1.5g per lb proteina.

uh... (nadam se da vas nisam smorio):)

E sad pitanje. Narucih Dymatizeov Creatine ali me interesuje:

Posto sam jos u fazi cuttinga, da li je totalno ok da krenem odmah sa koriscenjem kreatina ili da sacekam jos mesec-dva da (nadam) se totalno stesem, pa onda da navalim. Kapiram da mi creatine nece povecati procenat body fata, ali me zaista interesuje misljenje Pedje i ostalih poznavalaca ovog sporta u vezi mojeg slucaja jer me paranoja od gojaznosti ocigledno jos uvek smara.

Veliki Pozdrav!

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Re: Cutting phase + Creatine
« Odgovor #1 poslato: Maj 15, 2006, 07:12:30 pre podne »
Idemo

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Cutting phase + Creatine
« Odgovor #2 poslato: Maj 15, 2006, 07:18:07 pre podne »
kada se totalno steses , onda kreni da nabacis kvalitetnu masu i kreni sa koriscenjem kreatina , kreatin navlaci vodu a ne salo tako da se neplasis , koliko sam video imao si ekstra rezultate , samo tako nastavi , moja preporuka je da se cut-ujes , ionako je leto malo da se sredis za more hehe , pa onda kada odlucis da nabacis masu krenes sa kreatinom

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Re: Cutting phase + Creatine
« Odgovor #3 poslato: Maj 15, 2006, 08:17:44 pre podne »
Hvala Markoni :) Znaci nije bas preporucljivo da dok si u cut procesu uzimas creatine ? Tako nesto sam i pomislio... Ako, nek mi stoji tu doci ce vreme ;)
btw.. Da li se uzima kreatin non stop ili se pravi pauza posle par meseci? To mi nije bas najjasnije, a nisam nigde mogao da pronadjem odgovor...

Hvala puno unapred :)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Cutting phase + Creatine
« Odgovor #4 poslato: Maj 15, 2006, 08:19:17 pre podne »
Citat: milan03
Hvala Markoni :) Znaci nije bas preporucljivo da dok si u cut procesu uzimas creatine ? Tako nesto sam i pomislio... Ako, nek mi stoji tu doci ce vreme ;)
btw.. Da li se uzima kreatin non stop ili se pravi pauza posle par meseci? To mi nije bas najjasnije, a nisam nigde mogao da pronadjem odgovor...

Hvala puno unapred :)


ovde imam ,  cini mi se  :wink:

http://www.realx3mforum.com/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=65

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Re: Cutting phase + Creatine
« Odgovor #5 poslato: Maj 15, 2006, 08:29:42 pre podne »
Hvala Markoni jos jednom. Taj text sam par puta citao ali nigde ne pise da li se kreatin uzima u fazi odrzavanja u nekom ciklusu (mesec dva) ili da ga non stop varim dok imam para.

Pozdrav.