Mart 29, 2024, 05:02:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: MUSTAFA MOHAMED-SEMINAR U ZAGREBU-08.01.2006  (Pročitano 37843 puta)

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: MUSTAFA MOHAMED-SEMINAR U ZAGREBU-08.01.2006
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 02, 2014, 10:18:47 posle podne »
Precesto se u pro bb desava da sportistu zesce s*ebe zdravlje, a da hemija nema veze sa time.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MUSTAFA MOHAMED-SEMINAR U ZAGREBU-08.01.2006
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 03, 2014, 06:16:33 pre podne »
Precesto se u pro bb desava da sportistu zesce s*ebe zdravlje, a da hemija nema veze sa time.


znas neki primer tacno mozda?

Van mreže HGH

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 242
Odg: MUSTAFA MOHAMED-SEMINAR U ZAGREBU-08.01.2006
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 03, 2014, 09:54:48 pre podne »
Pedja Petrovic i diskus hernija? :D
Nisi ti kriv za nju, a jos manje je hemija kriva...


I ima jos jedan primer, iako ga nebi stavljao u kos sa tobom
BAKIC- nije mu hemija kriva sto se rodio sa povredom mozga :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MUSTAFA MOHAMED-SEMINAR U ZAGREBU-08.01.2006
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 03, 2014, 10:17:37 pre podne »
Citat
Pedja Petrovic i diskus hernija? :D
Nisi ti kriv za nju, a jos manje je hemija kriva...

Druze,bojim se da te nisam rauzmeo?
Mislis da to sto sam korostio ili koristim ili cu koristiti bilo sta,ima bilo kakve veze sa mojom diskus hernijom?
« Poslednja izmena: Oktobar 03, 2014, 10:20:10 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže HGH

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 242
Odg: MUSTAFA MOHAMED-SEMINAR U ZAGREBU-08.01.2006
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 03, 2014, 12:26:59 posle podne »
Ma kazem da si ti imao ozbiljne probleme i da si se napatio a da to veze nema sa hemijom.
Ma koliko ti bio stvarno profesionalac, sranja se desavaju jbg...
Nekog pogode manje nekog vise.

za Mohameda je tuzno koliko je covek izgubio misica. Pa koji god da je razlog...

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: MUSTAFA MOHAMED-SEMINAR U ZAGREBU-08.01.2006
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 03, 2014, 12:35:05 posle podne »
Mislim na obolenja a ne na povrede, a posto sam totalno van sveta bodybuildinga, da ne googlam sad imena koja bih napisao, pored ovog Mustafe naveo bih i Nassera El Sonbaty recimo.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MUSTAFA MOHAMED-SEMINAR U ZAGREBU-08.01.2006
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 03, 2014, 01:06:37 posle podne »
Mislim na obolenja a ne na povrede, a posto sam totalno van sveta bodybuildinga, da ne googlam sad imena koja bih napisao, pored ovog Mustafe naveo bih i Nassera El Sonbaty recimo.

ok
evo
ti si nasao Nassera koji je tacnu dijagnozu imao OTKAZ BUREGA!
super!!!
E sada mi kazi ,koliko znas prijatelja,komsija ili prijatlejievih prijatelja koji idu na DIJALIZU i imaju probeme sa otkazivanjem funckije buberga ada u zivotu nisu PROSLI PORED TERETANE a ne da su uzmali nesto i onda uporedi tu cifru i brojku sa JEDNIM kojeg si ti SLUCJANO pronasao i to SLUCJANO iz razloga sto si nekada SLUCJANO usao u teretnu a i sam kazs da nisi iz sveta bb?
dakle
slobodno izguglaj koliko je bodi bildera NA CELOM SVETU UMRLO od otakza buberga i onda pokusaj da izguglas koliko je od istog simpitma umrlo ljudi smao u zadnjih godinu dana npr u srbiji a?

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: MUSTAFA MOHAMED-SEMINAR U ZAGREBU-08.01.2006
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 03, 2014, 01:20:02 posle podne »
Populacija profesionalnih bb u odnosu na populaciju svih ostalih ljudi je zanemarljiva tako da poredjenje u tom smislu ne mozemo raditi na ovaj nacin, ukoliko zelimo ikakav racionalan rezultat.

Ja kazem da pro bb precesto zavrsavaju sa teskim oboljenjem nekih od organa, neretko i sa smrtnim ishodom puno pre kraja prosecnog covecjeg zivota - opste je poznato da aas tome i te kako mogu doprineti, tako da mi bas i nije najjasniji pravac ove polemike. Cak, ogroman br pro bb je u svoje vreme dao intervju i sl izjave gde se prilicno detaljno opisuju stete teske artiljerije koja se primenjuje u samom vrhu ovog sporta.

Mislim da su u danasnje vreme aas shvaceni kao olaka stvar a u stvari su sa medicinskog aspekta izuzetno rizicne supstance sa dijapazonom problema koje mogu naneti coveku, narocito sinteticki hormoni.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MUSTAFA MOHAMED-SEMINAR U ZAGREBU-08.01.2006
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 03, 2014, 01:26:18 posle podne »
Citat
Populacija profesionalnih bb u odnosu na populaciju svih ostalih ljudi je zanemarljiva tako da poredjenje u tom smislu ne mozemo raditi na ovaj nacin, ukoliko zelimo ikakav racionalan rezultat.

NE!!! Bas je obrunto od toga sto pricas-samo imas mehanizam odbrane od necega cega se plasis,a pripsiujes znacaj necemu sto aposlutno NE poznajes--I ne pricamo o populaciji PROF BILDERA vec o globlanoj pomamami upotreba aas koji su potencijalni rizik za sve ko ih koristi,tako da ako se umire od aas onda nije opasnot samo za bildere koji su prof. I bez obzira na sve ovo,ako uzmemo u obzir % obelelih na populaciju celog sveta,a npr otkaz bubrega kao oboljenje,opet ce te brojke poraziti jer ces dobiti % visetruko uvecan u odnosu na PROMILE onih kojima su otkazali bubrezi a iz SVETA SPORTA SU (dakle e uzimamo u obzir samo bb-,jer doping je posast SVE I JENDNOSG SPORTA)a bodi bildinga mozda i PONAJMANJE!..Razmsili malo

Citat
Ja kazem da pro bb precesto zavrsavaju sa teskim oboljenjem nekih od organa, neretko i sa smrtnim ishodom puno pre kraja prosecnog covecjeg zivota

do kada cemo da se vrtimo u krug?? NAVEDI MI IMENA sa tacnom dijagnozom

Citat
opste je poznato da aas tome

GLUPOST NOTORNA!!!

Citat
Cak, ogroman br pro bb je u svoje vreme dao intervju i sl izjave gde se prilicno detaljno opisuju stete teske artiljerije koja se primenjuje u samom vrhu ovog sporta.

ti ih licnos poznajes pa znas da je to sto pricaju istina??

Citat
Mislim da su u danasnje vreme aas shvaceni kao olaka stvar a u stvari su sa medicinskog aspekta izuzetno rizicne supstance sa dijapazonom problema koje mogu naneti coveku, narocito sinteticki hormoni.

rekao si da nisi iz sveeta bb-a sto se vidi vise nego ocigledno,i mozda bi onda ipak trebalo da osstanes suzdrzan iz cele rpice jer zaista se psotalvja potanje koja je svrha polemike o ovome.
Isto bi bilo kao da ja sa tobom polemisem i ubedjujem te u to kako je sirova guma ekstra u izradi hrane za pse!

Ovde Ja kao pedja petrovic -NE ZAGOVARAM UPTOREBU AAS vec mi jako ide na jaja,kada se neko pre svega,bez elemtnarnog znanja o istim upusta u razgovor o tome,a da pri tome sebi daje za pravo,a da na osonvu PAR iscitanih clanaka na internetu donosi konkluzije kako su bilderi (pitam koji( umrli od upotrebe aas!
Dakle
opste je poznat slucaj Andresa Mnzera i molim te da se ne hvatas za njega kao i Mohameda benazizie koji je gle tebi za cudo umro od diureitka a ne od sterodia (koji su BDW sintetski hormni  ;)) tako da ne postje npr DVE kategije vec jedna-VEOMA VEOMA OPASNA sto nije ne dvoji!!
« Poslednja izmena: Oktobar 03, 2014, 02:21:46 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže murbi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 115
Odg: MUSTAFA MOHAMED-SEMINAR U ZAGREBU-08.01.2006
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 03, 2014, 04:16:01 posle podne »
Pedjo nemam cega da se plasim posto mi aas nisu ni u poslednjim planovima, samo sam izneo zapazanje a ne tvrdnju, da se cesto desavaju jaca oboljenja u pro bb gde su ekstremne doze svega. Mozda i gresim zbog nedovoljnog poznavanja materije, te aas nemaju nikakve veze sa bolestima.

Zamisli sad neko celjade procita moje postove i odustane od aas, bolje da si cutim :) , sala.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MUSTAFA MOHAMED-SEMINAR U ZAGREBU-08.01.2006
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 04, 2014, 07:11:25 pre podne »
Pedjo nemam cega da se plasim posto mi aas nisu ni u poslednjim planovima, samo sam izneo zapazanje a ne tvrdnju, da se cesto desavaju jaca oboljenja u pro bb gde su ekstremne doze svega. Mozda i gresim zbog nedovoljnog poznavanja materije, te aas nemaju nikakve veze sa bolestima.

Zamisli sad neko celjade procita moje postove i odustane od aas, bolje da si cutim :) , sala.

kamo srece,ako neko odustane zobog ili tvog ili mog pisanja
nego je bas obratno problem
sto ti pricas o EKSTREMNIM dozama,a da nemas pojma npr ni sta bi to u praksi trebalo da znaci ili neznaci??
tj bas dajes ohrabrenje tipa-aha,.ovi su oboleli od necega sto su uzimalu mnogo,a ja necu tj uzimati cu malo i nece mi nsita biti-ako me rauzmes
bas i o tome i pricam ali ostajem neshvacen

ponavljam
aas imaju I TE KAKO VEZE kod nanosenje stete organizmu,ali je bezveze tvrditi ,a da nije DOKAZANO i UTVRDJENO kako je neko umro od upotrebe  aas tj tvrdi se uglavnom kada neki bb-r umre,da je umro od hemije,a dok sa druge strane,sporotsti padaju na terenima kao snoplje,ali jbg...NIJE TRANSAPRENTNO kao sto je telo neko bodi bildera  itd itd itd
ali ovo je mnogo siroka i kompleksna tema
a nisam rekao da se TI bojis
vec da se covek boji NECEGA sto ne POZNAJE (u podsvesti) i to je od iskonskih vremena u ansoj psihi,zeleli mi to ili ne..