April 27, 2024, 09:42:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: ANAVAR & KOSARKA  (Pročitano 3168 puta)

Van mreže shane32

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
ANAVAR & KOSARKA
« poslato: Maj 22, 2009, 10:03:26 posle podne »
Postovani korisnici foruma...

bavim se kosarkom i zeleo bih povecati svoje fizicke sposobnosti na terenu. Drasticno povecanje mase mi nije potrebno(2-4kg kvalitetnih misica max.), nego snaga, eksplozivnost i skocnost.

Dosta vremena sam proveo preucavajuci sredstva koja nisu dozvoljena i na kraju sam dosao do zakljucka da bi oxandrolon (anavar) bio najprimerniji, jer sam citao da ga sprinteri cesto koriste za explozivnost.

Imam 24godine , 199cm, 87kg i mislim da sam maximum svojih sposobnosti vec dostigao zato zelim pomeriti granicu...

Zanima me da li postoji preparat koji je efikasniji od anavar-a ( i takodje minimalno stetan)?
Kako koristit anavar pravilno za sto bolje rezultate( treniram ujutro - kosarka i prevece - teretana- koliko mg. kada)?

Razmisljao sam da uradim dve kure po slabih mesec dana (npr.3nedelje)  Jun & Avgust(jul-pauza), jel to ok ?

Da li ce unos visokoproteinskih preparata i npr. glutamina povecati efekat anavara?

Koliko dugo, otprilike, mogu postignuti rezultati sa oxandrolonom da me sluze na terenu? i kako sto bolje odrzavati postignute rezultate u buducnosti?

Zamolio bih sve koji ste vec pisali o tom preparatu ili imali iskustva sa istim, da napisete svoje misljenje....

Unapred zahvaljujem za sve savete i komentare.

VELIKI POZDRAV




Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: ANAVAR & KOSARKA
« Odgovor #1 poslato: Maj 23, 2009, 12:11:41 pre podne »
ne znam u kojoj ligi igras sto nije i bitno u sustini ali ako bas moras da povecas misicnu masu imaj u vidu da  anavar nije preparat to je steroid .... i za to sto tebi treba ne znam koliko je pametno bas taj steroid uzeti i koliko ces dobiti s njim u odnosu na ono sto zelis...( to ce ti neko drugi objasniti...) unos suplemenata ce ti definitivno pomoci , ma sam unos suplemenata dobro izabranih ti  moze pomoci u dobroj kombinciji i na odredjen nacin uzimanja za tih tvojih 2-4 kvalitetnih misica... ali bg ako je u pitanju ugovor ili novac ili ti je to glavno zanimanje ja bih ti preporucio da se obratis na pp Pedji Petrovicu , koji ima iskustva sa profesionalim atletama rukometashima , kosarkashima... da ne lutas mnogo ... niti da te ovde zatrpaju sa brdo infoa ...  inace za tu pauzu od dva meseca mozes po meni slobodno uraditi to sto hoces i bez AAS-a.... a sto se tice ekspolzivnosti snage i skocnosti ... da bi to povecao a da nesto valja veruj mi na rec , ja sam isto bio dugo u ovom sportu , samo tezak rad u teretani , dobar program pre svega, ishrana supsi...sto kosta dosta jbg ... isto tako ne znam na kojoj poziciji  tacno  igras(mogu da pretpostavim bek shuter)... ali ako ces da palis za USA ili tako nesto racunaj da ti treba jos makar 6-7 kila cistih misica...

od supsa bih ti savetaovao whey , amino liquid (koje bi pio u toku treninga), bcaa, glutamin kao i neki dobar proizvod na bazi kreatina....

takodje nisam strucnjak za AAS , ali cini mi se da ovo sto si zamislio nije ok...koji ce ti dve kure u razmaku , mislim da nista neces postici time... i pogotovo sa samo anavarom , mora tu da upadne jos nesto u kombinaciji...

poz