Mart 29, 2024, 03:00:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Gej parada - GLASANJE  (Pročitano 63915 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Gej parada - GLASANJE
« poslato: Jun 13, 2009, 10:11:56 posle podne »

S obzirom da se naveliko pominje da ce u BG ili Srbiji (probati) da se odrzi gej (peder,lezbo,devijantna ili kako vec ;D) parada, da vidimo sta nasi clanovi misle o tome...

Dakle,nisu bitni komentari,bitno je koliko vas je za odrzavanje te "manifestacije",a koliko protiv...

Ja bih im licno @#%^&&^%$*())&_+))_+  ;D ;D ;D ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #1 poslato: Jun 13, 2009, 10:21:12 posle podne »
Znas sta... ja bih licno voleo da svako ko je za bude prozvan da znamo u koju teletanu da NE idemo ;)

Sto se tice manifestacije - jok... ali sto se tice njihovog izbora zivota... siroko im polje. Vishe cura za nas normalne ;) (a i lezbejke nesto nisu privlacne pa ni tu ne gubimo :D)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #2 poslato: Jun 13, 2009, 10:37:23 posle podne »
pa nek probaju da je odrze... bice mrtvih
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #3 poslato: Jun 13, 2009, 10:55:07 posle podne »
Ma neka im ga opredeljenje, neka budu topdzije i furundzije, ali neka cute i neka gledaju svoja posla a ne da iritiraju vecinu ljudi i posle im kriv djavo sto dobiju po nosu.

Imam par gej prijatelja koji vezbaju kod mene u teretani i super su momci, nikada ne isticu to svoje opredeljenje i to je njihova privatna stvar.

One grlate,koji traze gej paradu, poslao bih u zenski zatvor na prevaspitanje
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #4 poslato: Jun 13, 2009, 10:55:33 posle podne »

S obzirom da se naveliko pominje da ce u BG ili Srbiji (probati) da se odrzi gej (peder,lezbo,devijantna ili kako vec ;D) parada, da vidimo sta nasi clanovi misle o tome...

Dakle,nisu bitni komentari,bitno je koliko vas je za odrzavanje te "manifestacije",a koliko protiv...

Ja bih im licno @#%^&&^%$*())&_+))_+  ;D ;D ;D ;D


  Pa ako bi im ti licno &^()*_()()_&&%&*^* :D :D i ja bi i verujem verovatno svi forumasi pa bolje da se onda organizujemo da im je..^&&* mater nego sto smo se organizovali da glasamo :D :D


   Rusi su najaci,pitali oni za dozvolu i Putin reko moze moze nema problema i oni svi izasli i napravili paradu i onda izasao i ruski OMON  da naprave i oni paradu i sta mislite sta je bilo :D :D :D...jao majko moja unistili su ih ;D
   Ko li ih je poslao samo ;D  ::) Putine,Putine svaka ti dala  ;D
« Poslednja izmena: Jun 13, 2009, 10:57:52 posle podne NemanjaBG »

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #5 poslato: Jun 13, 2009, 10:58:27 posle podne »
omon je napravio jacu paradu :P
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #6 poslato: Jun 13, 2009, 11:02:09 posle podne »
Nemam nista protiv homoseksualaca. Ko sa kim radi one stvari mene ne zanima. Ako se dvoje ljudi vole i u vezu ulaze iz iskrenih pobuda i bez prisile ja onda nemam nista protiv. Bolje da vode ljubav nego rat. Ali sam protiv parade, a evo i zasto:
1. Generalno sam protiv bilo kakve parade, jer cemu to, sta se time postize? Tada se zatvaraju neke ulice i onda je ceo saobracaj u haosu zbog grupe ljudi. Homoseksualci mogu slobodno da imaju svoje organizacije, sajtove, udruzenja, kafice, diskoteke i niko ne sme da ih dira. Oni su gradjani kao i svi ostali i dok ne narusavaju red niko ne sme da ih dira.
2. Ako dozvolimo mirnu paradu i pozovemo se na Zakon o zabrani diskriminacije, na osnovu cega cemo spreciti paradu nacista ili pedofila?
3. Mnogi bi dosli da pretuku homoseksualce i bice puno nasilja na ulicama, a to nam niposto nije potrebno.

@ sasacg

Nije mi jasno sta bi im tacno uradio, jer sam jedino prepoznao oznaku za dolar  ;D ;D ;D ;D ;D

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #7 poslato: Jun 13, 2009, 11:13:09 posle podne »
mislim da trenutno nije vreme za takve stvari ,drzava je u teskoj situaciji i ne fale  nikakve gej parade i slicna sranja ,to jednog lepog dana kad standard bude na visokom nivou ,kad ljudi budu dobro ziveli ,kad ne bude gladnih i beskucnika....a to sve mozda bude tamo negde 2583 godine

ovako ljudi su nervozni i napeti i fali samo iskra  da polude ,a ova parada dobro dodje kao mesto gde se moze na nekom istresti i nekog dobro izudarati :)

a politicarima koji su trenutno na vlasti parada dobro dodje jer ce javnost paznju vise tih dana usmeriti na gejove nego na njihove mahinacije...

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #8 poslato: Jun 13, 2009, 11:16:12 posle podne »
"Nije mi jasno sta bi im tacno uradio, jer sam jedino prepoznao oznaku za dolar   ;D ;D ;D ;D ;D"


   :D :D :D


      

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #9 poslato: Jun 13, 2009, 11:42:29 posle podne »
Imam par gej prijatelja koji vezbaju kod mene u teretani i super su momci, nikada ne isticu to svoje opredeljenje i to je njihova privatna stvar.

Hvala ti za to "super momci" znao sam da sam u tvojim očima dobar ali ovo super me ganulo  :'( :-*  :D

sasacg

Ja ne dajem ni dinara za te stvari kamo li $  ;D ;D ;D

Odobravam gey paradu ali da se paralelno sa tom paradom održava parada navijača, homofoba (taj sam)  ;D , klubova borilačkih veština...baš bi bilo interesantno gledati sa strane kako se svi "druže"  ;D :D :D :D :D

Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #10 poslato: Jun 14, 2009, 12:16:48 pre podne »
http://www.youtube.com/watch?v=WlbeeKmAo7U
ako se ponovi neka bude jos veca ludnica! Idemo da mlatimo !
kao sto je sasha rekao treba ih @#%^!@ i %^!@#@

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #11 poslato: Jun 14, 2009, 12:57:05 pre podne »
Jos malo kada Streight populacija bude manja od Gay populacije , odrzavacemo mi parade i vikacemo : Ja volim p**** ;D ;D  A devojke suprotno ;D :D :D :D :D :D

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #12 poslato: Jun 14, 2009, 09:55:37 pre podne »
chek kako neko moze konstantno pimat kurac u dupe?
znachi neka norma redovnog sexualnog odnosa u odredjenom vremenskom periodu je toliko i toliko - toliko i toliko puta odredjena persona primi kurac u dupe !?
 saberi pomnozi - pa dolazimo do shokantnih cifara!?
pa kako to, kako oni uopste mogu da hodaju dok traje parada, da nije to sve fejk?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #13 poslato: Jun 14, 2009, 11:29:12 pre podne »
ma budale , misle da ce izleciti svoje sexualne frustracije ako naprave paradu ... bore se tu za neka gej prava , pa jbt sami su sebe diskrimisali iz drustva !!! ko  im je pa oduzimao ikada blo kakva prava?  to nikada nece biti normalno sto oni rade i to je valjda svakom razumnom coveku jasno, problem jeste bilo kakva parada , bilo kakvo njihovo isticanje u drustvu , jer se na taj nacin to aktuelizuje i prihvata u drustvu medju mladjim generacijama koji jos pojma nemaju sta je sta... ali nema tu leka jbg , danas svako iskoriscava na jako bezobrazan nacin tu "slobodu misljenja  i govora" medija...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Gej parada - GLASANJE
« Odgovor #14 poslato: Jun 14, 2009, 11:44:04 pre podne »

Citat
Ako se dvoje ljudi vole i u vezu ulaze iz iskrenih pobuda i bez prisile ja onda nemam nista protiv. Bolje da vode ljubav nego rat

znaci ako ti to mozes da nazoves ljubav , onda tebi svaka cast... to moze biti samo izopaceana ljubav....  ljubav je na toliko mnogo nacina izgubila svoj znacaj i vrednost ... a ove "pojave" su samo jedna od mnogih koje su tome doprinele...