April 19, 2024, 04:24:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: a sta kad smrsamo?  (Pročitano 2819 puta)

Van mreže beba123

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 1
a sta kad smrsamo?
« poslato: Jun 04, 2009, 11:42:29 pre podne »
 ??? Ovako... nisam nikada bila da kazem debela ali kipelo je here and there sto mi je smetalo jako. i objavim ti tako ja rat svom telu,metabolizmu i resim da budem ,lepa ,zdrava,vitka.... smrsala sam 10 kg za 3 meseca. sad nosim 26 br farmerki,a nosila sam 30. izbacila sam odredjene stvari iz ishrane kao sto su kola kola,hleb,vecera,slatko,masno itd. nije mi opao imunitet niti sam bila bolesna,cak se osecam bolje nego ikad. Ali problem je sledeci... imam utisak da sve sa mene-visi. da ,da... naime u zivotu nisam verovala da na necijoj guzi moze da ima toliko strija i celulita(resila sam se celulita u medjuvremenu) ,tj. jako sam,jako mlitava. Zelim da se zategnem...isla sam na fitnes ali to mi nije mnogo pomoglo... tako da...bih volela da mi date neke korisne savete. Help? :'(

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: a sta kad smrsamo?
« Odgovor #1 poslato: Jun 04, 2009, 11:50:14 pre podne »
pozdrav beba
to sto se tebi desava je jednostavno posledica koja mora da bude nakon skidanja kilograma,a pogotvo ako je u pitanju 10kg i vise..
nista ne brini,proces jeste malo duzi da se to dovede u red,ali nije nemoguce...
ftines,pilates itd ti nece pomoci jer jednostavno nema dovljno stimulacije misica na taj nacin da bi ajd da kazem prostim recnikom ISPUNILO TAJ VISAK izmedju koze i misica..mada se to tako ne moze nazvati,ali samo sam hteo da ti priblizim kako stvari stoje...
jdnostavno..moras da radis sa tegovima i nemoj da se bojis tezina i prica da ces da se napucas ili sta znam kako vec sve zenema ne govre kada je rec o vezbama sa tegovima i opterecenjem...
jer ..veruj da je to jedini nacin koji moze da resi tvoj problem

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: a sta kad smrsamo?
« Odgovor #2 poslato: Jun 04, 2009, 01:50:05 posle podne »
Pozdrav beba...

Imaš isti problem kao ja pa se javljam na tvoju temu... ja sam ti isto prije 4god skinula 15-tak kg za 3 mjeseca dijetom nažalost..di mi je pamet samo bila i isto dobila mlohavo tijelo kao ti...

poslušaj pedju, idi u teretanu, ja tako radim, ne očekujem rezultate preko noći jer znam da je ispred mene duuuuuugi put jer to je dosta teško srediti koliko vidim po sebi, imam neke promjene na nogama, malo su drukčije oblikovane ali sve je još premekano i razlijeva se kako bi ja to rekla, znaš na šta mislim ;) ali evo , mic po mic i rješavam to polako, nadam se da ću i uspjet.

e da, i prehrana ti je tu strašno bitna, možeš se ubijati vježbajuć ako ne jedeš kako treba..
ajd nam napiši kako , šta i koliko jedeš? pa ćemo se medjusobno ispravljat i pomagati... imaš i moju temu pa prošvrljaj i po njoj, ima dobrih savjeta ;)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: a sta kad smrsamo?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 18, 2009, 06:59:35 posle podne »
Devojke, sta da vam kazem... pravac - teretana :) Znam da je mnoge devojke ne vole, i da radije idu na aerobik (nemam nista protiv, naravno), ali sto se ovog problema tice, definitivno se slazem sa Pedjom, jedino rad sa tegovima moze nesto napraviti.

Pozdrav