April 25, 2024, 07:43:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Boris92  (Pročitano 3964 puta)

Van mreže Borisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
  • Sta te ne ubije,ojaca te!!
Boris92
« poslato: Jun 30, 2009, 12:24:29 pre podne »
Ovako,sto se tice slika,moracete da sacekate malo dok nabavim aparat ili telefon sa dobrom rezolucijom... :)


Imam 17 godina,visina 181cm,tezina 74....
Radim vezbe iskljucivo kod kuce,trcim dnevno izmedju 1 i 2 sata(7-12 km,u zavisnsti od slobodnog vremena)
Trenirao sam veslanje 1 godinu i prestao zbog problema sa desnim kolenom.
Trenutno pokusavam da se ugojim nekih 6,7kg,da imam sa cim da radim...
Ne planiram nista da uzimam od hemije,i trenutno nista da radim sa tegovima,samo prirodne vezbe sa svojom tezinom....
Pricao sam sa drugarom(privatni trener u Musculus-u),kaze mi da imam noge,i stomak ok,samo da trebam ruke da radim....
Moze par saveta po pitanju vezbi,i par saveta kako da dobijem na masi(inace tezina ujutru i uvece varira izmedju 74-77 kg,u zavisnosti od rucka ;D ;D)
Sta te ne ubije,ojaca te!!

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Boris92
« Odgovor #1 poslato: Jun 30, 2009, 01:44:04 pre podne »
ovako:prvo,sa svakodnevnim trcanjem od po sat-dva nema tebi nista od mase.kod mase je vrlo bitno da klopas 5-6x sigurno na dan,a sto se tice ishrane to vec malo protalaskaj po forumu.drugo,ne znam tacno sta podrazumevas pod "hemijom"  :) ,ako mislis na suplemente ( a garant je to) to nije hemija :) i to bi ti svakkako savetovao da cirkas..posebno neki gejner ili kombinacija prot+kreatin koji je odlican za dobijanje mase. najbolje ce biti da postavis slike pa bi smo onda mogli da damo neke konkretnije informacije. ;)
Jedi Master

Van mreže Borisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
  • Sta te ne ubije,ojaca te!!
Odg: Boris92
« Odgovor #2 poslato: Jun 30, 2009, 07:42:09 pre podne »
nisam mislio bas hemija,nego dodatci.... :)...i pazi,dnevno pojedem brdo,al bas brdo,ne gledam sta jedem,imam 4-7 obroka dnevno,obilnih obroka....a sto se tice trcanja,brate meni metabolizam ne da da se ugojim,cela familija mi mrsava,tako da trco ja ili ne issto mi je,jedino leti,kad sedim u kuci i samo jedem(00-24),mogu da nabacim neko kg...  :) :)
Sta te ne ubije,ojaca te!!

Van mreže Borisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
  • Sta te ne ubije,ojaca te!!
Odg: Boris92
« Odgovor #3 poslato: Jun 30, 2009, 07:45:27 pre podne »
i da,sto se tice suplemenata,trenutno neam love nesto da uzmem....a za hranu,odem posle treninga do duff-a i pojedem 2 velika rola na keca(rol ima 550g) ;)
Sta te ne ubije,ojaca te!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Boris92
« Odgovor #4 poslato: Jun 30, 2009, 09:53:36 pre podne »
jao to kad cujem NEMAM PARA ZA SUPSE ALI zato bato za FASTFOOD UVEK!!!!!!!!!,prestani sa tolikim trcanjem keveti!!!!!!!!!!!!,zajebi fast jedi kuci i onda ces imati para za supse veruj mi;),a to brdo hrane aj molim te napisi sta si sve juce pojeo.
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Boris92
« Odgovor #5 poslato: Jun 30, 2009, 09:57:29 pre podne »
i da,sto se tice suplemenata,trenutno neam love nesto da uzmem....a za hranu,odem posle treninga do duff-a i pojedem 2 velika rola na keca(rol ima 550g) ;)

Stegni guzicu za rol par dana i kupi whey !!!
Fast em ne valja em je skuplji od supsa i donosi ti samo salo.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Borisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
  • Sta te ne ubije,ojaca te!!
Odg: Boris92
« Odgovor #6 poslato: Jun 30, 2009, 10:01:17 pre podne »
ma ja jedem fast 1 u 2 meseca.... :)....mozda sad kad dodjem sa mora budem imao para za neke supse,pa vam javljam za preporuke....a to sta sam juce pojeo....reci cu ti otprilike,jer ne znam tacno,dorucak 3 jaja,kuvana i slaninu,sa pola hleba,oko 11 sam pojeo nekih 10 palacinki jer sam nekako uspeo svecu da nagovorim da ih napravi,u 2 rucak,oko 250 kuvane junetine,salatu i pola hleba,popodne jeo neke kajsije,ima puno drvo ispred kuce,zabodem i jedem,i za veceru sam jeo pastetu od tunjevine i tunjevinu iz konzerve jednu.....iskreno da ti kazem,jedem 4-7 puta dnevno,i navikao sam da jedem dok vise ne mogu da disem... :) :) :)
Sta te ne ubije,ojaca te!!

Van mreže Borisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
  • Sta te ne ubije,ojaca te!!
Odg: Boris92
« Odgovor #7 poslato: Jun 30, 2009, 10:02:15 pre podne »
i da,sto se tice suplemenata,trenutno neam love nesto da uzmem....a za hranu,odem posle treninga do duff-a i pojedem 2 velika rola na keca(rol ima 550g) ;)

Stegni guzicu za rol par dana i kupi whey !!!
Fast em ne valja em je skuplji od supsa i donosi ti samo salo.

jedem 99% kuci,sta spreme.....i sta ima....otprilike sta stignem,ne biram...
Sta te ne ubije,ojaca te!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Boris92
« Odgovor #8 poslato: Jun 30, 2009, 10:22:33 pre podne »
nista ti ne jedes,mislis ako pojedes veknu hleba da je to KAO PUNO to je kesa,pa sta pises da jedes fast kad ga jedes jednom u dva meseca,ISHRANA NISTA NE VALJA,prvo malo jedes drugo ne kvalitetno ili ti SMECE OD HRANE,pasteta,hleb,palacinke.....mogu da mislim kako izgledas ili ti je matobilizam takav da ti se nista ne lepi,kupi bato moj,whey,kreatin,gajner,jedi mesa,pirinca,jaja,sira,badema,ovsenih,pij malo mleka,jedi puno povrca i ima da rastes;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Borisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
  • Sta te ne ubije,ojaca te!!
Odg: Boris92
« Odgovor #9 poslato: Jun 30, 2009, 10:25:44 pre podne »
ma metabolizam sacuvaj boze,jedino se ugojm par kg kad odem kod babe i kad jedem cokolade i te gluposti po ceo dan,kazem ti i kad nista ne radim,jedem stalno iz dosade,i nista... ??? ???
Sta te ne ubije,ojaca te!!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Boris92
« Odgovor #10 poslato: Jun 30, 2009, 10:29:27 pre podne »
ma metabolizam sacuvaj boze,jedino se ugojm par kg kad odem kod babe i kad jedem cokolade i te gluposti po ceo dan,kazem ti i kad nista ne radim,jedem stalno iz dosade,i nista... ??? ???

Znaš kako traži od babe da ti uz čokoladu da i jaja, pa budi jedno vreme na jajima :D em će ti biti slatko, em ćeš da se napumpaš (jaja će te napumpati), možda ti se i svidi tako :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Borisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
  • Sta te ne ubije,ojaca te!!
Odg: Boris92
« Odgovor #11 poslato: Jun 30, 2009, 10:36:21 pre podne »
e da baba imam kokoske,ima jaja kolko oces.... mogu i da iizvozim.... :)....ma jedno vreme sam probao,jeo sam samo meso,oslic,jaja,pirinac,piletinu.....i tako nekih mesec dana,i nije mi se jelo vise i jbg...  :-\ :-\  e i da,radio sam propadanja,sklekove i zgibove tad,al nista nece u ruke da ide,sve u stomak,dupe i noge.....zato od veslanja mi butine sire od kukova.... ;D ;D
Sta te ne ubije,ojaca te!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Boris92
« Odgovor #12 poslato: Jun 30, 2009, 10:38:49 pre podne »
pa sam kazes kad nista ne radis da se gojis!!smanji trcanje KEVETI,i samo jedi malo teretana jedno pola sata dobrog treninga i to je to
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Borisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
  • Sta te ne ubije,ojaca te!!
Odg: Boris92
« Odgovor #13 poslato: Jun 30, 2009, 02:15:31 posle podne »
pa sam kazes kad nista ne radis da se gojis!!smanji trcanje KEVETI,i samo jedi malo teretana jedno pola sata dobrog treninga i to je to

gojim se,al bas,bas,bas slabo..... :-/
Sta te ne ubije,ojaca te!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Boris92
« Odgovor #14 poslato: Jun 30, 2009, 02:48:24 posle podne »
pa kad trcis ko neki kenijac..i oni su mrsavi
al se nekad dobro jelo