April 19, 2024, 02:59:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Gej parada - GLASANJE  (Pročitano 64152 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #30 poslato: Jun 15, 2009, 01:44:56 posle podne »
Citat
kuci nek rade sta hoce

tacno
da deca to ne gladju..STOKA BOLSNA!!!

Citat
odrzavacemo mi parade i vikacemo

a ovo.
MI SMO MOMCI SA PLANINE,ZELJNI P..E...KO SLANINE!!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #31 poslato: Jun 15, 2009, 02:24:59 posle podne »
 :) mi smo momci sa planine.... :)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #32 poslato: Jun 15, 2009, 03:57:07 posle podne »
Pitam se samo ko je dao ovaj jedan glas za gej paradu???

Van mreže big muscle

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #33 poslato: Jun 15, 2009, 04:00:14 posle podne »
eeehehehehh ewo i ja sam dao da imaju 2...mamu im jebem pedersku...pa da se istrupuju da ih podrzavao i onda ih sacekamo i jebemo im kevu...

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #34 poslato: Jun 15, 2009, 04:06:22 posle podne »
a ko je prvi stisnuo Da? Jel moze neki admin da nam kaze :)

Van mreže big muscle

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #35 poslato: Jun 15, 2009, 04:12:22 posle podne »
ajde admini.....

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #36 poslato: Jun 15, 2009, 05:45:34 posle podne »
hahahaha ne znam ko je prvi ;D

Ali ko god da je,u manjini je ;D I to zestokoj ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #37 poslato: Jun 16, 2009, 05:38:46 pre podne »
pa MR BIG je glasao ZA

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #38 poslato: Jun 16, 2009, 11:13:37 pre podne »
hahahahahhahaha

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #39 poslato: Jun 16, 2009, 03:50:10 posle podne »
ko je za to da se okupimo i da ih omlatimo govnjivim motkama?
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #40 poslato: Jun 16, 2009, 11:39:53 posle podne »
ko je za to da se okupimo i da ih omlatimo govnjivim motkama?

A zbog cega?

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #41 poslato: Jun 16, 2009, 11:46:11 posle podne »
homofobija - strah od pedera. sta je to chudno, vidis gomilu nastranih osoba i normalno da ces se uplasit za svoje dupe. znaci u ovom slucaju vise dominiraju gadjenje i strah (od neceg neprirodnog) nego sama  mrznja. mislim da je ova rijec previse izforsirana i vise sluzi kao nekakav argument pederske populacije.
upravo pederska populacija je najzalsuzinja za shirenje homofobije kao odlicnog instumenta marketinga homoseksualnosti. kao da kazu : "shirimo homofobiju normalnom svijetu na svakom koraku ulivajmo im strah nasim koordinisanim akicjama mozda cemo jebati vas i vasu djecu a mozda i necemo".
shovinizam,nacizami fasizam su usko povezani i prije da prilice homoseksualistima :)

Zbog cega ces se uplasiti za svoje dupe? Ti pedere verovatno zamisljas kao ljude koji sa isukanim kitama idu ulicom i salecu svakog muskarca koga vide. Meni se svidjaju devojke, ali one ne moraju da brinu da li cu ih napadati kada izadjem na ulicu. Imam devojku koju volim i to mi je dovoljno. Goran Ilic je rekao da kod njega vezbaju pederi, pa neka nam isprica ako hoce da li se nekada uplasio za svoje dupe.
 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #42 poslato: Jun 17, 2009, 05:35:30 pre podne »
ko prica o bojanju za dupe covece??
prica se o tome da je to DEVJACIJA..
a bolest kao i svaka druga treba da bude lecena i tretirana u nekim ustanvovama ili ukoliko nije zarazana a hvala bogu nije ova POJAVA LUDACKOG PONSASNJA bi trebla da ostane medju njima u cetri zida
neka tamo isucu kite i mlate sa njima a NE DA MOJE DETE GLEDA DVA DEBILA KAKO SE ZVALAVE NA CESTI

eto zato..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #43 poslato: Jun 17, 2009, 09:15:28 pre podne »
homofobija - strah od pedera. sta je to chudno, vidis gomilu nastranih osoba i normalno da ces se uplasit za svoje dupe. znaci u ovom slucaju vise dominiraju gadjenje i strah (od neceg neprirodnog) nego sama  mrznja. mislim da je ova rijec previse izforsirana i vise sluzi kao nekakav argument pederske populacije.
upravo pederska populacija je najzalsuzinja za shirenje homofobije kao odlicnog instumenta marketinga homoseksualnosti. kao da kazu : "shirimo homofobiju normalnom svijetu na svakom koraku ulivajmo im strah nasim koordinisanim akicjama mozda cemo jebati vas i vasu djecu a mozda i necemo".
shovinizam,nacizami fasizam su usko povezani i prije da prilice homoseksualistima :)

Zbog cega ces se uplasiti za svoje dupe? Ti pedere verovatno zamisljas kao ljude koji sa isukanim kitama idu ulicom i salecu svakog muskarca koga vide. Meni se svidjaju devojke, ali one ne moraju da brinu da li cu ih napadati kada izadjem na ulicu. Imam devojku koju volim i to mi je dovoljno. Goran Ilic je rekao da kod njega vezbaju pederi, pa neka nam isprica ako hoce da li se nekada uplasio za svoje dupe.
 
pa to je jbt sasvim normalno da je nekom hetero muskarcu neprijatno u blizini pedera... sta sad terba sa njima da se druzimo jel? pa otkud ja znam o cemu on razmislja i da li sam ja u njegovim recimo mislima???  on se jebe u dupe i jebe druge muskarce u dupe.... njega privlaci isti pol i sta sad... treba da se pretvaram u blizini takve osobe da je sve ok???? pa svakom normalnom coveku je neprijatno...i sad naravno nadju se ti pederi medju pederima koji ce da prospu pricu homofobija je skrivena homoseksualnost sta vec i onda ispada da svako ko se plasi pedera je u stvari peder... NE BRATE NE SAMO STO NE ZELIM DA GLEDAM KAKO SE DVA DEBILA ZVALAVE , NECU JBT DA IMAM NISTA SA TAKVIM OSOBAMA , PA MAKAR TO BILI NAJPOSTENIJI I SVE NAJ NAJ NAJ LJUDI NA OVOM SVETU ... peder si? cao zdravo ....

i naravno da je to devijacija i bolest... pa jbt ne mogu da verujem da nekim ljudim ato nije jasno i da to karakterisu kao nesto sto je normalna pojava u prirodi... da zanemarimo bioloski znacaj , znacaj za vrstu , itd... cemu to vodi ???? sta bi bilo kad bi svi bili pederi i lezbejke??????? drugo majka priroda se lepo pobrinula zasto bi muskarac i zena trebali da zive zajedno , osnuju porodicu , prave decu ... i samo to je logicno...
« Poslednja izmena: Jun 17, 2009, 09:18:32 pre podne pirat »

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #44 poslato: Jun 17, 2009, 10:26:08 pre podne »
HVALA KU..CU da se složim sa ovim što je imao isprugane gluteuse  ;D ;D ;D ::)

Stvarno neka rade između 4 zida šta god hoće ali ja to ne želim da gledam.

Radomire samo da znaš kako bi zazirao od pedera kad bi doživeo nešto, npr da te pipnu za guzu  :), šalju mailove, gledaju onako pohotno kako npr ti gledaš žene... ;) , dele ti komplimente kako imaš jake i lepe noge a gleda te kao ti čokoladu od 300gr a na 0UH si  :D :D :D

E da vidiš kako se postaje HOMOFOB 100%, VERUJ MI :)

Kroz medije se tako na finjaka provlači pederluk da je to strašno, ono "u fazonu je biti GEY" e Boga mi ja bi to u korenu sasekao, dao bi im 100% prava ali u njihova 4zida na ulici TVu NULTA TOLERANCIJA.
Svako bi imao pravo da ih lomi ako se nedolično ponašaju, pa ja ne volim da vidim neukusno vatanje na sred ulice od momka i devojke kad šetam sa detetom i ženom a zamisli da ga vidim na ulici , 2muškarca, GARANTUJEM životom da bi bio na vestima taj dan  ;)

Pitajte moju Mirjanu kako sam hteo da ih pobijem u javnom WC u Knez Mihajlovoj (ispod ulice), poludeo sam u sred bela dana, Mirjana me izvlačila iz muškog WC da ih ne pobijem i to samo zato jer sam ih video kako jedni drugima gledaju u kitu i drka.u ga, znači mene nisu takli.

Ja bi takve u SUVU REKU da im malo bridi guza i vilica od one sirovine  ;D ;)

Znači neka se i druži samnom ali mene da ne dira i da ja NEZNAM za njegov pederluk, jednostavno NE ŽELIM to da znam, vidim a naročito da  osetim   ;) :D
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!