April 29, 2024, 09:14:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: dijebetes i fat burning supsi  (Pročitano 3209 puta)

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
dijebetes i fat burning supsi
« poslato: Decembar 29, 2012, 01:19:27 posle podne »
Evo da i ja postavim pitanje ovde...do sad sam uglavnom samo davao odgovore...Dakle ga li neko moze mi predloziti neki preprarat za sagorevanje masnoce koji nije kontraindicran sa dijabetesom,dakle da ne utice na znacajniju varijaciju nivoa secera u krvi bilo kojim svojim sastojkom.
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: dijebetes i fat burning supsi
« Odgovor #1 poslato: Decembar 29, 2012, 01:29:46 posle podne »
Jako malo iskustva sa dijetom kod dijabeticara i svi su uglavnom susdrzani od komentara. Ono sto je zanimljivo a pitao je jedan kolega pre nekoliko meseci i tada niko sa sigurnoscu nije mogao da mu kaze ali kasnije smo procitali da Palumbo tvrdi da ketogenu dijetu ipak mogu drzati secerasi.

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: dijebetes i fat burning supsi
« Odgovor #2 poslato: Decembar 29, 2012, 05:43:15 posle podne »
Jako malo iskustva sa dijetom kod dijabeticara i svi su uglavnom susdrzani od komentara. Ono sto je zanimljivo a pitao je jedan kolega pre nekoliko meseci i tada niko sa sigurnoscu nije mogao da mu kaze ali kasnije smo procitali da Palumbo tvrdi da ketogenu dijetu ipak mogu drzati secerasi.
nisam mislio na dijetu...sam nacin ishrane dijabeticara je dosta slican sa nacinom ishrane koji praktikujemo mi takmicari u BB, hteo sam da saznam neka iskustva o primeni fat loss suplemenata kod dijabeticara tj da li neko ima neko iskustvo u tome , problem bi nastao ako bi neki sastojak preparata uticao na promenu i naglu destabilizaciju nivoa secera u krvi.
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: dijebetes i fat burning supsi
« Odgovor #3 poslato: Decembar 29, 2012, 05:47:04 posle podne »
samo da se ogradim u vezi moje izjave oi slicnosti dijete dijabeticara sa ishranom u bb, slicno je sto se izbegavaju prosti seceri i zasicene masti  slicna je po preporucivanju vise manjih obroka,po konzumiranju omega 3 masnoca itd...naravno ne unose se vece kolicine proteina i ima nekih razlika ali ima vise slicnosti...
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: dijebetes i fat burning supsi
« Odgovor #4 poslato: Decembar 30, 2012, 01:01:37 pre podne »
ajde forumasi,kolege ....pomoc..neko ko ima prakticna iskustva sa dijabetesom ...treba li da vas molim za odgovore?
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: dijebetes i fat burning supsi
« Odgovor #5 poslato: Decembar 30, 2012, 01:16:23 pre podne »
Za fat burning supse nisam siguran, ono sto ne smeta su bcaa i glutamin , mada ako je na insulinu osoba i to je upitno. No reaktori nikako za dijabeticare. Pretpostavljam da Pedja zna tacno sta i kako. Znam da su one aronija anti oxy tablete rekramirali kao dijetetski suplement.
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2012, 01:19:09 pre podne vlada sin »
Men sana in corpore sano !

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: dijebetes i fat burning supsi
« Odgovor #6 poslato: Decembar 30, 2012, 10:56:48 pre podne »
Zeleni caj bi mogao malo da pomogne

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: dijebetes i fat burning supsi
« Odgovor #7 poslato: Decembar 30, 2012, 02:26:17 posle podne »
da zeleni caj je dobar i koristimo ga....glutamin i bcaa nam nisu toliko zanimljivi jer je rec u zenskoj osobi kojoj je primarni cilj sagorevanje masnoca a ne stvaranje anabolnog okruzenja  ili sprecavanje katabolizma,jeste na insulinu vec godinama i to brzodelujucem a poznato je da je njegovo koriscenje u jacim dozama otezavajuca okolnost za proces sagorevanja masnoca...
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: dijebetes i fat burning supsi
« Odgovor #8 poslato: Decembar 30, 2012, 05:27:40 posle podne »
Mozda ova tema pomogne Dijabetes i mršavljenje, potreban savet, bila je na forumu skoro, jamislim da je podforum kardio, ali nisam siguran
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2012, 05:29:12 posle podne dr Sasa »

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: dijebetes i fat burning supsi
« Odgovor #9 poslato: Decembar 30, 2012, 10:19:31 posle podne »
potrazicu....ono u sta nisam siguran nije me sramota da pitam...ipak nisam doktor, ono sto me najvise zanima je koji sastojak iz nekog sagorevaca bi mogao biti kontrainiciran sa tom bolescu...svakako cu potraziti temu
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: dijebetes i fat burning supsi
« Odgovor #10 poslato: Decembar 31, 2012, 10:05:28 pre podne »
izgleda da je citava stvar u cescoj kontroli nivoa secera u toku dana i prilagodjavanju doze insulina sprem trenutne vrednosti secera...takodje dekstroza posle obimnijih treninga zbog vracanja nivoa secera ....zanima me da li postoji neki profesionalni bb koji boluje od ove bolesti...osoba kojoj treba ovaj savet trenira na nivou malo jacem od rekreativnog i ciljevi su samo regulacija telesnih masnoca i tonizacija cele muskulature,naravno da koriscenjem insulina reduciranje masnoca ide teze ali zato napredak u masi je prilicno ubrzan...sto je sreca u nesreci
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: dijebetes i fat burning supsi
« Odgovor #11 poslato: Januar 02, 2013, 11:26:33 pre podne »
ja ne vidim ni jedan jedini razlog zasto bi bilo koji sagorevac uticao tj bio povezan sa kontrindikacjima kod ove bolesti?
ali da ne rizkujes ,najbollja opcja je onda L CARNITINE