Mart 28, 2024, 09:02:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko kardia !  (Pročitano 2254 puta)

Van mreže Trogdor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Pomoc oko kardia !
« poslato: Jun 15, 2009, 11:12:56 posle podne »
Znam da je nesto slicno pitano dosta puta ali je ipak najbolje da izlozim svoj "problem" ! Dakle imam 190cm,84kg,treniram u teretani 3 puta nedeljno (pon,sre,pet)  i cilj mi je naravno da nabacim cistu misicnu masu ! Neko vreme sam trenirao bez suplemenata,a sada sam nabavio neki gainer (1kg) koji po serviranju od 30gr ima 15gr proteina,10-ak gr UH ,2gr kreatina,nesto glutamina,taurina,BCAA...To planiram da pijem posle treninga (40gr) i danima kada ne treniram jendom ujutru ! Problem je sto sam ogranicen budzetom,pa ne mogu da uzmem jos neki suplement trenutno pa mi stoga nije cilj da ovo potrosim za 10 dana... Putem ishrane unesem 130-160gr proteina dnevno (klasika,tunjevina,belo meso,jaja,mlecni proizvodi) ! E sad problem je sto sam ja sa ovim odnosom visine i tezine onako atletski gradjen,a imam nesto malo sala na stomaku i sa strane,pa bih zeleo NARAVNO to da skinem nekim prilagodjenim tipom aerobnog treninga,a da ne gubim misice,cak sta reci zelim da dobijam na masi koliko toliko  ;D Citao sam forum i znam da je najbolje da uzmem BCAA,glutamin itd... ali trenutno je to nemoguce,pa bi bilo lepo da mi neko  da neki savet kako mogu da postignem ovo sto zelim sa ovom postojecom ishranom i suplementacijom !
P.s. Jos samo da napomenem da igram basket 2 puta nedeljno po sat ipo,dva,pa eto uzmite i to u obzir ! HVALA UNAPRED
« Poslednja izmena: Jun 15, 2009, 11:15:24 posle podne Trogdor »

Van mreže natali21

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
Odg: Pomoc oko kardia !
« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2009, 05:19:09 posle podne »
pa odlicno je to sto radis.svaka cast.ali ajd probaj recimo preskakanje konopca ili recimo  udaranje u vrecu danima kada ne ides u teretanu.to je sasvim ok za skidanje  sala a odlicno za definiciju i dobijanje misica.bokseri imaju odlican trening kao i kikbokseri.to ti je kardio.probaj nema sta da izgubis.

Van mreže Trogdor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: Pomoc oko kardia !
« Odgovor #2 poslato: Jun 22, 2009, 08:06:03 posle podne »
Hmm da udaranje u vrecu je cool ,ionako imam bokserski  dzak kuci koji mogu da okacim ;)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Pomoc oko kardia !
« Odgovor #3 poslato: Jun 23, 2009, 01:22:55 posle podne »
okaci ga o luster :D
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže pirke

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Pomoc oko kardia !
« Odgovor #4 poslato: Jun 23, 2009, 02:45:57 posle podne »
Radi kardio ujutru na prazan stomak,40-60min,puls 120-130 otkucaja u min. ISHRANA-veoma vazno!!!  UH ujutru i posle treninga sa tegovima  u PWM. Ostali obroci P+M