April 27, 2024, 04:55:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Trening i ishrana  (Pročitano 1321 puta)

Van mreže Petar93

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Trening i ishrana
« poslato: Jul 07, 2009, 07:44:18 posle podne »
Cao ljudi zeleo bih da me posavetujete u par stvari oko treninga i ishrane ako negde gresim.Ovako otprilike izgleda moj dan:
1.Ovsene+Jogurt
2.Teretana
3.tunjevina+2-3 belanceta
4.meso+krompir
5.meso+salata
6.meso+salata
7.uvece pred spavanje ella sira samog.....
Teretana izgleda ovako:ponedeljak grudi-biceps,sreda ledja-triceps,petak ramena-noge
Utorak,Cetvrtak i ponekad subota kardio(kad radim kardio preskocim prvi obrok posto radim na prazan stomak i odma jedem obrok br.2)
Cilj mi je da skinem nekih 3-4 kilograma i da se samo jos malo definisem,a kasnije cemo videti.....Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening i ishrana
« Odgovor #1 poslato: Jul 07, 2009, 07:47:50 posle podne »
pozdrav petre
malo vise rotiraj te uh..
bar jedan dan da jedes vise kromipra..pa jedan dan manje..pa ij ejdan dan ne jedes u opste itd itd itd itd..
jednostavno iz razloga sto ce telo da ti se navikne na celu tu pricu veoma brzo,rezulatati ce codi ali je pitanje dali ce biti bas to sta ti hoces.
ovako..samo mozes da budes sigruan
iance..izlgeda ishrna sasvim ok.

Van mreže Petar93

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Trening i ishrana
« Odgovor #2 poslato: Jul 07, 2009, 09:08:04 posle podne »
Hvala na brzom odgovoru Pedja.....Da li bi mogli da mi pomognete i oko vezbi za teretanu?Evo konkretno za ledja i triceps.....Ledja radim zgibove,lat,testerisanje...A triceps ne znam sta da radim pomagajte!!!!!?????