April 19, 2024, 03:29:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Gej parada - GLASANJE  (Pročitano 64153 puta)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #15 poslato: Jun 14, 2009, 12:30:37 posle podne »
hahahahaha obrati paznju na klip... od 50 sekunde. OVA FLASA JE BILA PO MOJOJ GLAVI, SVAKA CAST... SA LEDJA!!! hahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahaha
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Gagi79

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • KAD JE TESKO,STISNI ZUBE
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #16 poslato: Jun 14, 2009, 02:34:25 posle podne »
Nerazumem samo sta im to treba da se pokazuju na ulici,kad ih mi normalni ljudi nikad necemo prihvatiti!
Oni jesu ljudi ali bolesni!Ta njihova bolest je kao i svaka druga!
Najgore je sto su u ovom uzasnom svetu pederi jedna od najacih i najuticajnijih grupa!
Uz Vatikan,masone,englesku kraljicu,moze se reci da su najuticajniji!
TO JE TUGA!

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #17 poslato: Jun 14, 2009, 02:56:54 posle podne »
sta da ti kazem... zato moramo i mi da izadjemo i da raskantamo tu paradu.
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #18 poslato: Jun 14, 2009, 06:10:33 posle podne »
Gagi, ne slazem se da je bolest vec izbor. Ako dozvolimo da se prozove bolest moramo da ih prihvatimo, bolje da je izbor :D

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #19 poslato: Jun 14, 2009, 06:15:09 posle podne »
Bash tako! Tacno to je u stvari pravi problem.
to nikada nece biti normalno sto oni rade i to je valjda svakom razumnom coveku jasno, problem jeste bilo kakva parada , bilo kakvo njihovo isticanje u drustvu , jer se na taj nacin to aktuelizuje i prihvata u drustvu medju mladjim generacijama koji jos pojma nemaju sta je sta... ali nema tu leka jbg , danas svako iskoriscava na jako bezobrazan nacin tu "slobodu misljenja  i govora" medija...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #20 poslato: Jun 14, 2009, 06:15:49 posle podne »
Gagi, ne slazem se da je bolest vec izbor. Ako dozvolimo da se prozove bolest moramo da ih prihvatimo, bolje da je izbor :D
koja je definicija rijeci bolest?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže big muscle

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #21 poslato: Jun 14, 2009, 06:26:04 posle podne »
ma odsekao bi im kitu hebem im mater pedersku...ja nosim ciglu taj dan....

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #22 poslato: Jun 14, 2009, 07:14:42 posle podne »
Gagi, ne slazem se da je bolest vec izbor. Ako dozvolimo da se prozove bolest moramo da ih prihvatimo, bolje da je izbor :D
koja je definicija rijeci bolest?
Ako je bolest moz se izleciti ;)

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #23 poslato: Jun 15, 2009, 12:16:29 pre podne »
http://www.youtube.com/watch?v=WlbeeKmAo7U
ako se ponovi neka bude jos veca ludnica! Idemo da mlatimo !
kao sto je sasha rekao treba ih @#%^!@ i %^!@#@

Ovaj klip najbolje pokazuje koliko su hrabri protivnici gej parade. Kada treba da se sutira covek na zemlji onda su hrabri i u prvim redovima, a kada policajac potegne pendrek razbeze se svi  :D :D :D :D :D
Da li je homoseksualnost bolest ne znam. Ali ako jeste, onda je i bolest homofobija, sovinizam,  nacizam, fasizam...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #24 poslato: Jun 15, 2009, 12:35:47 pre podne »
organizatori ovakivh 'manifestacija'  samo i chekaju da budu napadnuti pa bi se mogli reklamirat i vapit za pomoc  na sve strane. ko jevereji posle ww2 :) vidim sad je prava expanzija pederluka svuda u svijetu. non stop nekakve  parade. na televiziji je to postalo normlano gledat fillmove i serije dje su zastupljeni likovi sa homoseksualnim naklonostima. pogledajte samo na ulici tipichan stil oblachenja, uske majice 'zenskih' boja i nekakve chudne frizure. sad je naprosto to 'in' kao nekakva savremenost, emancipovanost, novi vid buntovnosti i 'beg iz blatnjavog balkana'. novokomponovani trendovi su se uvjek gutali i prihvacali objeruchke.
meni licno nije jasno cilj i svrha ovakvih dogadjaja. parda!? to me asocira na ruske i kineske vojne parade kad oce da pokzu svoju vojnu moc zapadu. znachi blago emitovanje prijetnje. prije mi ovo lichi na neki politichki miting koji za cilj ima ukazivanje na tzv. ugrozenih ljudskih prava odnosno na tipichno provociranje i shirenje
mrznje. sad malo nelogichno: paradiranje(dominstracija snage) i ujedno protesna shetnja koja ukazuje na krshenje ljudskih prava !?
sto se tiche pripadnika ove grupacije mogu se podeliti na neke pod vrste: izmanipulisane naivchine koji su zbilja ubjedjeni da rade 'pravu stvar za svoju ugrozenu manjinu',
provokatori - na prvi pogled pitomi i nemocni pojednici u kojima je upravo zbog te svoje nemoci kulminacija bijesa,mrznje i nagona za osvetom i
sadizmom.
u trecu podgrupu bi svrstao organizatore i nalogodavce.ovaj podskup se sacinjava od organizatora manjih pokreta do pripadnika/vlasnika raznih uticajnih organizacija i koorporacija .
gledajuci iz medicinskog ugla homoseksualnost je definitivno poremecaj tj bolest, psihopatija seksualis, dushevna bolest na seksualnoj osnovi. nastanak i razviat ovog poremecaja razlikuje se od pojedinca do pojedinca.
(po Sigmund Frojdu glavni nastanak za uzrok bilo kakvih mentalnih smetnji je seksualna isfrustriranost. Po njegovom rivalu Alfred Adleru uzrok psihoza je kompleks nize vrednosti. u slucaju homoserksualizma kao jedinstvenog tijela ne znam koji bi bas uzrok stavio na prvo mjesto, mrtva trka.) zatim drugo sto je chudno kod ove grupacije je bas to sto je u pitanju  grupacija. grupacija homoseksualaca!? i sta sad? jel su oni medjusobno povezani? medjusobno shire ljubav i uprazanjavaju odnose? da li je u pitanju jedan ogromni brachni par od vise stotina chlanova?
kad bi se svakom pojedinachno iz te grupe postavili pitanje zbog cega oni paradiraju svaki odgovor bi bio razlichit. znachi takva jedna dizorijentisana masa bez krajnjeg cilja i jasne misije kad se susretne sa neistomisljenicima ne moze da ne izbije sukob (medjusobno ulivanje straha i teznja za unistenjem). visoke su shanse za velikim brojem povredjenih pa eventulanom i smrtnim slucajevima.
« Poslednja izmena: Jun 15, 2009, 12:40:48 pre podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #25 poslato: Jun 15, 2009, 12:39:46 pre podne »
Evo kako ja to vidim...

Znamo da je bolest,odnosno neki mentalni poremecaj koji dovodi do tog nenormalnog ponasanja...I treba da ih prihvatimo kao dio drustva???

OK,nema problema

Ali treba ih prihvatiti na isti nacn na koji prihvatamo i ostale ljude koji pate od mentalnih i drugih slicnih poremecaja poremecaja...Pravac u odgovarajuce institucije,pa na lijecenje!!!

Ne vidim da se sizofrenicari organizuju u parade i setaju gradom trazeci svoja "prava" zato sto su ludi...

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #26 poslato: Jun 15, 2009, 12:53:01 pre podne »
http://www.youtube.com/watch?v=WlbeeKmAo7U
ako se ponovi neka bude jos veca ludnica! Idemo da mlatimo !
kao sto je sasha rekao treba ih @#%^!@ i %^!@#@

Ovaj klip najbolje pokazuje koliko su hrabri protivnici gej parade. Kada treba da se sutira covek na zemlji onda su hrabri i u prvim redovima, a kada policajac potegne pendrek razbeze se svi  :D :D :D :D :D
Da li je homoseksualnost bolest ne znam. Ali ako jeste, onda je i bolest homofobija, sovinizam,  nacizam, fasizam...
chemu to poredjenje?
homofobija - strah od pedera. sta je to chudno, vidis gomilu nastranih osoba i normalno da ces se uplasit za svoje dupe. znaci u ovom slucaju vise dominiraju gadjenje i strah (od neceg neprirodnog) nego sama  mrznja. mislim da je ova rijec previse izforsirana i vise sluzi kao nekakav argument pederske populacije.
upravo pederska populacija je najzalsuzinja za shirenje homofobije kao odlicnog instumenta marketinga homoseksualnosti. kao da kazu : "shirimo homofobiju normalnom svijetu na svakom koraku ulivajmo im strah nasim koordinisanim akicjama mozda cemo jebati vas i vasu djecu a mozda i necemo".
shovinizam,nacizami fasizam su usko povezani i prije da prilice homoseksualistima :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #27 poslato: Jun 15, 2009, 03:26:49 pre podne »
Znam ja terapiju :-) Mozda jednog dana napravim i kliniku...Lepo par kura testosteronom i izolovane sobe sa dobrim golim ribama koje ce da ih napadaju kad tad ce morati da se preobrate :-DDD Samo opet sa druge strane ne znam sto bi im to sve dao kad bi mogao ja da uzivam :-DDD

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #28 poslato: Jun 15, 2009, 04:07:18 pre podne »
To sam ja odmah rekao :D

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #29 poslato: Jun 15, 2009, 01:28:39 posle podne »
Jos malo kada Streight populacija bude manja od Gay populacije , odrzavacemo mi parade i vikacemo : Ja volim p**** ;D ;D  A devojke suprotno ;D :D :D :D :D :D

realno!! :D :D   kako smo krenuli,jos ce pederi biti glavni,a mi manjina!!    zato momci,udrite muski!! ;D :D  :D 

p.s. neam nista protiv njih ako se ne kurce i izvoljevaju neka "njihova prava" ,setaju goli po gradu i promovisu se!! protiv sam toga!!! a ovako,bas me briga kome ce ga "metnuti" i ko ce njima!!! kuci nek rade sta hoce!! :D :D
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...