April 29, 2024, 12:22:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Thanktropin...jeli tko koristio?iskustva?  (Pročitano 3378 puta)

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Thanktropin...jeli tko koristio?iskustva?
« poslato: Avgust 09, 2009, 12:34:53 posle podne »
prvenstveno me zanima misljenje takmicara i ljudi koji su totalno in u ovom sportu...internet kemicari, dileri i ostala ekipa ne hvala:)

Van mreže dijamant

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Odg: Thanktropin...jeli tko koristio?iskustva?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 10, 2009, 10:40:16 posle podne »
Ne bih ulazio u pricu o cenama,ali moze li bar poredjenje sa ostalim tropinima na trzistu?
Ne poredeci ga sa onim koji se mogu nabaviti u apoteci.

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: Thanktropin...jeli tko koristio?iskustva?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 11, 2009, 08:45:14 posle podne »
pa zbog cijene i opce neprisutnosti na netu postavljam ovdje pitanje posto znam da ovdje ima vise nego relevantnih znalaca....cijena je najniza od svih gh kod nas sintetskog porijekla

Van mreže TERZO MIRSAD

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 250
Odg: Thanktropin...jeli tko koristio?iskustva?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 12, 2009, 10:48:21 pre podne »
thanktropin ima sa plavim cepom i sa crvenim cepom zavisi koji te zanima od ova dva ?  ja znam par momaka koji ga uzimaju i imaju dosta dobre rezultate ali thanktropin sa crvenim cepom.

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Thanktropin...jeli tko koristio?iskustva?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 12, 2009, 08:39:33 posle podne »
Tanktropin je isti kao i Blue Tops(znaci Kineski GH) Na Nemackom prostoru   koriste ga puno, dosao je na markt ove godine.  Cena je oko 1,80€ do 2€ za 1i.u.  Probao sam ga isto. dobro radi..  Zenosim je extra.... isto Kineski GH. Top!!!
Poz
kralj
Kralj ist Back

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: Thanktropin...jeli tko koristio?iskustva?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 16, 2009, 10:55:56 pre podne »
dosta dobri rezultati mi bas ni su neko mjerilo...treba ga usporediti sa diamondom na primjer pa vidjeti o cemu se radi ali kao sto rekoh informacija iz kruga kvalitetnih usera...jer svi koji nesto bvrijede kod nas ostali su vjerni diamondu sto nesto govori.... a dvije vrste cepova nebi komentirao, muski i zenski:))), izraz Blue tops vrlo je cest na internet forumima i komentari su pozitivni..Ljubo hvala na informaciji, za Zenosim nisam cuo...interesantno je kod nas u pravilu sve jeftinije nego u Evropi ali eto thanktropin nije...mora da je o recesiji rijec...na balkanski nacin:))
« Poslednja izmena: Avgust 16, 2009, 10:57:57 pre podne RoniKovacic »

Van mreže TERZO MIRSAD

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 250
Odg: Thanktropin...jeli tko koristio?iskustva?
« Odgovor #6 poslato: Avgust 16, 2009, 11:10:25 posle podne »
Price i pricice ostaju price i pricice, a kvalitet po tome koja se marka koristi nije uopste mjerilo. Od najbanalnijih primjera cijena proizvoda zna se da nije mjerilo kvaliteta, a price zasnovane na predrasudama takodje ne daju vjerodostojan i tacan argument. Tako da kvalitet ce procjeniti i reci onaj user koji to proba i kaze "to tako radi" i kad se na njemu vidi kvalitetna promjena.
Ipak iskustvo zasnovano na koristenju dosta se razlikuje od prica i izdizanja kvazi kvalitetnih usera "takmicara" koji koriste marke a i dalje su prosjek.

Da me ko ne shvati pogresno, marka diamondtropin nije uopste losa niti pricam o tome da je losa, samo sam se okrenuo na te "price" kvaliteta kvazi kvalitetnih bodybuildera koji podcjenjuju kvalitet na konto marke, a drugi to bas dokazuju na bini  jacih internacionalnih takmicenja ...

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: Thanktropin...jeli tko koristio?iskustva?
« Odgovor #7 poslato: Avgust 16, 2009, 11:38:27 posle podne »
da ponovim, nema prica...ukucaj u google i prodji kroz linkove sto pise o thanktropinu, par linkova koji vode do lijevih foruma i anonimaca...zanima me jer sam htio koristiti, nemam razloga preferirati brandove jer ne dilam...ja kontaktiram sa ljudima iz sporta i farmaceutima sa doslovno svih kontinenata, osim Bakica cije misljenje izuzetno cijenim nitko se nije javio da je bio u dodiru...cijena ne odredjuje kvalitet, neznam gdje sam to napisao? ja uvijek dobijem najpovoljnije na kraju...nije bitno gdje se takmicar takmici niti sto je osvojio ako mu je materija strana i sam nije educiran nego sve nadoknadjuje bubanjem svega i svacega redom, svojom genetikom i max predanoscu sportu...hormon ne stvara sampione...toliko o temi...hvala na objasnjenjima...

Van mreže TERZO MIRSAD

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 250
Odg: Thanktropin...jeli tko koristio?iskustva?
« Odgovor #8 poslato: Avgust 16, 2009, 11:49:52 posle podne »
upravo tako hormon nepravi sampione ali takvi znaju procijeniti kvalitet hormona kojeg god marke da je.