April 18, 2024, 11:09:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?  (Pročitano 6934 puta)

Van mreže alen1

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?
« poslato: Jul 21, 2009, 04:37:38 posle podne »
Prvo biti cu zahvalan na svakoj informaciji pošto medicinski stručnjaci ne znaju ili ne žele davati savjete vezane uz anaboličke cikluse i steroide.
Trebao bih sad započeti drugu kuru sa testosteronom i boldenonom (prva orali i prije 7 mjeseci) ali na nalazu koji sam dobio ispada da mi je previsok slobodni testosteron kako sljedi dolje:

Testosteron ukupni   : 22.4 nmol/L ( referentni interval: 10-28 )
Testosteron slobodni : 1107 pmol/L (referntni interval: 174-729 )
SHBG                 : 19,3 nmol/L  (refer.  interval 15-100)

Zanima me koje sljedeće pretrage bi bilo poželjno obavit(FSH,LH,KORTIZOL,PROLAKTIN) i i mogu li izostati anabolični efekti( izgradnja mase ) pri natural vježbanju  na organizam zbog   previsokog slobodnog testosterona tj. niskog veznog hormona za test.  SHBG-a  i zato prebrzog iskorištavanja testosterona i kratkog djelovanje u tijelu i na koje moguće poremećaje ovaj nalaz upućuje . 

Van mreže alen1

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?
« Odgovor #1 poslato: Jul 22, 2009, 12:27:39 posle podne »
Pa dajte ljudii zar baš nitko nema ništa za reći od toliko forumaša koji su ovo pogledali , nisam prvi koji pita za pomoć oko nalaza i svi dobiju odgovore , bar nekakve.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?
« Odgovor #2 poslato: Jul 22, 2009, 03:37:32 posle podne »
Testosterona nikad dosta :wink:

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?
« Odgovor #3 poslato: Jul 22, 2009, 03:55:44 posle podne »
Ja bi ti brate odgovorio da znam :)

Iskoristi taj test što je moguće bolje , treniraj, jedi i je.i, ŠILJI OLOVKU :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?
« Odgovor #4 poslato: Jul 22, 2009, 04:00:24 posle podne »
Citat
ŠILJI OLOVKU Smeško
:D :D :D :D :D :D :D
Kad nisam sa stolice pao... :D :D ;D ;D

Van mreže alen1

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?
« Odgovor #5 poslato: Jul 22, 2009, 06:17:19 posle podne »
Ma sad ispada da sa lakoćom dobivam masu ,  ono sa ispravnim vježbanjem i isharanom i da izgledam kao antički junak al zapravo  ubijam se se od vježbanja  i trošim  vrijeme na proučavanje ishrane-kemije da bi nešto od sebe napravio. Dok nisam uzeo orale ništa na kilaži nisam dobio .

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?
« Odgovor #6 poslato: Jul 22, 2009, 08:12:43 posle podne »
ma.... mislim da ne bi bilo lose da postavis neki info , godine , kilaza , visina , bf i naravno tu kuru koliko sta i kako si uzimao ... imam utisak , ma siguran sam da nisi bas najbolje upucen u celu tu pricu...

Van mreže alen1

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?
« Odgovor #7 poslato: Jul 22, 2009, 10:38:04 posle podne »
Imam 26 god. ,1.8m visine,61 kg,bf 6%(vidi mi se svaka žila) , nakon kure sa metanom od 6 tjedana imao sam jedno vrijeme 63kg ali to se izgubilo , ipak je to samo metan .
Samo da spomenem kad stanem vježbati 2-3 mjeseca:
-idem 4 puta tjedno u teretanu(opterećenje da mogu 4serije,10 ponavljanja i manje više vježbam sve mišićne grupe )
-ishrana 2,5-3g/kg proteina dnevno izračunam šta pojedem otprilike i nadodam s prot. praškovima (u 100g mesa ima otprilike 20g proteina ostalo voda) , sa tim da ne biram vrstu, nego prežderavam se koliko mogu(i weight gainer kad vježbam, aminokiseline za noćnu izgradnju)
I na kraju hrpa novca ,vremena ,truda za 30-ak grama,koliko pokaže digitalna vaga  više , sa tim da ak odem na wc ili malo dehidriram ode i to , (jebemti genetski potencijal) .
Tako da normalno da sam se okrenuo steroidima jer imam premalu kilažu a natural je za mene bacanje novca i mučenje jer ne vježbam iz razonode nego se ubijam na spravama i sa utezima za malo mase .
U to sve ne uklapa se ovaj slobodni test. 50% iznad gornje refer. granice , šta da radim , jednostavno okrenem kvalitetnu injekcionu kuru sa pct  ili ...?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?
« Odgovor #8 poslato: Jul 23, 2009, 01:02:37 pre podne »
A da povecas unos kvalitetnih UH za pocetak?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?
« Odgovor #9 poslato: Jul 23, 2009, 03:04:40 pre podne »
zvucis kao klasik ektomorf,sto kze sasa,povecaj UH dobrano,ako ti ne smeta stomaku jedi slozene UH preko celog dana
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?
« Odgovor #10 poslato: Jul 23, 2009, 12:24:20 posle podne »
u brate , hardcore nema sta  ;D

e ovako , znaci posto vidim da finansijski imas za supse, izbaci gainer , uzmi umesto toga obican whey neki koncentrat izolat meshavinu ... dalje , aminokiseline tecne tokom treninga ako mozes extra stvar, whey posle treninga ako tu mozes bcaa ili glutamin u pwm extra, cazein pred spavanje ... znaci ovde imas 5 supsa , da ispostujes tri od 5 bilo bi dobro... uh kao sto su ti rekli MORAS POVECATI NEMA BOGA i da imas neki chaeting nije lose recimo pizzu zbog kalorjckog unosa , ali pazljivo za time kontrolishi bf ... nkea on i skoci malo jbg ne mozes ti sa tako malom kilazom da dobijas bez bf pa i da si na hemiji !!!!  i vezbaj iz zadovoljstva , nemoj juriti rezultat!!!! rezultat ce doci sam ako sve radis kako treba ....znaci dobar ti je proteinski unos znaci uh obrati paznju , ma pazi svako ali svako moze da dodje na prirodan nacin do tezine visina - 100 znaci ti do 80 kila da to izgleda pristojno stvarno mozes

Van mreže alen1

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?
« Odgovor #11 poslato: Jul 23, 2009, 09:22:07 posle podne »
Hvala dečki na pomoći ,  to za još kvalitetniju prehranu i nije neki  velik problem za primjeniti , veći unos ugljikohidrata ali šta sa onim nalazom , može li mi itko to objasniti, dali u tome može biti uzrok teškog nabacivanja mase i kako da to riješim ?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?
« Odgovor #12 poslato: Jul 23, 2009, 09:33:50 posle podne »
to ti je uzrok , uh , malo kalorija unosis samo to ....  i nemoj vishe se zajebavati sa hemijom kad ni u to nisi toliko upucen , ne ide to tako... znam mnogo sad u teretanama rade solo metan , grickaju metancice ko bonbone  ,a kad se skinu kita...