Mart 29, 2024, 02:06:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: sasa slike  (Pročitano 8150 puta)

Van mreže sasa88

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
sasa slike
« poslato: Jun 13, 2009, 12:09:15 posle podne »
evo da postavim i ja par slika, nekim hronoloskim redom kako je defka odmicala.


















ovo je nakon Pedjine pomoci za koju mu se zahvaljujem  i prelaska na keto dijetu u neke 2-3nedelje razlike

galerija slika http://img148.imageshack.us/gal.php?g=01052009168.jpg
to je vece prije takmicenja, sutradan sam zajebao stvar i prelio se svojom krivicom jeduci svaki junk na koji naletim..tegla meda, sladoledi, cokoladice, sve zivo u ogromnim kolicinama...

slike http://img27.imageshack.us/gal.php?g=slika2c.jpg ; zavrsio sam na drugom mjestu


ovo su sedam dana prije takmicenja u bihacu, imao sam pad volje i 3 dana prejedanja pa sam zavodenio kao nilski konj i pomucio sam se da potrosim sav taj glikogen

http://img268.imageshack.us/img268/6216/bls.jpg

ovo su sa praznjenja, skoro pa skroz prazan







posle izlaska







ove su sa bine, zavrsio sam opet drugi

slike sa maximuma :

http://www.maxximum-portal.com/forum/viewtopic.php?t=18843&sid=cd4657468954b8077b67b1c691f8a514




galerija:
http://img29.imageshack.us/gal.php?g=backlsss.jpg

ovaj period do Bihaca mi je pomagao Marko Kovacic i njemu se zahvaljujem na pomoci.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: sasa slike
« Odgovor #1 poslato: Jun 13, 2009, 12:16:02 posle podne »
Brate,ovdje nema sta da se kaze osim  :o :o :o
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: sasa slike
« Odgovor #2 poslato: Jun 13, 2009, 12:59:05 posle podne »
Odlican si, pratio sam tvoj napredak i na nekim drugim forumima, jednostavno odlicno ;)
Mislim da ne bi bilo lose i da napises i jos neke dodatne podatke o sebi, staz u teretani, trening kako ti izgleda, ishranu i cikluse ako te ne mrzi.
« Poslednja izmena: Jun 13, 2009, 01:01:19 posle podne Johnn1e »

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: sasa slike
« Odgovor #3 poslato: Jun 13, 2009, 01:03:36 posle podne »
brate, izvini :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Gagi79

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • KAD JE TESKO,STISNI ZUBE
Odg: sasa slike
« Odgovor #4 poslato: Jun 13, 2009, 01:23:59 posle podne »
Jebem li ti zivot! ::) ::) ::) ::) :o :o :o :o :o :o

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: sasa slike
« Odgovor #5 poslato: Jun 13, 2009, 01:30:05 posle podne »
Sale dobrodosao na forum.
Sve pohvale,odlicna forma.

citat...
to je vece prije takmicenja, sutradan sam zajebao stvar i prelio se svojom krivicom jeduci svaki junk na koji naletim..tegla meda, sladoledi, cokoladice, sve zivo u ogromnim kolicinama...

Po meni greska mnogih takmicara,jednostavno se treba drzati proverenih izvora i hrane koja se do tada unosila.
Retki su oni koji dobro reaguju na taj "shock" unosom svega i svacega.
Ali jbg,na greskama se uci.
Jos jednom sve pohvale za izgled.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sasa slike
« Odgovor #6 poslato: Jun 13, 2009, 01:49:37 posle podne »
cao sale
ja necu da dajem neke velike komentare  ne iz razloga ovog ili onog VEC JER IZLGEDAS EXTRA i jel ti znas sta ja mislim o tebi tj da nikada i ne bih ni saradjivao sa tobom da nisam uvdieo da si vrlo pozitvan momak....
elem..

Citat
to je vece prije takmicenja, sutradan sam zajebao stvar i prelio se svojom krivicom jeduci svaki junk na koji naletim..tegla meda, sladoledi, cokoladice, sve zivo u ogromnim kolicinama...

 >:( >:( >:( >:( >:( :D :D :D :D :D

a ja ti lepo rekao....hehehhe
ali dobro..kao sto kaze poloms.....ovo je tek pcoetak i neke stvari treba da prodjes da bi znao,a one stvari o kojim smo na mail pricali TREBA DA TE OCVRSNU...svi mos mi prolazili kroz to..neko manje neko vise..ali svima se to desavalo...jbg....ludis,piz\dis itd itd itd..i kada kasnije sve sagledas...mozda sve to i tako treba...nekome iz ovog razloga,nekome iz onog...
u svkaom slucaju..
sada nemoj da stajes....imas veliku buducnost......
a znas da je cika pekinjo uvek tu kada zatreba  ;) ;) ;)

Van mreže sasa88

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: sasa slike
« Odgovor #7 poslato: Jun 13, 2009, 02:40:29 posle podne »
Hvala Pedja, cijenim pomoc ;)


Van mreže sasa88

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: sasa slike
« Odgovor #8 poslato: Jun 13, 2009, 02:50:02 posle podne »
Odlican si, pratio sam tvoj napredak i na nekim drugim forumima, jednostavno odlicno ;)
Mislim da ne bi bilo lose i da napises i jos neke dodatne podatke o sebi, staz u teretani, trening kako ti izgleda, ishranu i cikluse ako te ne mrzi.

Staz, pa trenirao sam judo i isao u teretanu citavu 2006, 2007 i pocetak 2008 sam se preorijentisao na ovaj sport.
Trening mi je instiktivan, znaci ne mogu sad pisati kako radim koji misic, jednostavno idem po osjecaju kad vidim da ga mogu odraditi odradim ga. Ne bitno jel proslo 5 ili 7 dana, osim sto ruke i ramena nikad ne radim cesce od 1x nedeljno.
Trudim se da drzim intenzitet, pauze 30-45sekundi, ponekad giga setovi itd.
Ishrana u kom periodu? Na masi sam unosio 200gr proteina jer se nije imalo za vise a kad sam se krenuo spremati podigao sam P na 400gr jer su tada i finansije bile bolje, radio sam keto dijetu, low carb, varijacije..ranije nisam toliko znao o prehrani sada ce mi vjerovatno jelovnik biti:
2kg sira
pola kg teletine ili junetine
10cijelih jaja
zobene
a sto se suplemenata tice, redovno posle priprema do wheya ne mogu da dodjem po 2 mjeseca a i kad ga imam tamanim ga po 200gr na dan. Vise nista od supsa i ne koristim.
Hemija,
prvi ciklus sam poceo 18og septembra a zavrsio prije par dana sad sam na pct-u..mislim da bih bio mnogo veci da sam pravio pauze jer jednostavno radio sam masu samo sa galenikom(500 do max 750mg) i jako rijetko dodavao orale i to samo naposim..posle nekog vremena napredak je gotovo pa stao dok nisam dodao malo insa i poceo da ubacujem nova jedinjenja..npr trenbolone koji mi je promjenio licni opis:)
Pred takmicenje sam malo smanjio doze, do ovog prvog takmicenja sam isao Tren acetat 50mg ED i propi mislim svaka 2-3dana 50mg, winnie 30-40mg..pred Bihac sam pojacao tren, bio na depou ali sam ga izbacio 3nedelje prije takmicenja.
Ako te jos nesto zanima pitaj.

Van mreže sasa88

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: sasa slike
« Odgovor #9 poslato: Jun 13, 2009, 02:53:36 posle podne »
Sale dobrodosao na forum.
Sve pohvale,odlicna forma.

citat...
to je vece prije takmicenja, sutradan sam zajebao stvar i prelio se svojom krivicom jeduci svaki junk na koji naletim..tegla meda, sladoledi, cokoladice, sve zivo u ogromnim kolicinama...

Po meni greska mnogih takmicara,jednostavno se treba drzati proverenih izvora i hrane koja se do tada unosila.
Retki su oni koji dobro reaguju na taj "shock" unosom svega i svacega.
Ali jbg,na greskama se uci.
Jos jednom sve pohvale za izgled.


Hvala,
a ja sam maler sto se tice ganjanja forme, ili preliven ili prazan kao sad npr..nikako da se sve kockice sloze, samo je na ovom takmicenju izgledalo sve mnogo bolje i nisam se mogao napuniti jer bukvalno u subotu nista nisam mogao jesti, jer kad sam dehidriran i najukusnija hrana mi je odvratna..pojeo sam nesto malo ali imao sam jos dosta prostora za punjenje..sad citam za Brancha i njegov pristup i na kraju mi se cini najpametniji, ne rizikujes da zajebes ista..:)

Van mreže sasa88

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: sasa slike
« Odgovor #10 poslato: Jun 13, 2009, 03:03:23 posle podne »
i da dodam jos par starijih slika koje imam iz razlicitih perioda,










Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: sasa slike
« Odgovor #11 poslato: Jun 13, 2009, 03:21:22 posle podne »
Imas bukvalno SVE, samo sto vise $$$$$$$$$$$$$$$$$$ i bices sve bolji i bolji, od mene sve cestitke i sve najbolje u predstojecem periodu...

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: sasa slike
« Odgovor #12 poslato: Jun 13, 2009, 06:46:55 posle podne »
Strava  :o :o..spominjao si da odustajes od takmicarskog bb,jesi se predomislio  ;D

Svaka cast

Van mreže sasa88

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: sasa slike
« Odgovor #13 poslato: Jun 13, 2009, 07:11:29 posle podne »
Strava  :o :o..spominjao si da odustajes od takmicarskog bb,jesi se predomislio  ;D

Svaka cast


Vidjecu kako ce se stvari odvijati, samo cu reci da je osjecaj na bini kao droga, ma jaci od nje..i koliko god da si se mucio opet ces sve to proci radi tih par minuta..

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: sasa slike
« Odgovor #14 poslato: Jun 13, 2009, 08:24:04 posle podne »
Slozice se kockice,imao si samo dva takmicenja,nekima je potrebno deset na godinu da pogode...imas vremena to znas,sad samo da odlucis sta zelis dalje,imas li volje i zivaca da nastavis...para jbg nikad nema dovoljno ali za to ces se uvek dovoljno snaci...sad samo malo odmori mozak i razmisli...znas da imas gradju i izgled za ovo samo da vidis sa sobom gde dalje...a za slike i formu nema potrebe da ti picam opet,mnogo puta sam ti rekao ;)



How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure