April 26, 2024, 04:33:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: help,sagorjevač  (Pročitano 12487 puta)

Van mreže debelacura

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 11
help,sagorjevač
« poslato: Jun 13, 2009, 06:40:56 posle podne »
hej,ja sam nova ;)
ovak,zanima me koji da sagorjevač kupim,iz hrvatske sam i kod nas nema animal cutsa il dymaburna....

gledala sam malo po netu,ima thermocuts,get ripped...šta da uzmem,molim vas preporučite mi...
visoka sam 167cm,imam 69kila...imala sam 81kg.oko 10.7.idem na more i htjela bi malo ubrzati stvari.
radim inače ovako:na tašte kardio,pa whey,zobene,jogurt...
2.obrok-neko voće
3.meso+salata
poslije proteini...gledam da uzmem 1,5g proteina/kg...je li to u redu šta radim?

Van mreže debelacura

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 11
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #1 poslato: Jun 13, 2009, 06:41:57 posle podne »
zaboravila sam napisati,posle kardia radim kružni trening svaki dan....

Van mreže debelacura

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 11
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #2 poslato: Jun 13, 2009, 09:09:37 posle podne »
ima koga da mi pomogne? il savjetuje nešto drugo?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #3 poslato: Jun 13, 2009, 10:14:35 posle podne »
2.obrok voce - za pocetak ovo NE...ubaci neki protein : belanca,tunu,teletinu...

U stvari procitaj par tema o ketogenoj dijeti,variranju UH,o topljacima... siguran sam da ces pronaci odgovore koje trazis :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže debelacura

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 11
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #4 poslato: Jun 14, 2009, 09:03:53 pre podne »
znam o varijacijama,ja sam to vama samo okvirno napisala...nisam baš imala vremena,kad sam doma radim i varijacije...znam i o burnerima,al iz hrvatske sam i kod nas je pola toga zabranjeno...imamo: thermocuts,l'carnitin,thermodrine....

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #5 poslato: Jun 14, 2009, 11:52:03 pre podne »
L-carnitin i nije sagorevac ali podpomaze ubrzavanje sagorevanja potkoznog masnog tkiva ja sam ga koristio u par navrata i zadovoljan sam. Koristio sam Dymatize tecni L-carnitin i Scitecov CarniFX sumeci, ako mene pitas moj glas ide za Scitec i imas vremena da ga upotrebis 1 pakovanje traje 20 dana, uzimaj ga 30-45 minuta pre trcanja ili cardio treninga tad daje najbolje rezultate (jos ako sve to radis na prazan stomak... :o)!

Van mreže jovana

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 77
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #6 poslato: Jun 14, 2009, 12:20:39 posle podne »
ja sam koristila termo cut pak.. tak nest... i meni je bio ok...

Van mreže debelacura

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 11
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #7 poslato: Jun 14, 2009, 12:23:28 posle podne »
kakvi su vam bili rezultati?npr s prvim pakovanjem?

Van mreže debelacura

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 11
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #8 poslato: Jun 14, 2009, 12:24:28 posle podne »
zanima me,htjela bih usporediti samo...znam kakve rezultate daje samo prehrana i vježbanje... vježbam ja na prazni želudac,imala sam ja 81kg,samo bi sad malo htjela ubrzati rezultate...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #9 poslato: Jun 15, 2009, 12:32:18 pre podne »
Probaj da nadjes Labrada Charge npr.
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #10 poslato: Jun 15, 2009, 05:56:53 pre podne »
L-carnitin i nije sagorevac ali podpomaze ubrzavanje sagorevanja potkoznog masnog tkiva ja sam ga koristio u par navrata i zadovoljan sam. Koristio sam Dymatize tecni L-carnitin i Scitecov CarniFX sumeci, ako mene pitas moj glas ide za Scitec i imas vremena da ga upotrebis 1 pakovanje traje 20 dana, uzimaj ga 30-45 minuta pre trcanja ili cardio treninga tad daje najbolje rezultate (jos ako sve to radis na prazan stomak... :o)!

PLACEBO EFEKAT
ali je dobro za tebe sto je bio neki stimulasn u cilju pokretanja sagorevenja masnoca
da ti je L carintin tu pomogao..NIJE

Van mreže debelacura

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 11
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #11 poslato: Jun 15, 2009, 07:44:55 pre podne »
ma zante šta ljudi?tolko toga sam pročitala da iskreno vjerujem samo u animal cuts i u dymaburn zbog efedrina,ovo sve ostalo je na bazi kofeina...ma rađe pijem kavu ;)
nastavit ću ja i dalje vježbati i hraniti se kak treba i uspjet ću prij il poslije...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #12 poslato: Jun 15, 2009, 09:57:42 pre podne »
ma zante šta ljudi?tolko toga sam pročitala da iskreno vjerujem samo u animal cuts i u dymaburn zbog efedrina,ovo sve ostalo je na bazi kofeina...ma rađe pijem kavu ;)
nastavit ću ja i dalje vježbati i hraniti se kak treba i uspjet ću prij il poslije...

opa dobro.
prilicno Ok razmisljanje...pogtovo u vezi dela gde kazes da ces VEZBATI..
to je osnonva svega..
drugi deo je DIJETA...
jer svi sagorevaci ovog sveta ti nece pomoci.....ako ne drzis pravlinu dijeti i bez pravilnog vezbanja..
sagorevaci su tu samo da pomognu..ili kao u slucaju ove cure gore..toliki je placebo bio da je skinula cak i nekoliko kilograma itd itd itd..
ali dostici cilj..to se mora sa mraljivim i predanim radom.
izbog sagorevaca ti je ok..mada ja da sma na tvom emstu ne bih animal..vec bih se zadrzao na dymaburne ili ako mozes da nadjes xenadrine...itd itd itd itd itd..

Van mreže debelacura

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 11
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #13 poslato: Jun 15, 2009, 10:58:25 pre podne »
pedja,hvala ti na odgovoru,al ja ne mogu doći do tih sagorjevača jer ih kod nas nema,zabranjeni su zbog efedrina...

a što se tiče prehrane,nastavljam ja dalje s varijacijama ugljikohidrata :) :) :)

Van mreže peyton

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 17
Odg: help,sagorjevač
« Odgovor #14 poslato: Jun 15, 2009, 12:16:00 posle podne »

ali dostici cilj..to se mora sa mraljivim i predanim radom.
izbog sagorevaca ti je ok..mada ja da sma na tvom emstu ne bih animal..vec bih se zadrzao na dymaburne ili ako mozes da nadjes xenadrine...itd itd itd itd itd..


A zasto ne animal cuts? Do sad su mnogi na forumu bas njega preporucivala,pa sam i ja mislila njega da uzmem,nakon 3 nedelje variranja.