Mart 28, 2024, 06:45:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: IGOR MILANOVIC  (Pročitano 58919 puta)

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #135 poslato: Maj 17, 2010, 08:15:51 posle podne »
Za nas, malo manje upucene, o cemu se radi na ovoj slici?
Bravo Igi ni manje ni više nego M-84 poznat kao Ceca.........imaš extra ukus
snimanje nekog filma
snimanje nekog filma
pa to jedino ima smisla, jer su naoruzani do jaja, samo im fali neka Osa ili Zolja, i brate grad je njihov :)
mozda idu na kosovo :P :D

Ko sto ste mogli da videli da samo se dobro naoruzali i taman smo trebali da krenom na Kosovo, dodjose ovi iz SAJ-a i pohapise nas a da metak nisamo oplili hehehe salim se naravno  .Peja je upravu u pitanju snimanje filma KORIOLAN  Sekspirovo delo u novijem dobu.Glavne uloge Ralph Fiennes,Gerard Butler i naravno nas Slavko Stimac  ;D Kad se bude pojavio videcete odlican prica i glumci a bogami i statisti  ;) Imao sam malo zapazeni ulogu u nekim bitnim momentima filma tako da ko bude gledao videce me ! To je razlog sto me nije bilo u publici na drzavnom i balkanskom! poz svima :)
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #136 poslato: Maj 17, 2010, 09:19:01 posle podne »
Opaaaaaaa bacio si se u glumce ;D

Fino,fino...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #137 poslato: Maj 18, 2010, 03:29:37 posle podne »

Heeheh :D malo mora ko Arnold !
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #138 poslato: Maj 18, 2010, 06:33:13 posle podne »
Znaci sledece je predsednik drzave ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #139 poslato: Maj 18, 2010, 06:37:32 posle podne »
premijer sumadije :)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #140 poslato: Maj 18, 2010, 07:23:19 posle podne »
Najpre pareeeeeeeee,to ste zaboravili..  8)

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #141 poslato: Maj 22, 2010, 06:47:53 posle podne »
Evo jedne slicice i za Igora...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #142 poslato: Maj 23, 2010, 02:46:31 posle podne »

Hvala ti Gorane ,bas je zanimljiva verovatno je to NS 2006  moj poslednji nastup? ::)
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #143 poslato: Maj 23, 2010, 05:11:55 posle podne »
Jeste, bas sa tog takmicenja...
Majku mu, gledam slike sa tog takmicenja i pravim poredjenja sa ostalima iz Stankove i Furiceve kategorije na Evropskom. Furic je sampion Evrope ali ovaj sa slike da je bio tamo....
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #144 poslato: Maj 23, 2010, 07:50:25 posle podne »
Jeste, bas sa tog takmicenja...
Majku mu, gledam slike sa tog takmicenja i pravim poredjenja sa ostalima iz Stankove i Furiceve kategorije na Evropskom. Furic je sampion Evrope ali ovaj sa slike da je bio tamo....

Matori nisam ni znao da sam ovako bio dobar hehehe:) Extra slika Gorane postavi ako imas jos sta da vredi ,pa da malo nabijemo komplexe Extremnom! hehhe ;D Pa mozda se i on onda otvori i postavi moje najbolje slike a ne da ih cuva za 100 broj X-fitnessa  ! Cekam na to sve ove godine ! A sto se tice sad ovog Evropskom  pratio sam i verujm da sam amater i da sam izasao da bih medalju uzeo 100% sad koju pitanje je?! Furic odlican ko i uvek ne preteranu ubedljiv ali dovoljno da odnese zlato u Kutinu! ;)
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #145 poslato: Maj 24, 2010, 06:46:05 pre podne »
buraz
kada smo se ti i ja takmicli na tim evoprskim i sveckim onda je konkurencija bila mnogoooooo zajebanija...
ti se secas svoje rusije gde si bio kao monustrum i verovatno najbolji ikada ali dazba ga bilo kada siu drugi bili azdahe..itd itd itd itd
ovo nema veze sa furicem sada sto pricam jer antonije je zaslzio da nakon toliko pokusaja izadje u svojoj zivotnoj formi  i uzme tu titulu nakon NEKOLIKO PUTA STO SU GA OSTETILI
ali govrim o tome da je drugo b bio pre 5 ili 7 godina a drugo sada
pa samo to sto se svake godine orgnizuje lakrdija kod nas dovljno govrio gde je bb hahhahahahhahahaha

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #146 poslato: Maj 25, 2010, 03:33:02 posle podne »
buraz
kada smo se ti i ja takmicli na tim evoprskim i sveckim onda je konkurencija bila mnogoooooo zajebanija...
ti se secas svoje rusije gde si bio kao monustrum i verovatno najbolji ikada ali dazba ga bilo kada siu drugi bili azdahe..itd itd itd itd
ovo nema veze sa furicem sada sto pricam jer antonije je zaslzio da nakon toliko pokusaja izadje u svojoj zivotnoj formi  i uzme tu titulu nakon NEKOLIKO PUTA STO SU GA OSTETILI
ali govrim o tome da je drugo b bio pre 5 ili 7 godina a drugo sada
pa samo to sto se svake godine orgnizuje lakrdija kod nas dovljno govrio gde je bb hahhahahahhahahaha

Matori salzem se da je bila i jaca konkurencija ranijh godina na Evropskim takmicenjima a i broj takmicara u kategoriji je bio daleko vec nego danas! U San Petersburgu 2003 na  Evropsko na kome sam ucestvova je bilo najce Evropsako koje sam gledao do danas! A,da potsetim one koji ne znaju da sam ja nastupao u kategoriji do 87,5kg a da sam obavesten bio od nasih stucnajka da je kategorija do 85 pa sam dodatno skidao nepotreben misice i tako da sam izgledao manji nego sto sam mogao da budem.U kategoriji kojoj sam nastupao je bila paklena konkurencija ,bio sam spreman ali u konkurencij od 28 takmicara sam zauzeo 9 mesto.Milsim da to nije bilo moje najbolje izdanje ali svako zapazeno.Da potsetim da je apsolutni bio Alxandar Fjedorav,Hristomir Hristov tek drugi do 70kg sjani Oleg Molgunov ga rastavio,inace Rusi su dominirali u svim kategorijama kao domacini uz njih Ukrainci ,Slovaci Polaci i Cesi.Bilo je to ne zaboravno iskustvo za mene tada kao mladog takmicara, i danas se divim velicni Rusije prelepog grada i te oragnizacije koju sam tada video tamo. ;D
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #147 poslato: Maj 25, 2010, 04:34:37 posle podne »
a djevuske?

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #148 poslato: Maj 25, 2010, 05:11:54 posle podne »

Funtuu pa bilo je profesionaliki u holu hotela ,ali sumljna da je nekom od takmicara bilo do toga kako i ni meni.Gledao sam da pojedem sto vise mogu hrane ,da zadovoljim prekomernae poterebe. A inace su Ruskinja lepe ko devojke kod nas ;D
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IGOR MILANOVIC
« Odgovor #149 poslato: Maj 25, 2010, 07:30:24 posle podne »

Funtuu pa bilo je profesionaliki u holu hotela ,ali sumljna da je nekom od takmicara bilo do toga kako i ni meni.Gledao sam da pojedem sto vise mogu hrane ,da zadovoljim prekomernae poterebe. A inace su Ruskinja lepe ko devojke kod nas ;D

aha
bas cudno..znam kakve si sklonosti imao prema sobaricama u egyptu
haahhahahhaha