April 27, 2024, 01:12:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Problem sa belancima  (Pročitano 17269 puta)

Van mreže Gustavo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Problem sa belancima
« poslato: Avgust 21, 2009, 09:38:18 posle podne »
Pozdrav ekipo,

imam jedan "poveci" problem. Naime jednostavno ne jedem belanca u bilo kom obliku jer mi se povraca od njih. Kada przim jaja na oko jedem samo zumance. To mi je od malena tako i jednostavno ne mogu to da promenim.

Interesuje me da li u obzir dolaze neke kajgane ili nesto slicno? Bitno mi je naci adekvatnu zamenu (al da nije suplement) za belanca jer vidim da se masovno koriste, pogotovu u fazama rotacije UH.

Pozdrav!

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #1 poslato: Avgust 21, 2009, 09:49:00 posle podne »
Pa ne moras jesti jaja ako ih vec ne podnosis, jedi meso, ribu ili posni sir kao izvor proteina...

Van mreže Gustavo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #2 poslato: Avgust 21, 2009, 10:19:48 posle podne »
Malo mi je teze ujutru sve to svariti, mislio sam na dorucak...

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #3 poslato: Avgust 21, 2009, 10:22:26 posle podne »
Pa pojedi sir ako nemas vremena da skuvas ili spremis meso... A mozes meso spremiti i uvece pa ga doruckujes ujutru, nikakva nauka...

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #4 poslato: Avgust 21, 2009, 10:29:09 posle podne »
 A sto bezis od proteina u obliku suplementa ?

Van mreže Gustavo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #5 poslato: Avgust 21, 2009, 10:38:56 posle podne »
A sto bezis od proteina u obliku suplementa ?


Beze oni od mene. Znas nemam uvek para za njih, tezak je studentski zivot :-))

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #6 poslato: Avgust 23, 2009, 02:10:38 pre podne »
 Aaaa,pa dobro onda...;D

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #7 poslato: Avgust 24, 2009, 12:39:55 posle podne »
Jasto jednostavno ne smutis skupa bjelance i zumance..na taj nacin neces bijelo ni osjetit ;)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #8 poslato: Avgust 24, 2009, 08:50:09 posle podne »
Ja te nesto ne razumem, sto ne bi kajgana dolazila u obzir?
Onda bi mogao da ih jedes jel tako?
Mada, mislim da je to kod brate vise psiho prirore nesto si se istripovao i sad negujes taj svoj trip, kao ja ne mogu i to, ocvrsni bre, nemoz da jesh belanca? Pa nisi mamina maza, sta bi radio da ti je to jedini izvor hrane u nekoj situaciji u zivotu? Nrpa okruzen neprijateljskim vojnicima u farmi pilica? Dakle, ne filozofiraj nego jedi ta belanca da sve puca!
....
Mislim da si rekao ne voli boraniju, ok, jos bi te i razumeo, al belanca.....nemo' se brukas, ajd glavu gore i iscepaj te belanjke!

Van mreže Gustavo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #9 poslato: Avgust 24, 2009, 10:09:36 posle podne »
Jasto jednostavno ne smutis skupa bjelance i zumance..na taj nacin neces bijelo ni osjetit ;)

Pa dobro ako kajgana moze u cemu je onda fora, zasto vecina ne jede i zuto vec samo belo?

Ja te nesto ne razumem, sto ne bi kajgana dolazila u obzir?
Onda bi mogao da ih jedes jel tako?
Mada, mislim da je to kod brate vise psiho prirore nesto si se istripovao i sad negujes taj svoj trip, kao ja ne mogu i to, ocvrsni bre, nemoz da jesh belanca? Pa nisi mamina maza, sta bi radio da ti je to jedini izvor hrane u nekoj situaciji u zivotu? Nrpa okruzen neprijateljskim vojnicima u farmi pilica? Dakle, ne filozofiraj nego jedi ta belanca da sve puca!
....
Mislim da si rekao ne voli boraniju, ok, jos bi te i razumeo, al belanca.....nemo' se brukas, ajd glavu gore i iscepaj te belanjke!

HaHa, hvala ti na tome ali nije to bas tako kao sto mislis... A i da me opkole neprijateljski vojnici u farmi pilica isao bih ispeci te pilice :-D

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #10 poslato: Avgust 25, 2009, 12:10:28 pre podne »
Neki bacaju zumanac jer ima masti u njemu, ali ti se time ne trebas opterecivati i slobodno jedi cela jaja odnosno kajganu ili kako ih vec spremas...

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #11 poslato: Avgust 25, 2009, 03:56:31 pre podne »
dva zumanca su ti sasvim dovoljna u toku dan-dva da ti zadovolje potrebe,jer ako budes jeo cela jaja nabices holesterol dosta (msm ako ih jedes u nekoj vecoj kolicini,a tu podrazumevam vec oko 5 cela...)
Jedi Master

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #12 poslato: Avgust 25, 2009, 02:38:46 posle podne »
Jasto jednostavno ne smutis skupa bjelance i zumance..na taj nacin neces bijelo ni osjetit ;)

Pa dobro ako kajgana moze u cemu je onda fora, zasto vecina ne jede i zuto vec samo belo?

Ja te nesto ne razumem, sto ne bi kajgana dolazila u obzir?
Onda bi mogao da ih jedes jel tako?
Mada, mislim da je to kod brate vise psiho prirore nesto si se istripovao i sad negujes taj svoj trip, kao ja ne mogu i to, ocvrsni bre, nemoz da jesh belanca? Pa nisi mamina maza, sta bi radio da ti je to jedini izvor hrane u nekoj situaciji u zivotu? Nrpa okruzen neprijateljskim vojnicima u farmi pilica? Dakle, ne filozofiraj nego jedi ta belanca da sve puca!
....
Mislim da si rekao ne voli boraniju, ok, jos bi te i razumeo, al belanca.....nemo' se brukas, ajd glavu gore i iscepaj te belanjke!



Sto ne jedu zuto? E pa to je zbog svetske zavere, tj neko je provalio da kao holi se dize od zutanjaka i to ti je to.
Generacije nasih predaka su odrasle na kokosijim jajima niko nije ni brojao koliko se dnevno jelo, a niko nikad nije imao povisen H.
DA, jaja imaju H. u sebi, al se H. ne dize od njih vec od sjebanog metabolizma, dakle 2-3 zutanjka dnevno slobodno, meni je oko 8 celih jaja dnevno maximum, preko toga ne idem.
I da, zumanca su ti riznica minerala i vitamina, jedino nema npr. Vitamina C.
....
A za pilice....pa dobro, treba se snaci ;) bitno da se prezivi najezda ;0
HaHa, hvala ti na tome ali nije to bas tako kao sto mislis... A i da me opkole neprijateljski vojnici u farmi pilica isao bih ispeci te pilice :-D
« Poslednja izmena: Avgust 25, 2009, 02:41:13 posle podne Bare »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #13 poslato: Avgust 25, 2009, 04:27:26 posle podne »
@bare
a sta mislis o zaveri da jedes 40 jaja celih kao sto bi ja po TVOJOJ TEORIJI ZAVERE trebalo da jedem,sta mislis sta bi se desilo?
NIJE MI JASNO STO JE PROBLEM CITATI
O OVOJ DEBILNOJ STVARI SMO TOLIKO PUTA VEC PRICALI DA SADA PRELAZI U IRITACIJU
niko ne prica o tome da je 4 ili 5 jaja dnevno STETNO
ali 20 ili 30 ili 40 SIRGUNO JESTE!!!!!!!!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Problem sa belancima
« Odgovor #14 poslato: Avgust 25, 2009, 05:06:55 posle podne »
Uf..ima tu masti i previshe. :)