Mart 28, 2024, 05:20:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko planiranja ciklusa  (Pročitano 8237 puta)

Van mreže mindraper

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Pomoc oko planiranja ciklusa
« poslato: Maj 16, 2006, 09:02:01 pre podne »
Cao svima,

ovako, planiram cutting ciklus zasnovan na Winstrolu, Clenbuterolu i ECA stacku... Cilj naravno, cutting...

Informacije o meni:
182cm, 110 kg, staza oko 3+ godine...

Pa da krenemo sa mojim planom :):
Stavka 1: Klopa:
Gledam da izguram visoko proteinsku ishranu, najmanje 200g proteina dnevno, vise naravno uvek :), znaci od toga 70-100g whey (posle cardia izjutra 50g, posle tegova popodne/uvece jos 50g), dosta piletine (bar oko 1/2-1kg dnevno, prsa naravno pileca, jako jako su jeftina sada :)), imam jako povoljno i tunjevinu u vodi tako da sa aspekta proteina to bi bilo to, mozda cu dodavati jos svaki drugi dan neko crveno meso tipa govedine... Naravno, pravilo uvek, jedan obrok, jedan tip proteina.

Sto se tice ugljenih hidrata, gledam da radim njihovo kruzenje, tipa jedan dan 100g, drugi 200, treci 400 i u krug, da vidim kako ce to ici, i da prilagodjavam...

Stavka 2: Cardio
Znaci minimum 5x nedeljno, 30 min izjutra, prazan stomak... Takodje, neki blagi bih radio i posle treninga, 20-30 min, ali blazi nego izjutra...

Stavka 3: Pomoc
Planiram da sve ovo bude u prvom redu podpomognuto Clenbuterolom, on brzo zatvori receptore, zato plan je 6-8 nedelja (treba mi 5-8 kg manje), 2on, 2off dana od 1x 0.02 dnevno do 6x 0.02 dnevno i nazad na 1x 0.02.
Razmisljam koliko bi bilo pametno da ukljucim i Efedrin u celu pricu (jako pozitivne sam stvari citao o ovome, naravno mora da se jako pazi koliko i sta uzimati), znaci kada su doze Clena male da Efedrin bude malo veci (najvise 25mg po uzimanju), pa kako Clen raste da se to smanji na 12.5mg ili da ga potpuno nema, kada je doza Clenbuterola najvisa... Smatram da bi bilo previse na 6x 0.02 clena da se dodaje i Efedrin...

Na kraju ide Winstrol, da sacuva masu, kreira novu od raspolozivog proteina, plan je 100mg/200mg/300mg/300mg/200mg/100mg , znaci 6 nedelja uzimanja, naravno videcu da kupim neku zastitu za jetru u pansportu ili ako neko ima predlog sta drugo neka kaze, bolje ne razmisljati..

E sada, Winstrol uzimati sam ne treba nikako, naravno, kao i sve u zivotu, on moze sam, ali koliko ce pomoci, mislim da ce jako malo, pitanje je sa cime ga kombinovati? Primabolan je bila ideja , nazalost ne mogu da ga pronadjem...
Znaci treba mi ideja sta uz njega? Inace, razmisljao sam da uzimam i malo
deke da sacuva zglobove, znam da nije za cutting, ali jako male kolicine bih uzimao.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Re: Pomoc oko planiranja ciklusa
« Odgovor #1 poslato: Maj 16, 2006, 09:50:11 pre podne »
Super je to druze ,tebi treba minimum 330gr.proteina dnevno za tvoju telesnu tezinu da bi uopste zadrzao masu prilikom definisanja a da ne pricamo o kolicini za dalji napredak,ako se budes pridrzavao kolicine koju si zacrtao spasces na 90kg.Za AAS necu da komentarisem imas na forumu je vec sve ispisano

Van mreže mindraper

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Re: Pomoc oko planiranja ciklusa
« Odgovor #2 poslato: Maj 16, 2006, 09:56:19 pre podne »
Pa pazi ovako, rekao sam minimum opsti mi je 200g, ali bas minimum, inace 1kg pilecih prsa je oko 210g proteina + 100g od whey-a... Eto nekoga normalnoga minimuma, koji mi je 90% vremena...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Pomoc oko planiranja ciklusa
« Odgovor #3 poslato: Maj 16, 2006, 09:57:04 pre podne »
1. sta ti je ovo 100/200/300mg winny-a.jel to dnevno ili...?
2.jaja nigde nema u planu,a ni posnog sira...
3.ako ces ef da kombinujes onda ga uzmi u off danima za clen,oni deluju na razlicite receptore tako da oko toga nema problema,samo pazi da ne preteras,ako ne odgovara-smanji,prekini ili sta vec
4.cesto se uz winny kombinuje i boldenon(equpoise) npr. 100mg EOD

poz
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže mindraper

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Re: Pomoc oko planiranja ciklusa
« Odgovor #4 poslato: Maj 16, 2006, 10:17:02 pre podne »
Ne, to je nedeljno toliko winstrola. 100 prve, 200 druge, 300 trece nedelje...

Jaja volim, cesto kao obrok uzmem 2cela + 8 belanaca, to mi dodje ok uz neku salatu, njih sam preskocio slucajno...

Sto se tice posnog sira, kupujem ellu, to pomesam sa salatom, jedem uz meso ili jedem onako ljudski, kasikom, uvece :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Pomoc oko planiranja ciklusa
« Odgovor #5 poslato: Maj 16, 2006, 11:08:59 pre podne »
Nisi mi bas jasan.Kako mislis nedeljno npr. 200mg winny-a?Koliko sam shvatio uzeces tablete,onda 200mg nedeljno ne dodje ni 30mg dnevno!!!Bez 40-50mg winny-a dnevno nema nista,naravno + jos nesto da bi dobio efekat kakav si zamislio.Nemojte se zaletati sa ciklusom dok sve dobro ne proucite,pogotovo ako je prvi put u pitanju,tada telo uvek najbolje odreaguje i rezultati su najuocljiviji
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže mindraper

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Re: Pomoc oko planiranja ciklusa
« Odgovor #6 poslato: Maj 16, 2006, 09:08:01 posle podne »
Hvala, Sasa, upravo zato i pitam, nisam zeleo da prvi ciklus pogresim...

Ako mozes, daj mi tvoj predlog uzimanja winstrola, takodje cu se sutra raspitati da li mogu da nadjem boldenon...

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Re: Pomoc oko planiranja ciklusa
« Odgovor #7 poslato: Maj 16, 2006, 11:38:08 posle podne »
evo ovo je moje misljenje
mislim da se winstrol nebi trebao koristiti u pocetku dok ne dodjes do nekih 8% bf a ne vjerujem da na toliku kilazu imas toliki bf
prvo kreni sa ECA-om a poslije si ubaci winstrol znaci nemoj ga koristiti na pocetku defke nego za nekih par tjedana kasnije :wink:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Pomoc oko planiranja ciklusa
« Odgovor #8 poslato: Maj 16, 2006, 11:48:22 posle podne »
Pa napisao sam vec sta ja mislim o doziranju winny-a,znaci 50mg/day
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Pomoc oko planiranja ciklusa
« Odgovor #9 poslato: Maj 16, 2006, 11:51:05 posle podne »
Citat: priest
evo ovo je moje misljenje
mislim da se winstrol nebi trebao koristiti u pocetku dok ne dodjes do nekih 8% bf a ne vjerujem da na toliku kilazu imas toliki bf
prvo kreni sa ECA-om a poslije si ubaci winstrol znaci nemoj ga koristiti na pocetku defke nego za nekih par tjedana kasnije :wink:


Moze u ovaj kombo da se ubaci clen ili ECA i uz sredjenu ishranu da se postignu dobri rezultati.Naravno sve zavisi koliki je bf,ako je prevelik,onda prvo malo tesanja :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!