April 26, 2024, 12:51:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 3.otvoreno pr.crne gore bench press  (Pročitano 7383 puta)

Van mreže buum

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
  • CLEAN POWER
3.otvoreno pr.crne gore bench press
« poslato: Maj 16, 2009, 08:20:19 posle podne »
belic marko 1mesto 220 kg

        http://www.youtube.com/watch?v=2XTcdJwPD7Q

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: 3.otvoreno pr.crne gore bench press
« Odgovor #1 poslato: Maj 16, 2009, 10:24:39 posle podne »
Bravo dobar clip, bio sam tamo da napravim izvjestaj za moje novine, zanimljivo je bilo i Marko je tog dana zaista bio najjaci.

Solidni CG momci Vujisic sa 215 u prvom pokusaju u kategoriji do 110 sa nekom ultra pohabanom majcom, kasnije probao 230 sa majcom koju je tog dana prvi put obukao, ali nazalost tako se ne pravi rezulat... Ipak trebao bi da dobije novu opremu, pozvan je, kao i drugi CG momci, na neka takmicenja u Srbiju i RAW i sa opremom pa ocekujem da ce pokazati da moze mnogo vise od ovih 215. 

Cecanovic, ovog puta do 100 najbolji...190. Kasnio je sa pripremama, pa je rekord prvenstva u njegovoj kategoriji ostavljen za iducu godinu. 

Ilijic masina je bio takodje i naravno posebna atrakcija kako covjek od 80 kg pokrece ogromne tezine.

Svake godine je sve veci broj takmicara, vise CG takmicara, koliko sam saznao od Sase Rakocevica radi se na popularizaciji, u kontaktu su sa savezima iz okruzenja, ne samo sa ex/yu prostora, pa ako malo bude podrske mozda ubrzo vidimo pravi medjunardoni Kup u CG, mozda bas u Mediteranskom sportskom centru u Budvi, gdje je sjajan domacin bio Goga Erakovic...

Eto moji neki utisci i saznaja vezani za ovaj dogadjaj. Pozdrav     
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže buum

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
  • CLEAN POWER
Odg: 3.otvoreno pr.crne gore bench press
« Odgovor #2 poslato: Maj 17, 2009, 12:05:05 pre podne »
trebao sam gurnuti jos 10-tak kg vise al sam imao teh,problem(majca) al se ispostavilo da je i ovo dovoljno za pobedu!

Van mreže CABAHA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: 3.otvoreno pr.crne gore bench press
« Odgovor #3 poslato: Maj 17, 2009, 01:26:48 pre podne »
Svaka cast! Pozdrav od kolege iz mean machine-a! :)

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: 3.otvoreno pr.crne gore bench press
« Odgovor #4 poslato: Maj 17, 2009, 11:05:53 pre podne »
Bravo dobar clip, bio sam tamo da napravim izvjestaj za moje novine, zanimljivo je bilo i Marko je tog dana zaista bio najjaci.

Solidni CG momci Vujisic sa 215 u prvom pokusaju u kategoriji do 110 sa nekom ultra pohabanom majcom, kasnije probao 230 sa majcom koju je tog dana prvi put obukao, ali nazalost tako se ne pravi rezulat... Ipak trebao bi da dobije novu opremu, pozvan je, kao i drugi CG momci, na neka takmicenja u Srbiju i RAW i sa opremom pa ocekujem da ce pokazati da moze mnogo vise od ovih 215. 

Cecanovic, ovog puta do 100 najbolji...190. Kasnio je sa pripremama, pa je rekord prvenstva u njegovoj kategoriji ostavljen za iducu godinu. 

Ilijic masina je bio takodje i naravno posebna atrakcija kako covjek od 80 kg pokrece ogromne tezine.

Svake godine je sve veci broj takmicara, vise CG takmicara, koliko sam saznao od Sase Rakocevica radi se na popularizaciji, u kontaktu su sa savezima iz okruzenja, ne samo sa ex/yu prostora, pa ako malo bude podrske mozda ubrzo vidimo pravi medjunardoni Kup u CG, mozda bas u Mediteranskom sportskom centru u Budvi, gdje je sjajan domacin bio Goga Erakovic...

Eto moji neki utisci i saznaja vezani za ovaj dogadjaj. Pozdrav     

Koje su to novine Vlad ? I Goran Erakovic bio organizator jel' ?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: 3.otvoreno pr.crne gore bench press
« Odgovor #5 poslato: Maj 17, 2009, 04:28:02 posle podne »
Pozdrav stari. Sportski dnevni lista Arena je u pitanju. Organizatori su bili Powerlifting klub Hercul sa Cetinja i Fitness klub Gimnos iz Budve.

Jefto - Goga Erakovic je stari sportski radnik, kondicioni trener KK Buducnost, vlasnik gyma u sportskom centru u Budvi, znaci ne radi se o Goranu E. bodbuilderu. :-)

 
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: 3.otvoreno pr.crne gore bench press
« Odgovor #6 poslato: Maj 17, 2009, 05:08:35 posle podne »
@ Oktagon - brate, zvao bi te tvoj rodjak kad bi bio organizator ! Nije valjda da sumnjas u njega ? ;D

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: 3.otvoreno pr.crne gore bench press
« Odgovor #7 poslato: Maj 17, 2009, 05:50:50 posle podne »
@ Vladar    Hvala buraz, mora od sada redovno arena da se uzima  :D
@ Mark    Ne bi me zvao, poobarao bih sve rekorde tamo  :D

Van mreže stojan_R

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: 3.otvoreno pr.crne gore bench press
« Odgovor #8 poslato: Maj 18, 2009, 10:16:45 posle podne »
Da dodam i ja da je najbolji rezultat Sase Vujisica na takmicenju 232.5 kg postavljen u Odzacima prosle godine.

Van mreže stojan_R

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: 3.otvoreno pr.crne gore bench press
« Odgovor #9 poslato: Maj 18, 2009, 10:51:13 posle podne »
Na istom tom takmicenju Marko je imao 227.5 u laksoj kategoriji.Sasa je imao i 250 za drzavno prvenstvo u Beogradu koje je dotad bilo otvoreno a kasnije je crnogorskim takmicarima zabranjen nastup

Van mreže buum

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
  • CLEAN POWER
Odg: 3.otvoreno pr.crne gore bench press
« Odgovor #10 poslato: Maj 20, 2009, 10:15:22 pre podne »
Mislim da je glupo zabraniti ucestvovanje na drz.pr. crnogorskim tak. trebalo ih je bodovati samo u gen.plasmanu a ne za prv. srbije
treba da bude sto vise takmicara da ovaj sport opstane!

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: 3.otvoreno pr.crne gore bench press
« Odgovor #11 poslato: Maj 20, 2009, 11:04:11 pre podne »
E i zamolio bih vas, ubuduce kad bude odrzavano neko slicno takmicenje u CG da javite odje.  :)

P.S. Steta sto se prekide takmicenje ''JA SAM NAJJACI'', bas volim da gledam sve sportove snage

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: 3.otvoreno pr.crne gore bench press
« Odgovor #12 poslato: Maj 20, 2009, 12:06:37 posle podne »
Mislim da je glupo zabraniti ucestvovanje na drz.pr. crnogorskim tak. trebalo ih je bodovati samo u gen.plasmanu a ne za prv. srbije
treba da bude sto vise takmicara da ovaj sport opstane!


Medju sportistima nikada ni nije bilo problema, ali politika je nesto drugo. Ipak, nadam se da ce biti vise tolerancije i da ce oni koji zele da se takmice imati priliku za to, kao sto je to bilo ovog puta u Budvi ili pak na nekom od takmicenja u Srbiji za koje su vec sada momci iz CG dobili pozive od svojih kolega. :-)

 
E i zamolio bih vas, ubuduce kad bude odrzavano neko slicno takmicenje u CG da javite odje.  :)

Napravio sam najavu za ovo takmicenje u Areni (iako nijesam novinar) i kasnije izvjestaj, ali eto tih dana sam bio u velikoj guzvi i jednostavno sam previdio da vec spremljeni materijal nabacim i na nas forum. Kriv sam, ali ispravicu se prvog narednog puta.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže vukodav

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: 3.otvoreno pr.crne gore bench press
« Odgovor #13 poslato: Maj 20, 2009, 01:45:44 posle podne »
da to je sve lepo ali ima i nas koji u opste ni nisu znali,da se ovo takmicenje odrzava... ni ti su ih kolege ili sta vec obavestili iz ko zna kojih razloga...