April 30, 2024, 09:13:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Dajte neki predlog  (Pročitano 22276 puta)

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #75 poslato: Mart 15, 2009, 10:02:17 posle podne »
bilo kad i bilo gde? :)
baš sam juče čitao intervju sa jednim trenerom. žao mu je kako se ponašao prema klijentima, jer nikako nije mogao da shvati zašto im je teško da za doručak spreme brokole.
onda je, posle 10 godina, shvatio.
radiš od 9 do 17. putuješ sat vremena u svakom pravcu. sve što želiš je potpuno kontrolisane uslove, da uradiš trening tačno onako kako si planirao, a ne da razmišlja još i o vremenskim prilikama. takođe, svako ko misli da je "bilo gde" zaista moguće, neka bude malo tolerantan prema sugrađanima. :)

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #76 poslato: Mart 15, 2009, 10:46:21 posle podne »
sto ne mozes da trcis kada je hladno napolju...ja sam brate jbt trcao na -17 stepeni...pa sta mi fali...???oko tih nebuloza vise nema smisla raspravljati ::)..svako ko ima volju moze da trci bilo kada i bilo gde...u ovom slucaju da bi dobio kondiciju....
Hladan vazduh ? Zapaljenje pluca ? :D

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #77 poslato: Mart 15, 2009, 11:00:38 posle podne »
hehhe...e sad jbga... :P

Van mreže newsergio

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #78 poslato: Maj 25, 2009, 03:51:00 pre podne »
trenirao sam basket 11 godina i nabacio sam stomak i nesto malo masnoce sa strane (mesto za pistolje :) ) i nikako da skinem to.. mucim se godinu dana. jel ima neko neki predlog?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Dajte neki predlog
« Odgovor #79 poslato: Maj 25, 2009, 04:22:50 pre podne »
trenirao sam basket 11 godina i nabacio sam stomak i nesto malo masnoce sa strane (mesto za pistolje :) ) i nikako da skinem to.. mucim se godinu dana. jel ima neko neki predlog?

Recimo, ako bi iz prehrane izbacio smece i unosio adekvatne kolicine kvalitetnih proteina, UH i zdravih masti, a uz to napravio nekoliko treninga sa tegovima i mozda nekoliko sesija laganog kardia na prazan stomak za pocetak bi moglo da te pokrene u pozitivnom smjeru.

Postoje na forumu planovi i prehrane, a i kako bi valjalo trenirati sto sa tegovima, sto tokom kardio seansi, pa nebi bilo lose da malo zaronis i ponesto procitas.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me