April 26, 2024, 05:34:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: EXTREME GYM!  (Pročitano 180095 puta)

Van mreže x3mjsh

  • Admin
  • Minimumweight Member
  • ********
  • Poruke: 68
  • Stay Clean
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #165 poslato: Mart 30, 2011, 04:59:19 posle podne »
 :-\

Van mreže x3mjsh

  • Admin
  • Minimumweight Member
  • ********
  • Poruke: 68
  • Stay Clean
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #166 poslato: Mart 30, 2011, 05:00:15 posle podne »
 ::)

Van mreže x3mjsh

  • Admin
  • Minimumweight Member
  • ********
  • Poruke: 68
  • Stay Clean
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #167 poslato: Mart 30, 2011, 05:01:09 posle podne »
 :-X

Van mreže x3mjsh

  • Admin
  • Minimumweight Member
  • ********
  • Poruke: 68
  • Stay Clean
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #168 poslato: Mart 30, 2011, 05:03:28 posle podne »
 :P

Van mreže x3mjsh

  • Admin
  • Minimumweight Member
  • ********
  • Poruke: 68
  • Stay Clean
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #169 poslato: Mart 30, 2011, 05:04:39 posle podne »
 ::)

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #170 poslato: Mart 30, 2011, 06:34:00 posle podne »
Opasan je Toza.

Van mreže tozaman

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 35
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #171 poslato: Mart 30, 2011, 10:03:06 posle podne »
Prvi put sam imao priliku da upoznam Milosa i da treniram sa njim....covek je potpuno otvoren i spreman da podeli svoje znanje,pravi dasa!
 Stvarno mi je bila cast i zadovoljstvo da treniram sa njim i prosto sam upijao sve sto je imao da kaze i pokaze.
Vaš lični trener ? 064/ 34 66 326 !

Van mreže sasaistevan

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
  • semper sanguis
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #172 poslato: Mart 30, 2011, 11:43:43 posle podne »
Definitivno recenica pre ovih slika da samo nas dvojica koji smo odradili dva zaista unikatna treninga sa Milosem znamo u cemu je razlika izmedju treninga amatera i pravog sampiona daje opis realne situacije.. Dosao sam na ovaj trening veoma skeptican, uveren da cu sebi dokazati da ne moze niko da me nauci necem novom ni u treningu ni u nutricionizmu, pa ni preparatima posle 15 godina rada na istima.. Grdno sam pogresio. Tokom ove dve grupe misica koje smo odradili sa Sarcevim, zaista sam uvideo velicinu coveka kome je u americi sat vremena treninga placen 500 dolara!
Nemoguce je opisati recima ukratko, ali zaista takav osecaj, talenat da oseti tvoj pokret, ispravi ga, kaze ti pravu stvar pre nego sto si je i ti shvatio, nacin pristupa treningu, ponavljanju serije, nacinu otkaza koji je u stanju da izazove mora se doziveti da bi se shvatilo. Ja i Toza smo dve klase po kilazi i snazi razlicite, ceo trening smo radili sa istim kilazama i dobijali otkaze sa prakticno identicnim ponavljanjima, jer je jednostavno covek umeo to da izazove. Za par sati, neka misljenja i stavovi koji su mi ugradjeni vec godina su se promenili kao i sam pristup treningu i odnosu suplemenata. Neverovatno otvoren, bez zadrske, zeljan da te nauci ako vidi da zaista zelis da znas, perfektan pokretac volje, i kao sto bi on rekao ubica GLUMACA na treningu. Jos jednom ovom prilikom pozdrav za istinskog sampiona, i do skorog vidjenja u junu.

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #173 poslato: Mart 30, 2011, 11:44:30 posle podne »
TOZA ZAVIDIM TI :D i tebi STEVO :D
velicanstveno :):)
« Poslednja izmena: Mart 30, 2011, 11:50:12 posle podne opaquer »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #174 poslato: Mart 31, 2011, 12:21:05 pre podne »
Dobre slike i jos bolja ekipa ;D

Svaka cast momci :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #175 poslato: Mart 31, 2011, 10:41:00 pre podne »
Sjajan je Milos.Uvek je sa nama totalno nesebicno delio svoje ogromno iskustvo i znanje.Na svakom njegovom seminaru kod nas
je nasiroko,nesebicno,srdacno i sa strpljenjem pricao i ucio nas mnogim cakama ovoga sporta.

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: EXTREME GYM!
« Odgovor #176 poslato: Maj 03, 2011, 01:55:02 posle podne »
Moraću lično da se uverim kada budem svraćala do BG-a da ovakvo čudo od teretane postoji i kod nas.
Peđa svaka čast, zaista vrhunski izgleda.

Van mreže Aleksandar86

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Pitanja u vezi Extreme Gym-a
« Odgovor #177 poslato: Jul 20, 2011, 10:18:43 posle podne »
Interesuje me neke stvari pa bih postavio par pitanja na koje bi voleo da  mi neko odgovori ???

Interesuje me kakav je profil ljudi koji dolazi u vašu teretanu,naime jedno vreme posećivao sam teretanu u koju su dolazili neki tipovi zbog kojih sam kasnije prestao da idem u teretanu, to jest napravili su mi problem imao sam konflikt sa njima pa su me neki ljudi zabranili da ne dolazim vise u teretanu  i krenuo sam u drugu ali i nju sam napustio jer su je zatvorili .Bilo bi situacija kao na primer da kad radim na bench-u a ni seriju nisam jos priveo kraju krenu da te smaraju aj ustani bla,bla,bla itd.ovo sve navodim jer me interesuje da li ima takvih situacija i kod vas.
Drugo neki ljudi su mi pricali da su kod vas cene paprene to jest da je mesecno potrebno izdvojiti 5000-6000 dinara pa me interesuje da li je ova informacija tačna,i da li od prilike možete da mi kažete kolika je cena.Da li to zavisi od programa koji se izabere ili nečeg drugog.
Takodje me intersuje raspored i termini.

Unapred Hvala.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Pitanja u vezi Extreme Gym-a
« Odgovor #178 poslato: Jul 20, 2011, 11:00:49 posle podne »
a mene zanima kolko je znaci jedan termin tamo NAPOMINJEM NECU DA ZOVEM BLA BLA AKO NEKO ZNA NEK NAPISE CENU JEDNOG TERMINA OCU DA BANEM SA EKIPOM NA JEDAN TRENING DA RAZBUCAMO TERETANU :D

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Pitanja u vezi Extreme Gym-a
« Odgovor #179 poslato: Jul 20, 2011, 11:42:50 posle podne »
800din je termin, a postoji mnogo razlicitih usluga koje teretana pruza tako da je najbolje da se oko mesecne cene informisete tamo diraktno. svakako necete pogresiti ako izaberete xgym
« Poslednja izmena: Jul 20, 2011, 11:44:39 posle podne BAKIĆ »