April 26, 2024, 01:48:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Kako skinuti stomak  (Pročitano 20098 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #60 poslato: April 19, 2010, 12:36:09 pre podne »
Pa ,samo sto njemu to sto je zavrsio fakultet (4-5 god) i neku spec (3-4 god ) kao daje za pravo i ljudi ga slusaju da kaze to nevalja ,to ja ovako ! ccc
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #61 poslato: April 19, 2010, 12:40:51 pre podne »
Jbg.. a sta se tu moze,nisu svi doktori isti ,kao i u svakoj struci...

Spartak

  • Gost
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #62 poslato: April 19, 2010, 06:01:24 pre podne »
jbg, stara garda doktora, nema tu rasprave, evo moj dobar drug studira medicinu vec 4 godine i momak potpuno opusteno koristi dodatke ishrani i nema nikakve predrasude cak stavise

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #63 poslato: April 19, 2010, 08:29:03 pre podne »
Da, stara garda, ucili iz knjiga ko zna koliko starih  i zato se i dalje drze tih uvjerenja...cini mi se da jako malen broj doktora prati seminare i najnovija istrazivanja sto se tice ishrane i dodataka ishrani na organizam.

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #64 poslato: April 19, 2010, 09:28:29 pre podne »
Ma doktorska sujeta je nesto nevidjeno....a novih informacija kolko oces al njih to ne zanima.

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #65 poslato: April 19, 2010, 03:23:06 posle podne »
Da, stara garda, ucili iz knjiga ko zna koliko starih  i zato se i dalje drze tih uvjerenja...cini mi se da jako malen broj doktora prati seminare i najnovija istrazivanja sto se tice ishrane i dodataka ishrani na organizam.
Secam se da u knjizi iz biohemije za medicinski fakultet (koja je pisana sigurno pre 15 godina) recimo pise, parafraziram, "danas se koriste izolati proteina koji su se odlicno pokazali u lecenju jetre" ;) Ne bih rekao da problem lezi bas u knjigama, cinjenice kao cinjenice kako sta radi u ljudskom organizmu su poprilicno tacne, ali niko nas ne uci tamo nutricionizam u detalje, ono malo informacija koje pisu o tome su cista osnova, a i koliko znam ni u jednoj knjizi ne pise da su suplementi losi. Ono sto jeste problem je upravo sujeta lekara i sto dozvoljavaju sebi da se petljaju u stvari za koje nisu kompetenti a koje i ako ih ne nauce na fakultetu valja se sam obrazovati jer je to danas potreba. Ako si neurohirurg, ne razumes se u sve! (skoro sam dobio neke savete od neurohirurga da imam glavobolje verovatno od "tih" proteina...)

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #66 poslato: April 19, 2010, 07:47:26 posle podne »
hahahaha :D ma jeste uvek te prvo pitaju jel pijes suplemente i to im resava svai problem ako te nesto boli od suplemenata je :D

Van mreže plazmatik

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #67 poslato: April 20, 2010, 04:02:28 posle podne »
Imam jedno pitane. s obzirom da kod kuce mogu samo da radim vezbe jel bi bilo ok kad bi svaki dan radio Biceps 3 serije od po 10 dizanja, triseps isto i sklekove 3 serije od 10 ili da sve to radim svaki drugi dan...

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #68 poslato: April 20, 2010, 04:10:25 posle podne »
Sta planiras da postignes time ?
For me , life is continously being hungry.

Van mreže plazmatik

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: Kako skinuti stomak
« Odgovor #69 poslato: April 20, 2010, 04:28:32 posle podne »
Sta planiras da postignes time ?

Pa misicnu masu...mislim ako ovako ne moze, recite kako...