April 29, 2024, 02:30:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: milos sarcev-absurdno odugovlacenje  (Pročitano 5294 puta)

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
milos sarcev-absurdno odugovlacenje
« poslato: Maj 15, 2006, 08:25:28 posle podne »
clanak iz novoga flexa(mai 2006)

Absurdno oduglovacenje
To je bilo kao jedna scena iz jednog romana John LeCarre ili kao jedan thriller od John Grisham:kroz jednu salu na velesajmu prepunu Expo posjetilaca krci si odjednom put jedna grupa od drzavnih sluzbenika.Nose odijela i krecu se brzo prema naprijed.Bez izlaza na licu, promatrajuci njihov cilj, uzimaju kurs prema plijenu, koji se upravo sa jednim prijateljem druzi i ne primjecuje kakova se oluja blizi.Dosavsi do cilja,voda grupe pita:Milos Sarcev?Namrgodeni sluzbenik vadi jedan komad papira-poziv sa sud, i daje ga sokiranome primaocu.MIlos Sarcev pozvani ste na raspravu.
Big brother is watching you, naravno nije Milos figura iz romana , i opisana scena nije iz jednoga polit-thrilera.Sve se odigralo na Expo 29.oktobra am Olympia wikendu 2005 pred tisucu bodybuilding -fans.Citavu godinu dana su us-vlada milosa pomatrali, i na kraju su se odlucili na jednom Highlihtu mu pred nos tako nesto dati.Jedna birokratska igra kakovu treba traziti.U februaru 2003 je protiv BALCO(BayAreaLaboratory Co-operative)osnivaca Vicktor Conte i tri druga muskarca podignuta optuzba.Tocke optuzbe se krecu od dijeljenje steroida do pranja novca.Na jednom od adresa od Contija je nadeno ime Milos Sarcev.I vidi vlada je imala novi cilj.Od 2003 je misko dvaki put kada je letio do krajnosti pregledeavan.Iste godine nalozi za pretragu doticu njegovu kucu i njegov studio(koloseum Gym u Fullertonu)Njegovi obracuni iz banke su bili do krajnjeg zareza pregledavani.Njegovi computeri su oduzeti i provjeravani.U svome nastojanju "da naprave slucaj"protiv njega i optuzenih Denisa Jemsa, pozvala je vlada puno clanova iz Bodybuilding komuniti na ispitivanje.NIsta nije ostalo neprobano , i nije se stedilo na novcu (poreznih)placalaca.Jedna porota iz Iowe je nasla da su optuzeni jedan paketic sa steroidima unijeli u zemlju.Iako si je vlada dala puno truda nista se nije moglo dokazati, nema namere taj paketic prodati , podijeliti ili bilo sta drugo sa njim zapoceti.2003 je Milos angazirao pravnog savjetnika IFBB-a Rick Collins-a kao njegovoga advokata .Collins je imao za obavezu da pripremi odbranu .sve je izgledalo spremno za sudski postupak.Ipak tada nakon mesenih prpucavanja izmedu COllins-a i vlade je slucaj Sarcev proglasen za gotov jos prije nego je doslo do suda.Ja se radujem da vam predocim da ja slucaj Milos Sarcev zavrsen, izjavio je Collins u njegovom javnom govoru(statement), dodao je nakon pregovora i potpunih i fer ispitivanja citavoga slucaja , tuzioci su nam dali predlog optuzbu povuci protiv posedovanja steroida za vlastitu upotrebu.MIlos nije protiv nikoga kooperirao da dobije blazu kaznu.Ova jako povoljna odluka nema nikakovu zatvorsku kaznu ili optuzbu zbog prevare.Sve je pretvoreno u jednu novcanu kaznu zajedno sa jednom godinom uvjetne kazne.Milos nije navodno djelio steroide niti je prodavao iste.Nije nikada bilo znakova za prodaju steroida jer nije niti bilo prodaje steroida.Akte su zatvorene.
Preko tri godine je usa vlada dala milione dolara za pracenje , promatranje , ispitivnanja , pozive -sve u "ime pravde ".Imena poput BALCO , Barry Bonds, Marion Jiones i Milos Sarcev stajala su na naslovnim i zadnjim stranicama zute stampe dok su senzacijom zaneseni novinari radili svoj posao. Ucenici i roditelji su bili upozoreni da svatko sa misicima i atletskim talentom treba biti promatran.
Mozda je upravo to poanta , u jedno vreme kada su usa u jednom nepopularnom ratu , usred ekonomske nesigurnosti i skandalima u najvisim drzavnim krugovima ,trazili duh nase paznje da usmere negdje drugdje.A koji se to duh bolje hvata od onoga sto nase sportse junake , nasu djecu sacinjava.Iako su bodybuilderi u sustini vec odavno taj duh o steroidima oterali zajedno sa paranojom, oni znaju risike od koristenja , oni su svjesni upotrebe i opasnosti-ne opasnosti o kojoj lokalna presse izvjestava , nego prave opasnosti .Neki upotrebljavaju steroide neki ne.Ali sto svi shvataju jeste da problem-steroidi u americi nestaje, usporedno sa problemima slobodno vreme drogama , alkoholom i zigaretama.Svi znaju da broj onih koji kroz te probleme umiru -ne spominjajuci finanziela operecenja za porezne placaoce u usa broj onih koji probleme sa steroidima imaju exponentiel prelazi,i da bi se bezbrojni zivoti mogli spasiti , kada bi se paznja od strane vlade i medija konacno vratila na njih.To je prljava tajna koja se ispod tepiha cisti, kada covjek kosarkase , sprintere i muskarce sa rukama preko 50 cm dira sa podesta na koji smo ih mi stavili, moralisti , ti koji pokazuju prstima na njih misle kako cine dobro.Takove stvari sklanjaju probleme malo manje glamorozne , pijanci na ulicama , ovisnici o heroinu, da ne spominjemo vojnike u iraku i rastucu nezaposlenost.
U meduvremenu je MIlos sarcev opet u KOloseumu , trenira clanove , trenra svoje kliente ne-koristi nista nedozvoljeno -sve znaci PO STAROME.NO da stvari bas i nisu po starome moze MIlos , Denis i li netko drugi misliti.Neovisno o novcanoj kazni , opterecenje za psihu optuzenih i njihove familije-neprocenjivo i nemerljivo.kada vi dragi citaoci koji ovaj izvestaj citate vlada se odavno od miska i co.okrenula ka onima koji ce biti sledeci plijen.Jedno stoji sigurno , usprkos ozbiljnim problemima koje ova zemlja ima oni ce pre ili kasnije naci slijedeci slucaj Sarcev.
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: milos sarcev-absurdno odugovlacenje
« Odgovor #1 poslato: Maj 15, 2006, 08:31:36 posle podne »
svaka cast thor

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: milos sarcev-absurdno odugovlacenje
« Odgovor #2 poslato: Maj 15, 2006, 08:35:03 posle podne »
hvala markoni ovo je tek pocetak , upravo sam zavrsio moj studij(betriebswirtschaftlehre-to ne znam niti prevesti )i kao sto sam obecao sada cu konacno zapoceti sa textovima da prenesem moje i tudje znanje
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: milos sarcev-absurdno odugovlacenje
« Odgovor #3 poslato: Maj 15, 2006, 08:37:15 posle podne »
Citat: thor
hvala markoni ovo je tek pocetak , upravo sam zavrsio moj studij(betriebswirtschaftlehre-to ne znam niti prevesti )i kao sto sam obecao sada cu konacno zapoceti sa textovima da prenesem moje i tudje znanje
pozz



TO CARE :wink:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: milos sarcev-absurdno odugovlacenje
« Odgovor #4 poslato: Maj 15, 2006, 08:44:00 posle podne »
BRAVO THOR..I HVALA...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: milos sarcev-absurdno odugovlacenje
« Odgovor #5 poslato: Maj 15, 2006, 10:39:51 posle podne »
Odlican text,svaka cast thor na trudu
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: milos sarcev-absurdno odugovlacenje
« Odgovor #6 poslato: Maj 17, 2006, 09:25:01 posle podne »
Citat: pedjos
BRAVO THOR..I HVALA...

nema na cemu peda  8)
ima da vas podavim sa ovakovim svarima 8O
nadam se da mi poneke gramaticke greske necete uzeti za zlo, ja sam vec zaboravio nas jezik :oops:
ipak sam vec 16 godina vani i rijetko ga govorim :cry:
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP