April 19, 2024, 01:58:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: "Večiti derbi" među deset najboljih  (Pročitano 14261 puta)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #15 poslato: Mart 16, 2011, 10:05:35 posle podne »
Ko gubi ima pravo da se ljuti ;)
Navijam za Zvezdu, imali smo svoje sanse-nismo ih iskoristili. Primili smo glup gol na brzinu i kraj...vise srece drugi put.
Idemo dalje, za vikend je nova utakmica, idemo da napunimo stadion i nastavimo gde smo stali.
Partizan je za sada kvalitetnija ekipa i to je realnost, a te price oko drzavnog projekta i ostale gluposti su pricali i nama kada smo pobedjivali...to su price za osnovce

NIko ne kaze da nemaju kvalitetniju ekipu. Ali price za drzavni projekat nisu price za osnovce, nego ce vecina jednostavno okrenuti glavu u drugu stranu zbog nemoci da nesto promene.

al se cuju grobarske vodje sa razglasa kad krece nova pesma ko na nekom mitingu  ;D

Jos jedan neuspeli i jadan pokusaj da nas nadjacaju.

xaxxaxaxaxa....stavili onaj ogroman zvucnik na sever :DDD

Komleksi su neizlecivi. :D :D :D
« Poslednja izmena: Mart 16, 2011, 10:07:53 posle podne Francuz »

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #16 poslato: Mart 17, 2011, 07:38:04 pre podne »
xaxxaxaxaxa....stavili onaj ogroman zvucnik na sever :DDD
al se cuju grobarske vodje sa razglasa kad krece nova pesma ko na nekom mitingu  ;D
to vam se zove vuferi jug  :D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #17 poslato: Mart 17, 2011, 10:20:45 pre podne »
Da,da drzavni projekat,a ovamo DS puni i agituje na sve strane ;D

Bio drzavni projekat u doba Slobe,pa danas,pa ce i sutra...ihaaaaa imate tema za nerviranje masu,a titula ni na vidiku...

E Tole,Tole,sto ucini Zlezdi ;D

Upravo je bio drzavni projekat i u vreme Slobe, jer ako se secas, ista stoka iz SPS-a je bila na vlasti. Vrv Ruzic i Dacic navijaju za Zvezdu? Ne bih rekao. A u ovoj ligi se namesta za partizan, i to bezobrazno i providno. Ako se takvim titulama hvalite, nek vam je na cast.
I Sale, ako se nekad uhvatimo u raspravu, daj neke argumente, dokaze, a ne da smisljas detinjaste nazive za Zvezdu. Ja za sve sto pricam imam dokaze.
Poz.

Pa da nije SPS mozda bio na vlasti od 2000. pa do skoro?Ili su mozda konstantno zuti na vlasti,a znamo ko je njihov miljenik i cedo...

Eno vasa utakmica protiv Jagodine,pa nisu mogli providnije da vas puste...Jedno 70-80% utakmica dobijete sa 1-0 i to najcesce golom iz penala,a ovamo za Partizan se namesta...Jel namestanje za Partizan i to sto ste za malo ispali iz NLB lige?Jel namestanje i to sto u evropskim takmicenjima ne mozete da prodjete prvi krug kvalifikacija???Jel namestanje i to sto 9 utakmica ne mozete da nas dobjete?

Kad god se gubi,a gubite cesto ;D,odmah "namestanje"...Pa da nije mozda nekad do vas?Da ipak nismo malo kvalitetniji i bolji od vas pa osvajamo titule?

A sto se navijanja tice - zasto cuuutiiiteeee,zasto cuuutiiitteeeeeee.... ;D ;D ;D

Bez ljutnje,znam da ste nervozni,ali samo opusteno,ima vremena i za vas...Evo uzeli ste kup u odbojci...Dosta za ovu sezonu ;D

Aj u zdravlje ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #18 poslato: Mart 17, 2011, 11:13:45 pre podne »
Da,da drzavni projekat,a ovamo DS puni i agituje na sve strane ;D

Bio drzavni projekat u doba Slobe,pa danas,pa ce i sutra...ihaaaaa imate tema za nerviranje masu,a titula ni na vidiku...

E Tole,Tole,sto ucini Zlezdi ;D

Upravo je bio drzavni projekat i u vreme Slobe, jer ako se secas, ista stoka iz SPS-a je bila na vlasti. Vrv Ruzic i Dacic navijaju za Zvezdu? Ne bih rekao. A u ovoj ligi se namesta za partizan, i to bezobrazno i providno. Ako se takvim titulama hvalite, nek vam je na cast.
I Sale, ako se nekad uhvatimo u raspravu, daj neke argumente, dokaze, a ne da smisljas detinjaste nazive za Zvezdu. Ja za sve sto pricam imam dokaze.
Poz.

Pa da nije SPS mozda bio na vlasti od 2000. pa do skoro?Ili su mozda konstantno zuti na vlasti,a znamo ko je njihov miljenik i cedo...

Eno vasa utakmica protiv Jagodine,pa nisu mogli providnije da vas puste...Jedno 70-80% utakmica dobijete sa 1-0 i to najcesce golom iz penala,a ovamo za Partizan se namesta...Jel namestanje za Partizan i to sto ste za malo ispali iz NLB lige?Jel namestanje i to sto u evropskim takmicenjima ne mozete da prodjete prvi krug kvalifikacija???Jel namestanje i to sto 9 utakmica ne mozete da nas dobjete?

Kad god se gubi,a gubite cesto ;D,odmah "namestanje"...Pa da nije mozda nekad do vas?Da ipak nismo malo kvalitetniji i bolji od vas pa osvajamo titule?

A sto se navijanja tice - zasto cuuutiiiteeee,zasto cuuutiiitteeeeeee.... ;D ;D ;D

Bez ljutnje,znam da ste nervozni,ali samo opusteno,ima vremena i za vas...Evo uzeli ste kup u odbojci...Dosta za ovu sezonu ;D

Aj u zdravlje ;D

Ovo ce biti malo duzi post, nemoj da ga shvatis kao prozivku. Kazem ti ovo jer si ti Admin, a ja ne zelim ban.

Po tvom odgovoru, vidim da pratis sport u Srbiji samo par godina, ili pak ostalih ne zelis da se secas?
Nasa utakmica protiv Jagodine je sumnjiva? Bio sam u Jagodini, igra je bila daleko najbolja u sezoni, Jagodinci nisu presli polovinu osim jedne 100% sanse. SRAMNO je pricati o namestenim utakmicama kada u istoj ligi imate svoje FILIJALE!!! Hajduk Kula, Borac Cacak, Sloboda Uzice, Smederevo, BSK Borca i Metalac. Predsednik Metalca je u upravi Partizana? Dzomba, finansijer Hajduka, ima mesto u lozi na JNA, uz to je, kako i sam kaze, navijac partizana!?!?!? SRAMNO PROVIDNO NAMESTENA utakmica na jna partizan-Metalac 5:0!!!
Jos gore ce bude sledece sezone kada u prvu ligu udje Banat, cije je predsednik takodje navijac partizana!!!

Smesna je tvoja prica o cestom gubljenju, ko da vi nas terorisete 65 godina, a ne mi vas.

Za kup u odbojci, sta da ti kazem, to je jedan od sportova gde sudije ne igraju veliku ulogu. Sve sam ti rekao.

Bolji od nas jeste trenutno, al niste bili pre par godina kad je pocelo vase favorizovanje, kada jedan klub napreduje, drugi slabi. I u kosarci i u fudbalu.

Ja i dalje ne vidim kakve ti dokaze imas, opet samo neko decacko prepucavanje.

Sve ovo pisem, jer nekome ko nije ostrascen zelim da pokazem da realno sagleda stvari.

Jel partizan nije drzavni projekat ako Strajnic na rts-u na Zvezdinoj utakmici sa vise od 40000 (koliko vi nikad necete imati) protiv Slovana, kaze da je na stadionu 25000!?!?!?
Jel partizan nije drzavni projekat ako ga sponzorise DRZAVNO preduzece, sto je ZAKONONOM ZABRANJENO!?!?!?
Jel partizan nije drzavni projekat ako telekom sponzorise KK Crvenu zvezdu sa 50000 evra, a partizan sa 800000!?!?!? Za ovo mozes da kazes da je zasluzeno, ali evo ti jos jedan podsetnik koga se vrv ne secas. Zvezda je 1999 godine igrala Evroligu kada joj NIKO nije pomogao, nije imala para da finansijski izdrzi tu sezonu. Zvezda je imala VISE titula u kosarci do pre par godina od partizana!!!!!!
Jel partizan nije drzavni projekat ako za njega navijaju redom: Tadic, Dinkic, Nikolic, Dodik, Ruzic, Dacic itd!!!
Ima ovde jos mnogo da se pise, al i ovo je sasvim dovoljno.

Sramota je pisati o drzavnom projektu, KADA LJUDI KOJI SU UPUCENI U NASTANAK JSD PARTIZAN ZNAJU GDE I KAKO JE ON NASTAO!!!!!

Treba li se reci da su PRVI navijaci partizana bili PLACENI navijaci, crnokosuljasi, oficiri, i clanovi JUGOSLOVENSKE NARODNE ARMIJE iz delova Hrvatske i ostalih delova Jugoslavije!?!?!?
Dok su za Crvenu zvezdu poceli da navijaju SRBI kada su igraci iz FK Jugoslavije i BSK-a presli u Zvezdu. Medju njima je bio i jedan Rajko Mitic. E zbog toga su ljudi poceli da navijaju za Zvezdu. A vama je MOBILISAN Stjepan Bobek, direktno iz Hrvatske!!! KADA SU SE PORODICE IZ CELE JUGOSLAVIJE SELILE U BEOGRAD ZBOG POSLE, JEDAN OD USLOVA JE BIO DA NAVIJAJU ZA PARTIZAN, A NIKAKO ZA CRVENU ZVEZDU!!!
NISU SRBI DZABE PRICALI DA, AKO NE MOZES DA SLAVIS KRSNU SLAVU, BAR NAVIJAJ ZA ZVEZDU!!!
Sve su ovo istorijske cinjenice, potkrepljene dokazima!!!

E sad, molio bih te da kazes sta iz ovoga sto sam napisao nije tacno, i da jednom budes realan.
Ja cenim tvoje znanje o ishrani i BB-u, ali ovo je druga prica.

I za kraj, primetio sam da na utakmice ne ides. Kako onda mozes da pricas o navijanju?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #19 poslato: Mart 17, 2011, 12:04:38 posle podne »
Aaaaa evo ponovo price o velikosrpskom klubu i jednom od tri stuba Srpstva ;D

Nemoj samo o tome molim te...Mi smo imali htrvatske igrace ili neke u upravi dok smo bili Jugosloveni,a evo danas kad je mnogo zategnutija situacija izmedju Srb i Hrv vi imate trenera koji je javno podrzavao Tudjmana i tu politiku...Tako da nemoj o tome moli te...Stub srpstva ;D

Strajnic navija za Partizan kao sto je i Pantic navijao za Zvezdu,jel onda zato tada Zvezda bila drzavni projekat...jbt koje lupetanje...

Vas sponzor je Gasprom koji je vlasnik drzavne firme NIS...I?U cemu je problem...

Mi smo svojim rezultatima u u domacem prvenstvu i u Evropi zasluzili da kad zatreba neko pomogne iz drzave...A vama se isto tako pomaze,pogotovo sto to ovi iz DS-a forsiraju,a nemate ni 10-inu uspeha koje smo mi ostvarili...I za fudbal i za kosarku vazi...

Vi nemate filijale?OFK,Jagodina...Pusti te price...Ako ste jaki,sto ne dobijate sve redom sa po 2-3 gola razlike,a ne 1-0 i tako redovno...Iz penala naravno ;D

Kazez bolji smo u poslednjih par godina...Evo pogledaj poslednjih 15 godina,pa vidi kako stvari stoje...Boli,znam,al jbg...Sigurno nas sve vlasti favorizuju?Mora da Srbijom vlada Partizanova Vlada iz senke ;D ;D ;D jbt mnogo ste optereceni...Bavite se malo stvarima i rezultatima na terenu,a ne konstantno teorijama zavere...Stalno vam je neko drugi kriv...Pogledajte malo u svoje dvoriste///

Marko Miskovic vam je bio neko mudo i klubu,a i danas je...A da,tata Misko nema nikakvog uticaja u zemlji,nije povezan sa vlascu...e jbg ;D

Odakle tebi informacija da ja ne idem na utakmice?Na kosarkaske u EL idem u 90% slucajeva osima kad nisam u BG-u...Na fudbalske evrospke redovno...Derbi tu i tamo...Dosta sam ih i propustio poslednjih godina,a li na pola sam bio...I ne idem na zapad da se sminkerisem,nego na Jug da navijam...

Ovako mozemo u nedogled...O teorijama zavere i slicnim glupostima...

Cinjenica je da mi IMAMO rezultate,vi ih poslednjih godina NEMATE...Kad ste imali,ja nisam pricao to je zbog ovoga ili onoga...Dobri ste-svaka cast...Idemo dalje...

jbt priznajte da ste u bunaru,da smo sad iznad vas i da dominiramo...Trudite se,trenirajte i nadajte se...Batalite zalopojke i kukanje...

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #20 poslato: Mart 17, 2011, 12:56:41 posle podne »
Aaaaa evo ponovo price o velikosrpskom klubu i jednom od tri stuba Srpstva ;D

Nemoj samo o tome molim te...Mi smo imali htrvatske igrace ili neke u upravi dok smo bili Jugosloveni,a evo danas kad je mnogo zategnutija situacija izmedju Srb i Hrv vi imate trenera koji je javno podrzavao Tudjmana i tu politiku...Tako da nemoj o tome moli te...Stub srpstva ;D

Strajnic navija za Partizan kao sto je i Pantic navijao za Zvezdu,jel onda zato tada Zvezda bila drzavni projekat...jbt koje lupetanje...

Vas sponzor je Gasprom koji je vlasnik drzavne firme NIS...I?U cemu je problem...

Mi smo svojim rezultatima u u domacem prvenstvu i u Evropi zasluzili da kad zatreba neko pomogne iz drzave...A vama se isto tako pomaze,pogotovo sto to ovi iz DS-a forsiraju,a nemate ni 10-inu uspeha koje smo mi ostvarili...I za fudbal i za kosarku vazi...

Vi nemate filijale?OFK,Jagodina...Pusti te price...Ako ste jaki,sto ne dobijate sve redom sa po 2-3 gola razlike,a ne 1-0 i tako redovno...Iz penala naravno ;D

Kazez bolji smo u poslednjih par godina...Evo pogledaj poslednjih 15 godina,pa vidi kako stvari stoje...Boli,znam,al jbg...Sigurno nas sve vlasti favorizuju?Mora da Srbijom vlada Partizanova Vlada iz senke ;D ;D ;D jbt mnogo ste optereceni...Bavite se malo stvarima i rezultatima na terenu,a ne konstantno teorijama zavere...Stalno vam je neko drugi kriv...Pogledajte malo u svoje dvoriste///

Marko Miskovic vam je bio neko mudo i klubu,a i danas je...A da,tata Misko nema nikakvog uticaja u zemlji,nije povezan sa vlascu...e jbg ;D

Odakle tebi informacija da ja ne idem na utakmice?Na kosarkaske u EL idem u 90% slucajeva osima kad nisam u BG-u...Na fudbalske evrospke redovno...Derbi tu i tamo...Dosta sam ih i propustio poslednjih godina,a li na pola sam bio...I ne idem na zapad da se sminkerisem,nego na Jug da navijam...

Ovako mozemo u nedogled...O teorijama zavere i slicnim glupostima...

Cinjenica je da mi IMAMO rezultate,vi ih poslednjih godina NEMATE...Kad ste imali,ja nisam pricao to je zbog ovoga ili onoga...Dobri ste-svaka cast...Idemo dalje...

jbt priznajte da ste u bunaru,da smo sad iznad vas i da dominiramo...Trudite se,trenirajte i nadajte se...Batalite zalopojke i kukanje...



Ajde da zavrsimo, posto nema smisla vise se raspravljati.
Robert Prosinecki je legenda, prvak Evrope i sveta, al to nisu vasi Jusufi, Fahrudin Omerovic, Duljalj i ostala ekipa.
Strajnica sam ti naveo kao primer neobjektivnog novinarstva.
Uspehe imate trenutno, al je stvar u tome kako ste do njih dosli.
OFK nam je filijala, o Boze...
Videlo se stvarno koliko ste jaki kad ste naleteli na "mocnu" Vojvodinu, i ekipe iz Lige sampiona. Jos jedan pokazatelj kako je vasa titula "zasluzena".
NIS je drzavno preduzece, ali kada stranac kupi strano preduzece, on je vlasnik i odlucuje sta ce sa njim da radi. Mislis da Rus navija za Zvezdu? Boli ga uvo. Al zato ostali politicari su redovno na vasim utakmicama.
Vasi uspesi u Evropi???
Kada je Zvezda igrala Evroligu imala je skor 4-12 ako se ne varam. Kakav je bio vas skor u prvih par godina u Evroligi?!?!?! Naravno, posle par losih godina, kada se dobiju pare od ulaznica, sponzora, prodaje igraca, drzave, sve ide lakse.
Tata Misko sere u pelene, ima on bitnijih stvari u zivotu. A sin pokusava da izadje iz njegove senke, pokusavaju da "pozajmi" Zvezdi pare pod kamatom, to jest da sam zaradi svoj dinar!
A za fudbal... Sta reci, kad vase "legende" poput Bjeke, inace kompleksasa od Zvezde, CIJI JE BIO NAVIJAC, porede vas ulazak u Ligu sampiona sa nasim osvajanjem iste?!?!?!
Da ne pominjem vas ulazak u Ligu sampiona na cistu srecu, ali nema veze, i srecu treba zasluziti. Samo je smesno nabijati protivniku ulazak u takmicenje koji je protivnik vec osvojio!

Nemam informaciju da ne ides na utakmice, al si ti i posle ulaska u LS, i posle gotovo svake Evroligaske utakmice, pa i posle ovog derbija, posle veoma kratkog vremena ostavljao komentare na ovom forumu.

A to da ides na EL, na evropske redovno, derbi tu i tamo, samo pokazuje da ne ides da gledas svoj klub, nego NJEGOVE PROTIVNIKE.

« Poslednja izmena: Mart 17, 2011, 12:58:29 posle podne Francuz »

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #21 poslato: Mart 17, 2011, 01:06:43 posle podne »
bravo francuz

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #22 poslato: Mart 17, 2011, 01:48:42 posle podne »
Pa vi ste Kup Sampiona(ne Ligu Sampiona koja tada nije postojala-informisi se malo),osvojili kad nisu igrali Italijani,Spanci i Englezi...al opet svaka cast...Ja znam da cestitam na uspehu,za rtazliku od vas koji konstantno imate neke komplekse...

Mora da nam je neko iz drzave sredio i osvajanje Kupa Sampiona '92,i nekoliko Final 4 turnira...Sigurno si nam pomogli i kod ulaska u LS 2 puta?

I sve su vam samo Srbi igrali '91 u Bariju...jbt dosta vise o busanju u grudi kako ste vi najveci srpski klub,a brukate ovu zemlju na svakom koraku...

Kazes brzo sam ostavio komentar nakon ulaska u LS...jbg nisam imao priliku da budem u Belgiji na utakmici,pa sam slucajno gledao kod kuce...Izvinjavam se ;D Na derbiju nisam bio,to sam i rekao...Vise pratim kosarku,nego fudbal...Navijam za svoj klub,ali nemam bas vremena kao vi klinci da idem na domace utakmice i gledam nizerazredne ekipe poput Sledece Sezone...Pratim svoj klub na stadionu i u hali kad je to njemu i igracima najpotrebnije...Nemam toliko vremena,a ni sredstava da putujem po gostovanjima...Ti si verovatno neki klinac koji ima napretek vremena,pa mozda i odgledas neki derbi izmedju CZ i npr. Jagodine na nekoj livadi po Srbiji...

Znas li za koga vam navija kapiten Ninkov ;D ;D Ko da je to bitno...

A sto se vase EL u kosarci tice,da vam nije bilo Divca protiv Zalgirisa bi izgubili jedino mesto srpskom timu u EL...Ali Vlade je mislio na buducnost svog Partizana,pa vam je pomogao ;D

emam bas vremena da se prepucavam sa klincima po forumu...Gledajte svoj tim,navijajte i (uzaludno) se nadajte da cete biti bolji u neko dogledno doba...

Aj u zdravlje i bez nervoze ;D ;D ;D



"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #23 poslato: Mart 17, 2011, 02:07:53 posle podne »
Pa vi ste Kup Sampiona(ne Ligu Sampiona koja tada nije postojala-informisi se malo),osvojili kad nisu igrali Italijani,Spanci i Englezi...al opet svaka cast...Ja znam da cestitam na uspehu,za rtazliku od vas koji konstantno imate neke komplekse...

Mora da nam je neko iz drzave sredio i osvajanje Kupa Sampiona '92,i nekoliko Final 4 turnira...Sigurno si nam pomogli i kod ulaska u LS 2 puta?

I sve su vam samo Srbi igrali '91 u Bariju...jbt dosta vise o busanju u grudi kako ste vi najveci srpski klub,a brukate ovu zemlju na svakom koraku...

Kazes brzo sam ostavio komentar nakon ulaska u LS...jbg nisam imao priliku da budem u Belgiji na utakmici,pa sam slucajno gledao kod kuce...Izvinjavam se ;D Na derbiju nisam bio,to sam i rekao...Vise pratim kosarku,nego fudbal...Navijam za svoj klub,ali nemam bas vremena kao vi klinci da idem na domace utakmice i gledam nizerazredne ekipe poput Sledece Sezone...Pratim svoj klub na stadionu i u hali kad je to njemu i igracima najpotrebnije...Nemam toliko vremena,a ni sredstava da putujem po gostovanjima...Ti si verovatno neki klinac koji ima napretek vremena,pa mozda i odgledas neki derbi izmedju CZ i npr. Jagodine na nekoj livadi po Srbiji...

Znas li za koga vam navija kapiten Ninkov ;D ;D Ko da je to bitno...

A sto se vase EL u kosarci tice,da vam nije bilo Divca protiv Zalgirisa bi izgubili jedino mesto srpskom timu u EL...Ali Vlade je mislio na buducnost svog Partizana,pa vam je pomogao ;D

emam bas vremena da se prepucavam sa klincima po forumu...Gledajte svoj tim,navijajte i (uzaludno) se nadajte da cete biti bolji u neko dogledno doba...

Aj u zdravlje i bez nervoze ;D ;D ;D





Hahaha, opet grobarske price o razlici KES-a i Lige sampiona... E to je kompleks, inace etiketa koju smo mi vama prilepili, i to sa razlogom.
Verovatno je zato isti pehar i u LS i u KES-u, al samo grobari prave razliku.
MI SMO OSVOJILI I POBEDILI SVAKOG KO JE STAO NA PUTU DO VRHA SVETA I EVROPE!

Titula prvaka Evrope u fudbalu i kosarci su nebo i zemlja! Ne da zelim da smanjim vas uspeh, ali to je realnost.

Ti opet gledas samo poslednjih par godina? Ok, ako ti je tako lakse da prihvatis porazavajucu istoriju.
A u pravu si mi smo klinci, pa nista ne znamo. Al ces ti da me naucis kako se voli klub?
Mi klinci imamo vremena?
Ja jesam mladji od tebe, ali sam i student, RADIM, ozbiljnu vezu, izlazim, i tako imam i para i vremena za sve, bitno je da odredis svoje prioritete.
Kad se radi o klubu nema toga podrzim ga kad treba, kad ne treba necu. Najlakse je reci nemam vremena. Ali tu se odvajaju oni koji su uvek uz klub, od simpatizera pored televizora.
Bas me briga za koga navija Ninkov, kod vas je bilo mnogo vise onih koji navijaju za nas. Jaka stvar, dok se bori za grb meni je sve ok.

Nego, reci ti meni, za koga Stojkovic navija, i KOJU TETOVAZU IMA, posto si se dohvatio ko za koga navija?

Ovo za Vlada je jos jedno klinacko prepucavanje, ja sam izgleda bezveze ocekivao neki ozbiljan odgovor.

« Poslednja izmena: Mart 17, 2011, 02:10:25 posle podne Francuz »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #24 poslato: Mart 17, 2011, 02:19:38 posle podne »
Pa jeste,da ste vi osvojili KES u kosarci,a mi u fudbalu,vsigurno bi to vise znacilo...Ja ti opet kazem svaka cast na tome,ali cinjenica je da tada nisu igrale ekipe iz najjacih liga...Dok smo mi osvojili titulu u najtezim vremenima po ovu zemlju i narod,igrali sve utakmice van zemlje...

Brate,ja stvarno nemam zelju,a ni vremena da gledam neke poluindijanske ekipe po Srbiji i time dokazujem svoju privzrenost klubu...Takvih navijaca imas par stotina,i hoces da kazes da samo oni vole svoj klub?

Ti si pomenuo Bjekovica i za koga navodno navija,pa sam ti samo odgovorio na to i koliko je to nebitno...

Stojkovicu smo oprostili njegovu ruznu proslost,jbg covek se uci dok je ziv ;D

jbt i sto stalno pokrecete price iz praistorije...Kad god vam ne odgovara trenutno stanje i realnost - "mi ovo,mi onda,mi..."

Daj vratite se u realnost i cestitajte boljem od sebe...Nije toliko tesko,majku mu ;D

Ciganski kompleksi su neizlecivi ;D

Cao decki ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sara0609

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 10
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #25 poslato: Mart 17, 2011, 02:42:29 posle podne »
e mnogo ste pisali mrzi me da citam... :) al ucinilo mi se neka politika se pominje...... bas me nerviraju sto skandiraju ono za tadica.. nisam ni ja za tadica... al ne idem na politicki miting vec na tekmu... nije ni vreme ni mesto za to..
zivi i pusti druge da zive

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #26 poslato: Mart 17, 2011, 02:44:02 posle podne »
e mnogo ste pisali mrzi me da citam... :) al ucinilo mi se neka politika se pominje...... bas me nerviraju sto skandiraju ono za tadica.. nisam ni ja za tadica... al ne idem na politicki miting vec na tekmu... nije ni vreme ni mesto za to..
dosadno im  ;D

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #27 poslato: Mart 17, 2011, 02:47:34 posle podne »
Pa jeste,da ste vi osvojili KES u kosarci,a mi u fudbalu,vsigurno bi to vise znacilo...Ja ti opet kazem svaka cast na tome,ali cinjenica je da tada nisu igrale ekipe iz najjacih liga...Dok smo mi osvojili titulu u najtezim vremenima po ovu zemlju i narod,igrali sve utakmice van zemlje...

Brate,ja stvarno nemam zelju,a ni vremena da gledam neke poluindijanske ekipe po Srbiji i time dokazujem svoju privzrenost klubu...Takvih navijaca imas par stotina,i hoces da kazes da samo oni vole svoj klub?

Ti si pomenuo Bjekovica i za koga navodno navija,pa sam ti samo odgovorio na to i koliko je to nebitno...

Stojkovicu smo oprostili njegovu ruznu proslost,jbg covek se uci dok je ziv ;D

jbt i sto stalno pokrecete price iz praistorije...Kad god vam ne odgovara trenutno stanje i realnost - "mi ovo,mi onda,mi..."

Daj vratite se u realnost i cestitajte boljem od sebe...Nije toliko tesko,majku mu ;D

Ciganski kompleksi su neizlecivi ;D

Cao decki ;D

I ovo sto se danas desava, sutra ce biti istorija.

Zbog istorije i tradicije i pocinjes da navijas za klub.

A vrv ne znas ni za koga se odnosilo to cigani kad je smisljena ta prozivka, reci cu ti samo da vredjas vise sebe nego nas...

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #28 poslato: Mart 17, 2011, 04:13:25 posle podne »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: "Večiti derbi" među deset najboljih
« Odgovor #29 poslato: Mart 17, 2011, 04:22:54 posle podne »
Ma bili vi Delije (i to vam je turski izraz) ili cigani,sve jedno je...

Vazno je da ste vi ste Bogom dani,ali vas malko zajebava ta globalna zavera protiv vaseg omiljenog kluba...Ma sta globalna,citav univerzum se urotio protivu vas ;D Da sruse treci stub srpstva ;D

Jbg kazu da ce smak sveta 2012. pa ce valjda Tole i ostali gospodari univerzuma da vas ostave da na miru pocnete da bijete bitke i konacno slomite mrskog neprijatelja ;D

Opustite se malko,gledajte u sebe i svoje dvoriste,dosta zavidnosti i kompleksa...Trudite se,bice bolje...jednog dana............mozda ;D

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!