April 23, 2024, 01:16:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: BRUSSELS -- The Belgian bodybuilding championship has been canceled after doping  (Pročitano 4541 puta)

Van mreže bodymaker

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
BRUSSELS -- The Belgian bodybuilding championship has been canceled after doping officials showed up and all the competitors fled.

A doping official says bodybuilders just grabbed their gear and ran off when he came into the room.

"I have never seen anything like it and hope never to see anything like it again," doping official Hans Cooman said Monday.

Twenty bodybuilders were entered in the weekend competition.

Cooman says the sport has a history of doping "and this incident didn't do its reputation any good."

During testing of bodybuilding events last year, doping authorities of northern Belgium's Flanders region found that three-quarters of the competitors tested positive.

http://sports.espn.go.com/oly/news/story?id=4175375

Spartak

  • Gost
Odg: BRUSSELS -- The Belgian bodybuilding championship has been canceled after doping
« Odgovor #1 poslato: Maj 19, 2009, 09:14:23 pre podne »
ma brate trebali su svi da padnu doping test i da se niko ne skriva !! Da vidimo jarane sto bi onda napravili ! ovako je ova 1/4 takmicara usrala ove ostale !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRUSSELS -- The Belgian bodybuilding championship has been canceled after doping
« Odgovor #2 poslato: Maj 19, 2009, 09:18:03 pre podne »
ma brate trebali su svi da padnu doping test i da se niko ne skriva !! Da vidimo jarane sto bi onda napravili ! ovako je ova 1/4 takmicara usrala ove ostale !

uvlacenja u dupe nikada kraja
ja ne mogu da verujem u ovo.
znaci..lepo im je receno da BODY BUILDIGN NIKADA NECE BITI OLIMP SPORT iz razloga sto je ifbb privatna firma a ne sportska asocijacija te da u daljenjem MOK i WADA vise nemaju nista sa njima i neka rade sta god hoce..
ali ocgiledno da privtne veze i dalje rade te da se pokusava uzeti sto vise kesha dok se moze..
fuj

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: BRUSSELS -- The Belgian bodybuilding championship has been canceled after doping
« Odgovor #3 poslato: Maj 20, 2009, 04:31:33 posle podne »
Generale, izvini ali nisam razumeo ovo privatna firma ?!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BRUSSELS -- The Belgian bodybuilding championship has been canceled after doping
« Odgovor #4 poslato: Maj 20, 2009, 07:23:12 posle podne »
Generale, izvini ali nisam razumeo ovo privatna firma ?!

pa jbg buraz steta sto ne pratis situaciju...
IFBB je registorvana u MONTREALU od strane BEN WEIDERA kao privatna firma..
posle njegove smrti FIRMA je prenesena u madrid na celu sa santohom...
dakle..
ifbb nije SPORTSKA ORGNIZICAIJA iz kog razloga nikada nece i nije bila clan MOK-medjunardonog olim komiteta vec je privatna firma i kao takva ne podleze nicemu sto odreduje MOK I WADA

ili sire..

pogledaj skripte attach
IFBB AFAIRS..jpg 8,9,10 itd itd itd itd..
http://www.wff.lt/forumas/viewtopic.php?t=3982

i jedan odgovr za tebe...heheheh

YOU ASKED VERY VITAL QUESTION, THE RESON THAT THE IFBB NOT RECONIZED BY INTERNATIONAL OLYMPIC COMMITTEE ( IOC ), BECAUSE THE IFBB IS NOT FEDERATION, IT IS JUST CORPORATION, AND NOT REGISTERED OFFICIALY , AMD THIS IS THE MAIN RESON NOT BE ON OLYMPIC GAMES, AS WILL AS THE CORRUPTION IN IFBB BY HIDING THE DOPING RESULTS, AND MANIPULATING, AND TAKING BRIBERY.

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: BRUSSELS -- The Belgian bodybuilding championship has been canceled after doping
« Odgovor #5 poslato: Maj 25, 2009, 10:06:04 posle podne »
Generale, a  i po kojim zakonima je registrovana WFF?
Ja neznam dali postoji zakon, u kapitalistickim drzavama da se registrijue nesto sto nije privatno, vec drustveno.
Ali znam da onaj ko registruje nesto, a ima priliku da se to klasificira kao ne profitna i sportska organiziacija, ma gde bio na planeti, nece da je registruje nikako drugacije.
Bas me zanima kako i gde su registrovani FIFA, ili bilo koja ostala ne privatna sportska organizacija.
Ili kako i gde je registrovam MOK, mozda. Postoji li svetski zakon za registrovanje ne profitabilne, sportske organizacije za ceo svet.
Tacno znam sto se trenutno desava u IFBB. A pre nego sam se odlucio da postanem deo te organizacije, bio sam svuda i ucestvovao sam na svim takmicenjima ostalim sportskim organizacijama ( ne profitabilne i ne privatne). Dobro znam kako izgleda WFF, NABBA, WABBA, IBFA, itd prvenstva i sampionata.
Bena Weidera vise nema. Ocigledno, da onaj koji to preuzima zeli da uradi promene. A kada se menja, menja se od glave.

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: BRUSSELS -- The Belgian bodybuilding championship has been canceled after doping
« Odgovor #6 poslato: Maj 25, 2009, 10:14:44 posle podne »
Generale, izvini ali nisam razumeo ovo privatna firma ?!
Generale, izvini ali nisam razumeo ovo privatna firma ?!
   MA PREDSEDNICE SVE RAZUMES TI ZNAMO MI!!! 
Kralj ist Back