Mart 29, 2024, 09:38:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Srdjan Dmitrovic  (Pročitano 92348 puta)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #150 poslato: Mart 23, 2011, 03:54:28 posle podne »
sad ja nesto kontam...kako malo UH unosi i "relativno malo proteina" a ima se sta vidjeti

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #151 poslato: Mart 23, 2011, 04:00:13 posle podne »
sad ja nesto kontam...kako malo UH unosi i "relativno malo proteina" a ima se sta vidjeti

Ma brate nije malo proteina, to je baš dovoljno za čoveka na AAS, sad što se naturalci gađaju ciframa od 400-500gr belančevina to je druga priča i fantazije (želje pojedinaca).
Ja i da imam $ iskreno nebih znao na koji način da unesem u sebe 400-500 gr proteina, jedino da srčem kazein po ceo dan što mi nebi palo teško NIMALO :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Srki022

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 322
  • FLEX Gym
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #152 poslato: Mart 23, 2011, 04:25:37 posle podne »
Svaka cast imenjache!  8)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #153 poslato: Mart 23, 2011, 04:32:25 posle podne »
sad ja nesto kontam...kako malo UH unosi i "relativno malo proteina" a ima se sta vidjeti

Da i da dodam, puno je bolje uzimati konstantno 250gr proteina svaki dan nego napuca se neko sa 400gr jedan dan a narednih 5dana jedva 100gr. Što moram priznati da i ja radim a znam da nevalja (ne u tom rasponu već od 20gr proteina do 200gr maximum  :D ). Meni je maximalni unos proteina 200gr a neka konstanta 150-180gr. Jbg što ne još malo ima tu raznih faktora ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #154 poslato: Mart 23, 2011, 04:59:52 posle podne »


07.30: 150gr ovsenih sa mlekom i vodom + vitamin C 500mg + vitamin B
12.00: 10-12 belanaca, 1/4 hleba + omega 3

20.00: 50gr dextroze


[/quote]Zanima me zasto pravis ovoliki raspon izmedju perva 2 obroka ?? zar to nije dug period bez hrane...
i jel ovaj dex uzimas u toku treninga :O :O :O
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže VladimirUgr

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #155 poslato: Mart 23, 2011, 05:51:42 posle podne »
Evo jos nekoliko mojih fotografija, svezih sto bi se reklo.  8)

Zamalo srce da mi stane kad sam slike vido!
“The fight is won or lost far away from witnesses - behind the lines, in the gym, and out
there on the road, long before I dance under those lights.” - Muhammad Ali

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #156 poslato: Mart 23, 2011, 07:46:42 posle podne »
Evo jos nekoliko mojih fotografija, svezih sto bi se reklo.  8)

Zamalo srce da mi stane kad sam slike vido!

Pozdrav radni narode! :) Ne znam odakle da pocnem da odgovaram, a imam dosta toga da vam kazem na temu kako sam zakljucio neke stvari. (trebalo mi je 7 punih godina da se opametim)  :D
U proslosti sam mnogo toga menjao sto se tice SVEGA! Jelo se kilogram mesa dnevno, unosilo se brdo hemije...desavalo se da treniram 6x nedeljno...itd,itd,...nista nije davalo rezultate onakve kakve sam ocekivao!
Krenucu redom:
1. ODMOR: JEDNA OD NAJOSNOVNIJIH STVARI - SINTEZA PROTEINA, DOBAR SAN, OSLOBADJANJE STRESA...KADA IMATE SVE TO...RECIMO DA STE VEC NA POLA PUTA!
2. TRENING: 3-4 puta nedeljno, dobar intenzitet - pogadjanje svih mogucih misicnih vlakana (razliciti uglovi, razliciti pokreti, super slow, ekspozivna ponavljanja, super setovi) Ja sam licno podelio misicne partije posebno (grudi,ledja,ramena,ruke,noge) i samo idem u krug...ne gledam nedelje i koliko koju misicnu partiju radim nedeljno...to su za mene gluposti. Radim po osecaju sve.
3. SUPLEMENTI: Ko voli, nek izvoli. Ja da imam viska para kao sto nemam... o ovoj grani  necu puno da pisem vec cu odmah nahvaliti moj omiljeni WHEY protein (nije bitna sad firma vec sam sadrzaj proteina, znaci sto veci %) i omega 3. Vitamine kupujem po apotekama jer mi se ne daje 10-15e za vitamin C. Znam da su mnogo kvalitetniji od ovih obicnih, alli kad se nadje viska para ponekad uzmem VITAMIN PAK.
4. HEMIJA: Iskreno, probao sam dosta toga. Samo cu reci da nikada bolje nisam napredovao otkako sam slozio kockice iznad napisane. Sada koristim Tesosteron Depo. Moja poslednja forma se bazirala na 250mg nedeljno tesosterona i to mi je davalo rezultate prilozenih na slikama.

Bice gomila ljudi koji mi sad nece verovati. Naglasavam da sam u proslosti dosta gresio i bilo je samo "sto pre da uzmem i da se najedem i sto vise da podignem".
Treba ici pametno, jako i polako.

Pozdrav svima!!!
« Poslednja izmena: Mart 23, 2011, 07:49:44 posle podne t1000 »
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #157 poslato: Mart 23, 2011, 07:48:59 posle podne »
Jos jedan pokazatelj da se ne treba bzvz toviti gomilama proteina. I jos jedan pokazatelj da sto vam je nizi bf,mozete vise UH jesti,i to i iz "losijih"izvora :)

Apsolutno tacno!!!
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #158 poslato: Mart 23, 2011, 09:47:30 posle podne »
Jos jedan pokazatelj da se ne treba bzvz toviti gomilama proteina. I jos jedan pokazatelj da sto vam je nizi bf,mozete vise UH jesti,i to i iz "losijih"izvora :)

Apsolutno tacno!!!
I ja se slazem :D
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže Milovan Puric

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #159 poslato: Mart 23, 2011, 11:08:33 posle podne »
Jos jedan pokazatelj da se ne treba bzvz toviti gomilama proteina. I jos jedan pokazatelj da sto vam je nizi bf,mozete vise UH jesti,i to i iz "losijih"izvora :)

Apsolutno tacno!!!
I ja se slazem :D

Takodje !
Cak kad sam nan cilusa 2 gr prot sasvim dovoljno , ono kad cujem 3-4 gr bacanje para u wc solju ako niste na hormonu ...
Svaka cast za trud i rad, izgled je tu dosao kao pokazatelj dobro sklopljenih pojedinosti !

Sportski pozz !

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #160 poslato: Mart 23, 2011, 11:20:26 posle podne »
zasto bi bilo bacanje para sve preko 2 gr prot? mislim da je na dijeti to malo...ja cepam 300-320 gr i extra je, sve zavisi od osobe
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #161 poslato: Mart 23, 2011, 11:27:33 posle podne »
4-5g na djeti,da ne razmisljam da li mi fale. :)

Van mreže Milovan Puric

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #162 poslato: Mart 23, 2011, 11:29:09 posle podne »
mislim bez aas da je bacanje da se ne moze apsorbovati toliko... moje misljenje ....
Ne znam , lepo si rekao od osobe do osobe.. od sposobnosti vezivanja belancevina i kapaciteta receptora.. ili jednostavno Genetike ! ;-)

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #163 poslato: Mart 23, 2011, 11:31:39 posle podne »
Tu pricu cesto cujem ne moze da se apsorbuje a sto ne bi moglo 300g mesa po obroku da se apsorbuje :)?Zanima me da ne bacam pare..

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Srdjan Dmitrovic
« Odgovor #164 poslato: Mart 23, 2011, 11:38:30 posle podne »
ne offujte momku temu
Tu pricu cesto cujem ne moze da se apsorbuje a sto ne bi moglo 300g mesa po obroku da se apsorbuje :)?Zanima me da ne bacam pare..
ne  offujete momku temu..
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!