Maj 01, 2024, 02:04:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.951 članova - Poslednji član: summarGot
X3MShop banner

Autor Tema: "Dat ću sve od sebe da dignem UFC pojas"  (Pročitano 1384 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
"Dat ću sve od sebe da dignem UFC pojas"
« poslato: Jun 10, 2009, 12:18:29 posle podne »


Samo četiri dana ostalo je do borbe Mirka Filipovića s Mustaphom Al-Turkom u skopu spektakla UFC 99: "The Comeback" u Kölnu, a Mirko najavljuje "novog Cro Copa", drugačijeg od onog koji je 2007. nastupao u UFC-u...

"Ovog puta će biti drugačije, stiže drugačiji Cro Cop od onog koji se borio u UFC-u 2007. Tada su me pratile ozljede, a vukao sam neke stare iz PRIDE-a koje su me sprječavale da se borim kako najbolje znam. A i sam sam nekako osjećao da sam se potrošio u PRIDE-u, da sam dao najbolje od sebe." - kazao je Mirko novinarima Nove TV.

"Osjećao sam se umorno i prazno i trebao sam duži odmor prije povratka u UFC. Nekako mislim da sam i ušao u UFC prerano. Trebao sam pričekati oporavak od svih ozljeda, ali i uzeti neko vrijeme za odmor. No, sada je situacija drugačija, ozljede su 100 posto sanirane i u puno sam boljoj formi. Zato sam se i vratio." - pojasnio je Cro Cop, za kraj poručivši: "Svojima, ali i UFC fanovima možda ne mogu obećati da ću ponijeti titulu u teškoj kategoriji, ali mogu im obećati da ću dati apsolutno sve od sebe da dignem taj pojas."

Cro Copova borba je prva od šest koje će se održati u glavnom dijelu večeri, što znači da će početi odmah nakon početkog uvoda u 21 sat. Gledatelji u Hrvatskoj moći će je pratiti uživo na Nova TV-u, dok će oni koji hvataju signal njemačkog DSF-a moći pogledati snimku svih 6 glavnih borbi iz Kölna s početkom u 23 sata.

UFC 99: "The Comeback"
13. lipnja 2009.
Lanxess Arena
Köln, Njemačka

Uvodne borbe (počinju u 18:45):

1. John Hathaway - Rick Story
2. Denis Stojnić - Stefan Struve
3. Paul Kelly - Rolando Delgado
4. Paul Taylor - Peter Sobotta
5. Dennis Siver - Dale Hartt
6. Terry Etim - Justin Buchholz

Glavne borbe (počinju u 21 sat):

7. Mirko "Cro Cop" Filipović - Mustapha Al Turk
8. Spencer Fisher - Caol Uno
9. Marcus Davis - Dan Hardy
10. Mike Swick -  Ben Saunders
11. Cheick Kongo - Cain Velasquez
12. Rich Franklin - Wanderlei Silva


profightstore.com