April 28, 2024, 08:42:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Tragovi steroida(anti doping agencija)  (Pročitano 2538 puta)

Van mreže fundament

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Tragovi steroida(anti doping agencija)
« poslato: Maj 12, 2010, 10:52:18 posle podne »
Ukratko, u casopisu sam procitao jedan clanak o pazljivom izboru suplemenata jer je moguce da sadrze tragove steroida i ostalih zabranjenih supstanci.
Svetska agencija za antidoping  nasumice je kupila 100 proizvoda preko interneta, zatim posle analiza su konstatovali da su "legalni" suplementi puni nedozvoljenih sredstava. Pa savetuju nama potrosacima da biramo garantovane klinicki testirane suplementi, jer... Uzimajuci u obzir da je ovo "tacno" sto oni kazu, moje pitanje je ima li takvih slucajeva kod nas i da li treba uzimati samo suplemente renomiranih proizvodjaca?
Imali smo mnogo srece, podizali su nas roditelji koji su ozbiljno shvatali svoje obaveze.

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Tragovi steroida(anti doping agencija)
« Odgovor #1 poslato: Maj 12, 2010, 11:29:45 posle podne »
Video sam jedan sagorevac koji je donet iz eu da na pozadini pise da sadrzi efedrin, sumnjivo mi je bilo to malo... Iz kog casopisa je taj text? Je li pise koji supsi? To bi trebalo da pise, ja licno ne verujem takvim pricama i narocito ako su iz casopisa jer svi znamo kakve textove casopisi serviraju nasoj "javnosti" a i cisto sumnjam da bi neka renomirana firma trpala aas i ostala sranja u preparate tek tak. Neznam kako izgleda proizvodni proces i jednog supsa ali test sigurno ne koriste kao mazivo za masine pa da se nadje u tragu XD

Van mreže fundament

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Tragovi steroida(anti doping agencija)
« Odgovor #2 poslato: Maj 12, 2010, 11:59:39 posle podne »
ah, necu da propagiram sad casopise, svetska agencija za antidoping je "izvrsila" ta testiranja, pa oni nama preporucuju prethodno navedeno, bilo ko od nas kad kod ovlascenog prodavca kupuje proteine, kreatine(cak su i u kreatinu pronasli tragove) mora biti potpuno siguran sta kupuje, svima je to u interesu.
« Poslednja izmena: Maj 13, 2010, 12:03:17 pre podne fundament »
Imali smo mnogo srece, podizali su nas roditelji koji su ozbiljno shvatali svoje obaveze.

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Tragovi steroida(anti doping agencija)
« Odgovor #3 poslato: Maj 13, 2010, 12:06:38 pre podne »
pa reci jbt koji je casopis :)..ocemo i mi to da vidimo ;D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Tragovi steroida(anti doping agencija)
« Odgovor #4 poslato: Maj 13, 2010, 07:10:54 pre podne »
Glupost, nisu ni steroidi jeftini da se drobe u whey...ista glupa prica sa drogom i zvakama je bila aktuelna...

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Tragovi steroida(anti doping agencija)
« Odgovor #5 poslato: Maj 13, 2010, 10:28:27 pre podne »
ma to su do jaja supsi,jednim udarcem ubijes 2 muve,ili platis jedno-dobijas dva (sups i aas)... :D
heh..glupost,papir trpi svasta...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tragovi steroida(anti doping agencija)
« Odgovor #6 poslato: Maj 13, 2010, 01:19:52 posle podne »
SVETASKA ADA je obicna smejrurija i najveca kormumpirana organizacija posle americke FDA
oni stavljaju na listu zabranjenih nesto kada im nije po cefu iili kada neko ne dobije svoj deo itd tdi itd
ili jednom recju
kao i svugde tako i ovde ta govnanva agencija je pod vladavnimom USA pa tako npr njihovi sprotisti naravno ne treba da idu na testiranje jer za njih garantuje kongres dok ostalima dupe pomeraju
pa su tako npr usaina bolta na prolsom sv vodili 9 puta...alooooo 9 puta..
znci sva sreca sto je momak maltene covek iz manastira pa ne pije ni kafu
inace bi ibla berba usiju tj pao bi 100% a pitanje je dana kada ce to da mu napakuje..mislim da je london 2012 idelana prilika za to..hahhahahhahah
tako da momcino malo vise pazenj posveti citanju nekih drugih stvari a manje glupim textovima koje objavluje antidoping aganeicja  ajos manje po nekim magazinima kojima je u cilju da SJEBU KONKURENCIJU pa objavnjuju kako su oni DOBRI a svi ostali losi..itd itd itd

Van mreže fundament

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Tragovi steroida(anti doping agencija)
« Odgovor #7 poslato: Maj 13, 2010, 03:21:39 posle podne »
Pa, da vise me interesuje WADA nego ti casopisi. Verovatno bih procitao isti tekst u svakom.
Imali smo mnogo srece, podizali su nas roditelji koji su ozbiljno shvatali svoje obaveze.

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Tragovi steroida(anti doping agencija)
« Odgovor #8 poslato: Maj 13, 2010, 03:46:55 posle podne »
pa reci jbt koji je casopis :)..ocemo i mi to da vidimo ;D

Domaci MD iz januara ako se ne varam.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tragovi steroida(anti doping agencija)
« Odgovor #9 poslato: Maj 13, 2010, 07:36:16 posle podne »
Pa, da vise me interesuje WADA nego ti casopisi. Verovatno bih procitao isti tekst u svakom.

pa lepo ti kazem
to je gomila manijaka na jednom mestu kojima dirigra americka politika