General Bodybuilding Discussion > Steroidi

Višak slobodnog testosterona na nalazu,što sa tim?

<< < (2/3) > >>

alen1:
Ma sad ispada da sa lakoćom dobivam masu ,  ono sa ispravnim vježbanjem i isharanom i da izgledam kao antički junak al zapravo  ubijam se se od vježbanja  i trošim  vrijeme na proučavanje ishrane-kemije da bi nešto od sebe napravio. Dok nisam uzeo orale ništa na kilaži nisam dobio .

Pirat:
ma.... mislim da ne bi bilo lose da postavis neki info , godine , kilaza , visina , bf i naravno tu kuru koliko sta i kako si uzimao ... imam utisak , ma siguran sam da nisi bas najbolje upucen u celu tu pricu...

alen1:
Imam 26 god. ,1.8m visine,61 kg,bf 6%(vidi mi se svaka žila) , nakon kure sa metanom od 6 tjedana imao sam jedno vrijeme 63kg ali to se izgubilo , ipak je to samo metan .
Samo da spomenem kad stanem vježbati 2-3 mjeseca:
-idem 4 puta tjedno u teretanu(opterećenje da mogu 4serije,10 ponavljanja i manje više vježbam sve mišićne grupe )
-ishrana 2,5-3g/kg proteina dnevno izračunam šta pojedem otprilike i nadodam s prot. praškovima (u 100g mesa ima otprilike 20g proteina ostalo voda) , sa tim da ne biram vrstu, nego prežderavam se koliko mogu(i weight gainer kad vježbam, aminokiseline za noćnu izgradnju)
I na kraju hrpa novca ,vremena ,truda za 30-ak grama,koliko pokaže digitalna vaga  više , sa tim da ak odem na wc ili malo dehidriram ode i to , (jebemti genetski potencijal) .
Tako da normalno da sam se okrenuo steroidima jer imam premalu kilažu a natural je za mene bacanje novca i mučenje jer ne vježbam iz razonode nego se ubijam na spravama i sa utezima za malo mase .
U to sve ne uklapa se ovaj slobodni test. 50% iznad gornje refer. granice , šta da radim , jednostavno okrenem kvalitetnu injekcionu kuru sa pct  ili ...?

sasacg:
A da povecas unos kvalitetnih UH za pocetak?

TeH FiLiP:
zvucis kao klasik ektomorf,sto kze sasa,povecaj UH dobrano,ako ti ne smeta stomaku jedi slozene UH preko celog dana

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju