April 28, 2024, 10:40:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Vodenasti izgled  (Pročitano 4925 puta)

Van mreže Wannabephil

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Vodenasti izgled
« poslato: Septembar 23, 2011, 04:20:55 posle podne »
Pozdrav ljudi, imam jedan mali problem ali nazalost veliki za moju psihu.
Prije 2, odnosno 3 sedmice sam uzeo sebi Tiger Blood Turanabol. Odmah mi je na pocetku bila sumnjiva blijeda boja tableta ali imao sam povjerenje u covjeka od kojeg uzimam, nebitno. Znam da je skoro nemoguce dobiti pouzdan t-bol na nasim prostorima ali jebi ga, uglavnom, planirao sam odraditi blitz cycle 4 sedmice po 60mg, ostvariit neki minimalan gain, osjetiti pumpu i tako, razlozi su manje bitni, doza je bila 60mg, osjetio sam vec prvih dana povecani pritisak i veliki priliv snage i posumnjao da sam dobio oslabljeni dbol sto je cesta pojava ali eto nesto mi bilo zao da prestanem i nastavim da bi ove sedmice doveo do totalnog sranja.. Znaci od nedelje do pon ujutro sam preko noci totalno zavodenio, absi skoro da su nestali, oteceni zglobovi, noge opcenito "ko balvani" .. Gornji dio je ostao suh, vlakna po ramenima i grudima, vaskularnost i sve to. Inace sam i prije imao problema sa donjim stomakom i tijelo mi tu inace zadrzava vodu. Prestao sam sa uzimanjem i pokusavam vec 3 dana svim mogucim prirodnim diureticima da ispisam ovu nakupljenu vodu ali stanje se ne mijenja.. Povecan unos kafe, zelenog caja, kardio, caj od persuna, 3g c vitamina dnevno.. Stomak je znaci nenormalno zamucen i to me ubija psihicki, depra me pere totalno. Kako da se rijesim toga ?
Ishrana mi je dakle clean, 300 - 350gr P, 100gr UH (svi su clean da se razumijemo), i to vec furam neka 3 mj od kojih sam imao 1 junk samo.. Do ishrane nije, znaci desilo mi se preko noci samo, kako da pocistim situaciju, sta da uradim ? Prirodnim nacinom ocito ne ide, mislim, vec 3 dana ne vidim nikakav pomak, kilaza stoji, drzao sam se 3 mj na 84kg sad imam 88kg a zamastiti se nisam mogao nikako u ove 3 sedmice jer ishranu nisam mijenjao. Znam da zvuci ludo ali razmisljam da uzmem neki diuretic par dana da s njim probam pocistiti situaciju ?
Evo slika od prije 10ak dana (http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/301301_263609913657759_100000262586538_996413_1001447_n.jpg )da imate uvid kako je to izgledalo prije a ako treba slikacu se veceras pa da vidite kako sad izgleda.. Help :/
btw. nisam znao gdje da stavim topic pa sam u ishranu lupio, ako treba premjestiti premjestajte..
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2011, 04:27:03 posle podne Wannabephil »

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Vodenasti izgled
« Odgovor #1 poslato: Septembar 23, 2011, 04:40:21 posle podne »
a ako zanemarimo celo ludilo, zbog cega je jako bitno da se resis 4l vode u rekordno brzom roku? mislim cisto me zanima...

Van mreže Wannabephil

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Vodenasti izgled
« Odgovor #2 poslato: Septembar 23, 2011, 04:43:11 posle podne »
Nisam rekao da se moram rijesiti u rekordno brzom roku ali se "patim" 3 dana a ni grama da izbacim, u tome je problem..

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Vodenasti izgled
« Odgovor #3 poslato: Septembar 23, 2011, 04:44:31 posle podne »
Jesi prestao da uzimas?
Edit: sacekaj mesec dana da se vrate hormoni u normalu, trebalo bi da se vrati. Voda moze da se zadrzi zbog: hormona, natrijuma, karbsa eventualno kreatina.... Nije tesko eliminisati to pojedinacno.
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2011, 04:49:20 posle podne Stevcho »
No curling in the squat rack!

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Vodenasti izgled
« Odgovor #4 poslato: Septembar 23, 2011, 04:47:22 posle podne »
pa jesi probao recimo da promenis ishranu koju furas 3 meseca...

takodje svaki lek ima brzinu kojom dolazi u sistem, i potreban je odredjeni period da izadje iz sistema... a 3 dana nije dovoljan period...  ;)

Van mreže Wannabephil

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Vodenasti izgled
« Odgovor #5 poslato: Septembar 23, 2011, 04:55:45 posle podne »
Ovdje je glavni uzrocnik ovo smece koje sam pio, do ishrane nije 100 %, pa prije 15 dana sam bio suh ko barut  ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vodenasti izgled
« Odgovor #6 poslato: Septembar 23, 2011, 08:47:22 posle podne »
Ovdje je glavni uzrocnik ovo smece koje sam pio, do ishrane nije 100 %, pa prije 15 dana sam bio suh ko barut  ;D

pa jel ti logicno da budes suv kao barut a koristis solabljeni anadrol kako ti sumnjas?
ili ako si i imao t bol zar je logicno da budes suv kao bartu i da onda imas BLOW BODY ??
ZAR TE MOZDA NIJE ZAINTRIGARLO DA AKO SE NE MOZES RESITI VODE 3 DANA DA NEKA OD FUNKCIJA JETRE ILI BUBREGA IMA PROBLEM?
zadrzavanje prekomerne kolcine tecnosti je veoma opasan i slozen problem kojem bi trebao malo vise paznje da posvetis od tvojih reci-NERVIRA ME
a pored toga verovatnoi divljanje estrogena je prisutno jer nisi rekao koja i kakva i koliko dugo je trajla kura pre ove blitz ORAL GLUPOSTI od 4 ned GDE RAZLOZI NISU BITNI i za koje te ne smemo pitati

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Vodenasti izgled
« Odgovor #7 poslato: Septembar 23, 2011, 09:01:57 posle podne »
Pa koliko se ja sjecam ti si kuru zavrsio negdje krajem jula pocetokom augusta...i bio si na depou i winnsu, da ne kopam sad...
i igrao si se sa Na-K pumpom?

Da ne mislis mozda da si se malo preforsirao i da nisi dao odmora tijelu? Opet, kako mislis stalno drzati istu formu? A kako mislis stalno da budes na malo UH i da sve finkcionise normalno?
Moje neko misljenje, da ne ulazim u samu materiju aas, je da treba malo odmora i malo bogatije hrane

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vodenasti izgled
« Odgovor #8 poslato: Septembar 24, 2011, 07:56:30 pre podne »
Pa koliko se ja sjecam ti si kuru zavrsio negdje krajem jula pocetokom augusta...i bio si na depou i winnsu, da ne kopam sad...
i igrao si se sa Na-K pumpom?

Da ne mislis mozda da si se malo preforsirao i da nisi dao odmora tijelu? Opet, kako mislis stalno drzati istu formu? A kako mislis stalno da budes na malo UH i da sve finkcionise normalno?
Moje neko misljenje, da ne ulazim u samu materiju aas, je da treba malo odmora i malo bogatije hrane

ovaj podatak nisam znao tj ovo u vezi wins+depo
i kao sto ti rece jos igra sa t bolom i kalijum-natrijum pumpom..

Van mreže Wannabephil

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Vodenasti izgled
« Odgovor #9 poslato: Septembar 27, 2011, 05:24:52 posle podne »
Zanimljivo je kako su ljudi na ovom forumu kriticarski i osudjivacki raspolozeni. Fuj atmosfera. Posjeduju znanje a ne zele ga podijeliti. Anivej, rijesen je problem. Tema je beskorisna na ovom forumu i moze se komotno obrisati. Ne da mi se pisati dalje mada bi se moglo stosta reci, ali eto ubuduce ovdje fakat nemam vise sta traziti.

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Vodenasti izgled
« Odgovor #10 poslato: Septembar 27, 2011, 06:09:07 posle podne »
Zanimljivo je kako su ljudi na ovom forumu kriticarski i osudjivacki raspolozeni. Fuj atmosfera. Posjeduju znanje a ne zele ga podijeliti. Anivej, rijesen je problem. Tema je beskorisna na ovom forumu i moze se komotno obrisati. Ne da mi se pisati dalje mada bi se moglo stosta reci, ali eto ubuduce ovdje fakat nemam vise sta traziti.
Pa vidi,kad te tako iskritikuju,znaci da si ne napravio sranje,nego ono usro do daske :) I da svaki put kad ti padne na pamet opet tako nesto setis se njihovih kritickih postova,odustanes i spases sebi zdravlje :)
Najlakse je sve shvatiti kao zlonamernu kritiku...a oni to sigurno ne misle tako,nego gledaju da spasu necije zdravlje!!!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Vodenasti izgled
« Odgovor #11 poslato: Septembar 27, 2011, 06:18:48 posle podne »
Zanimljivo je kako su ljudi na ovom forumu kriticarski i osudjivacki raspolozeni. Fuj atmosfera. Posjeduju znanje a ne zele ga podijeliti. Anivej, rijesen je problem. Tema je beskorisna na ovom forumu i moze se komotno obrisati. Ne da mi se pisati dalje mada bi se moglo stosta reci, ali eto ubuduce ovdje fakat nemam vise sta traziti.
ma da, bas su ono...a ti kad su te pitali kakvu si dijetu drzao i ono uopsteno sta i kako..ti ih fino uputio na Draskovica, pa platite Saletu i eto i vama
stvarno nismo u redu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vodenasti izgled
« Odgovor #12 poslato: Septembar 27, 2011, 06:30:35 posle podne »
Zanimljivo je kako su ljudi na ovom forumu kriticarski i osudjivacki raspolozeni. Fuj atmosfera. Posjeduju znanje a ne zele ga podijeliti. Anivej, rijesen je problem. Tema je beskorisna na ovom forumu i moze se komotno obrisati. Ne da mi se pisati dalje mada bi se moglo stosta reci, ali eto ubuduce ovdje fakat nemam vise sta traziti.

bas,mislim fuj,fakat

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Vodenasti izgled
« Odgovor #13 poslato: Septembar 27, 2011, 07:15:50 posle podne »
Cisto da ljudi ne misle da je Draskovic nesto zajebao i pocnu da ga hejtuju..
Decko(Draskovic) je imao smrtni slucaj u porodici nazalost i wannabephil PREDPOSTAVLJAM nije mogao da mu se obrati i zato je otvorio temu na forumu
Cisto da ljudi ne pocnu da hejtuju Sasu ionako mu je veoma tesko trenutno :/
Inace ne placam sasi :D niti sam ja tu neko ko ce nekog da tera da se konsultuje sa njim.. samo da ne dobiju ljudi pogresno misljenje