Jun 07, 2024, 03:45:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: BrandonSuede
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!  (Pročitano 17646 puta)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #15 poslato: Mart 18, 2011, 03:07:50 posle podne »
Pozdrav..
Prvi put pisem na forumu ali vec dugo citam i koliko toliko mi je jasno sve...

Zanima me 1 stvrar,zato i pitam jel mi nije jasno bas..

ovo je stara tema ali mozda vidi neko i odgovori mi.... ::)

Treniram oko 4 god imam 95 do 100 kg tu se setam visok sam 180cm...

Nesto mi nije jasno kad citam ovde na forumu sto se tice ishrane svi jedu po 1kg mesa neki cak i vise dnevno unose sve i svasta.... a nigde ih nema na takmicenjima kada pogledam sve su to likovi koji se vrte godinama i rekto ko novi dodje da se takmici ,pa mi nesto nije jasno dal ovoliko ljudi lazu ili sta vec....

Ja recimo nemam neki apetit  sa mojih 100 kg ne treba mi mnogo hrane dnevno da uniosim,i nije mi jasno kako neko jede svaki dan po 1kg mesa,za mene je to gotovo nemoguce,jer sam probao ,,pojedem ja danas 1kg mesa ali sutra nemam apetit da pojedem opet jos 1 kg mesa jel me drzi jos ono od juce elem hteo sam da kazem kako toliko ljudi zderu ili po meni vecina ne svi LAZU.Ja kad bi mogao recimo da pojedem i 500gr mesa svaki dan i jos 500gr UH pa ja bi se usvinjio za mesec kao slon...
Neznam kako ali ako neko zna neka mi objasni kako toliko pojede i tako svaki dan

Hteo sam jos da pitam sto se tice N.O proizvoda cemu oni konkretno sluze....
Recimo moja sups izgleda ovako pre tren. 5gr creatina,10gr glutamina, 10 gr bcaa (nekad nemam glutamin nekad nemam bcaa ali se trudim da 1 od ta 2 uvek imam)
Za vreme treninga kada imam nemam uvek pijem tecne amino 5 sup kasika na pola treninga i jos 4-5 na kraju treninga (niih uzimam kada radim defku pred leto)
PMW-2 merice whey 5 creatin 10 gluta 10 bcaa..
Od kada sam uneo neke novine u treniranju recimo skratio sam vreme odmora izmedju serija rezultati su fenomenalni....
Danas mi je jedan drug u teretani dao 1 mericu N.O i mene je samo izdulo bio sam kao pampur i tako sam se osecao,snaga nista posebo da se poveca ...pa me zanima cemu sluze(necemu sigurno sluze)da li tada treba da se poveca sups u toku treninga jel se nadujes i nabreknes i mozda ubrza ugradnju sups ili cemu nije mi jasno zasto toliko forsiraju taa N.O ako samo radi pumpu .....hvala....


Ja cu samo da ti kazem da ja nemam para za 1kg mesa dnevno, inace bi jeo sigurno. A imam 80kg.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #16 poslato: Mart 18, 2011, 03:31:55 posle podne »
Pozdrav..
Prvi put pisem na forumu ali vec dugo citam i koliko toliko mi je jasno sve...

Zanima me 1 stvrar,zato i pitam jel mi nije jasno bas..

ovo je stara tema ali mozda vidi neko i odgovori mi.... ::)

Treniram oko 4 god imam 95 do 100 kg tu se setam visok sam 180cm...

Nesto mi nije jasno kad citam ovde na forumu sto se tice ishrane svi jedu po 1kg mesa neki cak i vise dnevno unose sve i svasta.... a nigde ih nema na takmicenjima kada pogledam sve su to likovi koji se vrte godinama i rekto ko novi dodje da se takmici ,pa mi nesto nije jasno dal ovoliko ljudi lazu ili sta vec....

Ja recimo nemam neki apetit  sa mojih 100 kg ne treba mi mnogo hrane dnevno da uniosim,i nije mi jasno kako neko jede svaki dan po 1kg mesa,za mene je to gotovo nemoguce,jer sam probao ,,pojedem ja danas 1kg mesa ali sutra nemam apetit da pojedem opet jos 1 kg mesa jel me drzi jos ono od juce elem hteo sam da kazem kako toliko ljudi zderu ili po meni vecina ne svi LAZU.Ja kad bi mogao recimo da pojedem i 500gr mesa svaki dan i jos 500gr UH pa ja bi se usvinjio za mesec kao slon...
Neznam kako ali ako neko zna neka mi objasni kako toliko pojede i tako svaki dan

Hteo sam jos da pitam sto se tice N.O proizvoda cemu oni konkretno sluze....
Recimo moja sups izgleda ovako pre tren. 5gr creatina,10gr glutamina, 10 gr bcaa (nekad nemam glutamin nekad nemam bcaa ali se trudim da 1 od ta 2 uvek imam)
Za vreme treninga kada imam nemam uvek pijem tecne amino 5 sup kasika na pola treninga i jos 4-5 na kraju treninga (niih uzimam kada radim defku pred leto)
PMW-2 merice whey 5 creatin 10 gluta 10 bcaa..
Od kada sam uneo neke novine u treniranju recimo skratio sam vreme odmora izmedju serija rezultati su fenomenalni....
Danas mi je jedan drug u teretani dao 1 mericu N.O i mene je samo izdulo bio sam kao pampur i tako sam se osecao,snaga nista posebo da se poveca ...pa me zanima cemu sluze(necemu sigurno sluze)da li tada treba da se poveca sups u toku treninga jel se nadujes i nabreknes i mozda ubrza ugradnju sups ili cemu nije mi jasno zasto toliko forsiraju taa N.O ako samo radi pumpu .....hvala....


cao ivane
zar ovo nije tema od pre neki dan sa FB i kod lakija na forumu?
ne razumem cemu poenta a kako ti i nenad odgovrio...MISLIM DA JE SVE VISE NEGO JASNO KADA SU NO U pitanju sa jos jednom malom opaskom da si rekao da si UZEO no ali nisi rekao KOJI..

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #17 poslato: Mart 31, 2011, 04:37:31 posle podne »
 ;D evo nesto moje prije treninga... ;D a nije NO  :-[  --------------- znaci TESTO X PLODE + BCAA + GLUTAMIN :D i meni okejy ;D
« Poslednja izmena: Mart 31, 2011, 04:39:24 posle podne opaquer »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #18 poslato: Mart 31, 2011, 04:38:10 posle podne »
opaki se naoruzava dobro

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #19 poslato: Mart 31, 2011, 04:44:05 posle podne »
suti pedja visim jbte na 500 grama wheya nema se  :-[ ...sreca dobro jedem i ovaj glutamin me drzi...recesija

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #20 poslato: April 01, 2011, 10:59:24 posle podne »
Juce sam prvi put u zivotu probao NO reactor i to je bio neki pump 250 gaspari nutrition..Jedinu razliku koju sam primetio je da sam u prvih pola sata treninga pravio manje pauze izmedju vezbi, znaci posle zavrsene serije nekako sam jedva cekao da ponovo uradim 10 ponavljanja, ali nisam primetio nikakav dobitak u snazi niti neku pumpu u misicima. Imam jos jednu kesicu n.o. xplode. to cu sutra da probam.
Pozdrav,

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #21 poslato: April 01, 2011, 11:53:09 posle podne »
pa to je zato sto bas tako i radi. a to da si jedva cekao da radis setiju i slicno.. placebo ;)
Jel si osetio protein da te radi  ? :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #22 poslato: April 02, 2011, 12:15:51 pre podne »
Jesam u ogledalu :)
« Poslednja izmena: April 03, 2011, 03:28:43 posle podne Naturalni »

Van mreže ivan0607

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #23 poslato: April 17, 2011, 07:08:19 posle podne »
Pozdrav ljudi....

Jedno pitanje....U pansportu ima na snizenju .....  Noz I.V.

Nutrabolics.....dali neko ima iskustva sa ovim N,O....

Neznam dali da ga uzimam.....sta mi preporucujete

Dali neko ima iskustva sa njim,,,,

Ako nesto vredi da ga uzmem ako ne da se ne zezam,nego da uzmem nesto sto vredi i radi..

Zanimame da kad uzmem N.O ima i ugradnju a ne samo da daje pumpu i tako to....

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #24 poslato: April 17, 2011, 08:13:11 posle podne »
a jel imas ti sta da ugradis ?!... prvo obezbedi aminokiseline pre i u toku treninga, pa tek onda razmisljas o NO...

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #25 poslato: April 17, 2011, 11:05:12 posle podne »
 ;) e o tome ja cijelo vrime pricam sto ce ti no bolje ti je kupi sebi bcaa ako ih nemas i ostalo sto ti treba...ako imas sve to onda uzmi NO

Van mreže ivan0607

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #26 poslato: April 17, 2011, 11:43:13 posle podne »
Ma ok je ljudi ne pametujte mnogo,ima sta de se ugradi nego pitam za musljenje Noz I.V.

Nutrabolics dali ga je neko probao dal vredi da se uzima ili da se uzme nesto sto je provereno da radi .....

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #27 poslato: April 18, 2011, 12:21:10 pre podne »
imas dvije strane
1.nevrijedi nista...ovo ti je rupa bez dna...ulaganje samo...
2.koliko para toliko muzike hahahhahah...koliko ulozis toliko ces i dobiti...

sad ako volis pusiti malboro i piti viski radi to...ili stedjeti pare nebavi se ovim sportom....
ako hoces misice  ulazi samo............onda spartanski nacin zivota odricanje...ulaganje...patnja itd... moras ovo voliti onda nepitas takve stvari.... vrijedi svaki dobar suplament ;) tako i taj!! al da ce napraviti hulka od tebe nece :P



Van mreže ivan0607

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #28 poslato: April 18, 2011, 12:39:48 pre podne »
Koj N.O mi predlazes da uzmem?

Noz I.V.

Nutrabolics jel si ga probao....

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: NO reaktori,MUSCLE EXPANDERI--SVI SKUPA--SAVET !!!!!
« Odgovor #29 poslato: April 18, 2011, 01:31:29 pre podne »
no expode, shot gun, naNO Vapor, Power Horse itd.