Mart 28, 2024, 10:42:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop predao meč Dos Santosu  (Pročitano 13859 puta)

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Cro Cop predao meč Dos Santosu
« poslato: Septembar 20, 2009, 11:04:14 pre podne »
Sinoć je u Dallasu održan UFC 103 na kojem su nastupila dvojica hrvatskih boraca.
U drugoj borbi nastupio je naš Igor Pokrajac protiv bjeloruskog veterana Vladimira Matjušenka (38). Nažalost Bjelorus je bio bolji od našeg poluteškaša i nakon 3 runde odnio pobjedu jednoglasnom sudačkom odlukom.

U predzadnjoj borbi večeri hrvatski borac Mirko "Cro Cop" Filipović poražen je od Brazilca Juniora "Cigana" Dos Santosa, verbalnom predajom u trećoj rundi, Cro Cop je zbog problema s lijevim okom predao borbu.

Za razliku od svog partnera Igora Pokrajca koji se srčano borio, ali izgubio od iskusnijeg protivnika, Cro Cop je u oktogonu pokazao malo toga, ili praktički ništa od onog što je najavljivao, nije tu bilo niti želje, niti ideje, a kamoli agresivnosti.

Dos Santos također nije impresionirao, ali je stalnim pritiskom i kretanjem prislio Cro Copa na uzmicanje, a ručnim serijama kroz prve dvije runde stekao je i prednost kod sudaca.

Kad je u trećoj rundi nakon nekoliko dobro pogođenih krošea Cigano počeo u kombinacije vezati i udarce koljenom, počeo se naslućivati kraj za našeg borca.

Nakon nekoliko dobro pogođenih koljena, Cigano je pogodio jedan desni aperkat, nakon kojeg je Mirko od sudca zatražio da prekine borbu.

Cro Cop se tako pokazuje kao jedna od najlošijih UFC investicija, jer ono što je dosad pružio u UFC mečevima, daleko je od onog što su ljubitelji slobodne borbe, a i Dana White i Lorenzo Fertitta očekivali od njega kad su ga vratili u UFC.

Od ostalih borbi vrijedi izdvojiti brze i efektne pobjede Vitora Belforta i Josha Koschecka, te vrijednu pobjedu UFC-debitanta Paula Delaya nad favoriziranim Martinom Kampmannom.

Rezultati:

Vitor Belfort (196.5) vs. Rich Franklin (195)
Belfort, TKO, R1

Junior Dos Santos (236) vs. Mirko "Cro Cop" Filipovic (226)
Junior, Verbalna predaja borbe, R3  :'(

Paul Daley (170) vs. Martin Kampmann (169.5)
Daley, TKO, R1

Frank Trigg (170.25) vs. Josh Koscheck (170)
Koscheck, TKO, R1

Hermes Franca (159) vs. Tyson Griffin (155.5)
Griffin, TKO, R2

Cole Miller (155) vs. Efrain Escudero (157)
Escudero, TKO, R1

Tomasz Drwal (185) vs. Drew McFedries (185.25)
Drwal, Gušenje (RNC), R2

Steve Lopez (154.5) vs. Jim Miller (154.5)
Miller, TKO/Ozljeda, R2

Rafaello Oliveira (155.25) vs. Nick Lentz (155)
Lentz, Jednoglasna odluka sudaca

Brian Foster (170.75) vs. Rick Story (170)
Story, Gušenje, R2

Jason Brilz (205.25) vs. Eliot Marshall (204.75)
Marshall, Jednoglasna odluka sudaca

Igor Pokrajac (203) vs. Vladimir Matjušenko (205)
Matjušenko, Jednoglasna odluka sudaca

Rob Emerson (155.5) vs. Rafael dos Anjos (155.5)
Anjos, Jednoglasna odluka sudaca

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team


Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #3 poslato: Septembar 20, 2009, 11:19:00 pre podne »
S njegove strane stalno neke najave, ali u praksi jako slabo...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #4 poslato: Septembar 20, 2009, 12:09:33 posle podne »
Nazalost Mirka je vrijeme i ogroman broj borbi sto u K1 sto u MMA pregazio, nije ni blijeda sijenka sebe od prije nekoliko godina.

Da sam na njegovom mjestu okacio bih rukavice o klin i uzivao u zivotu, zaradio je, bio je jedan od najboljih, ali vrijeme je definitivno za odmor.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #5 poslato: Septembar 20, 2009, 12:10:44 posle podne »
Nazalost Mirka je vrijeme i ogroman broj borbi sto u K1 sto u MMA pregazio, nije ni blijeda sijenka sebe od prije nekoliko godina.
Da sam na njegovom mjestu okacio bih rukavice o klin i uzivao u zivotu, zaradio je, bio je jedan od najboljih, ali vrijeme je definitivno za odmor.

X2

Spartak

  • Gost
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #6 poslato: Septembar 20, 2009, 02:04:36 posle podne »
Nazalost Mirka je vrijeme i ogroman broj borbi sto u K1 sto u MMA pregazio, nije ni blijeda sijenka sebe od prije nekoliko godina.

Da sam na njegovom mjestu okacio bih rukavice o klin i uzivao u zivotu, zaradio je, bio je jedan od najboljih, ali vrijeme je definitivno za odmor.
x3

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #7 poslato: Septembar 20, 2009, 03:32:19 posle podne »
momci,neznam sta bih vam rekao nadao asm se dobrom povratku,teskom mecu al ipak pobjedi,,...neznam sta mu je bilo,,velik sam fan njegov,i skroz sam razocaran,pa ja bi tamo svoju glavu ostavio da izderem onog klinca,.. evo vam dobar clanak koji je veoma realan pa citajte    http://www.croring.com/sadrzaj.asp?ContentID=2400&what=Kolumne+..+OSVRT+NA+ME%C8-Nema+veze.+Idemo+dalje!   ,eto neznam sta bih vam vise reko,,kakvu on karijeru ocekuje,..pa da covek trenira npr sa minotaurim timom,ili fedorovim,,ili u americi sa randy coturom..pa sta bi bilo od njega.... procitaj te ovaj clanak stvari ce vam biti malo jasnije..
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Spartak

  • Gost
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #8 poslato: Septembar 20, 2009, 04:28:30 posle podne »
momci,neznam sta bih vam rekao nadao asm se dobrom povratku,teskom mecu al ipak pobjedi,,...neznam sta mu je bilo,,velik sam fan njegov,i skroz sam razocaran,pa ja bi tamo svoju glavu ostavio da izderem onog klinca,.. evo vam dobar clanak koji je veoma realan pa citajte    http://www.croring.com/sadrzaj.asp?ContentID=2400&what=Kolumne+..+OSVRT+NA+ME%C8-Nema+veze.+Idemo+dalje!   ,eto neznam sta bih vam vise reko,,kakvu on karijeru ocekuje,..pa da covek trenira npr sa minotaurim timom,ili fedorovim,,ili u americi sa randy coturom..pa sta bi bilo od njega.... procitaj te ovaj clanak stvari ce vam biti malo jasnije..

to je to

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #9 poslato: Septembar 20, 2009, 06:28:43 posle podne »
momci,neznam sta bih vam rekao nadao asm se dobrom povratku,teskom mecu al ipak pobjedi,,...neznam sta mu je bilo,,velik sam fan njegov,i skroz sam razocaran,pa ja bi tamo svoju glavu ostavio da izderem onog klinca,.. evo vam dobar clanak koji je veoma realan pa citajte    http://www.croring.com/sadrzaj.asp?ContentID=2400&what=Kolumne+..+OSVRT+NA+ME%C8-Nema+veze.+Idemo+dalje!   ,eto neznam sta bih vam vise reko,,kakvu on karijeru ocekuje,..pa da covek trenira npr sa minotaurim timom,ili fedorovim,,ili u americi sa randy coturom..pa sta bi bilo od njega.... procitaj te ovaj clanak stvari ce vam biti malo jasnije..

to je to
sta hoces da kazes sa ovim to je to,,ja mislim da on treba da promeni celi nacin trenirnja ,svoj celokupni tim,,da nije problem u godinama,pa minotauro im 35 god,,randy cotur sa 40 i nekoliko drzao ufc pojas ,..
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #10 poslato: Septembar 20, 2009, 10:32:24 posle podne »
naravno da nije problem u godinama vec u motivaciji, mozda je vise nema...
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #11 poslato: Septembar 20, 2009, 11:12:03 posle podne »
pa on od kada je osvojio pride,,kada je natabao barneta ni jedan mec nije imao d je bio agresivani da je napadao da je bio stari mirko,,nego uvek nesto neka povlacenja,..protiv gonzage ravno o protvi konga isto tako,,protiv dos santosa malo bolje,,al turk isto onako ,..
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #12 poslato: Septembar 21, 2009, 12:51:38 pre podne »
smorio se chovjek i to bas poshteno
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #13 poslato: Septembar 21, 2009, 01:53:31 pre podne »
a jabemu, jest i to, smorio se.
al opet, ne mogu da verujem sta sam gledao, kao da je dosao samo da odradi tri runde...
a pricao je o revansu sa fedorom i jurisom na ufc titulu.
bolje da ide da peca dok ga jos pamtimo po dobrom...

Spartak

  • Gost
Odg: Cro Cop predao meč Dos Santosu
« Odgovor #14 poslato: Septembar 21, 2009, 01:56:54 pre podne »
momci,neznam sta bih vam rekao nadao asm se dobrom povratku,teskom mecu al ipak pobjedi,,...neznam sta mu je bilo,,velik sam fan njegov,i skroz sam razocaran,pa ja bi tamo svoju glavu ostavio da izderem onog klinca,.. evo vam dobar clanak koji je veoma realan pa citajte    http://www.croring.com/sadrzaj.asp?ContentID=2400&what=Kolumne+..+OSVRT+NA+ME%C8-Nema+veze.+Idemo+dalje!   ,eto neznam sta bih vam vise reko,,kakvu on karijeru ocekuje,..pa da covek trenira npr sa minotaurim timom,ili fedorovim,,ili u americi sa randy coturom..pa sta bi bilo od njega.... procitaj te ovaj clanak stvari ce vam biti malo jasnije..

to je to
sta hoces da kazes sa ovim to je to,,ja mislim da on treba da promeni celi nacin trenirnja ,svoj celokupni tim,,da nije problem u godinama,pa minotauro im 35 god,,randy cotur sa 40 i nekoliko drzao ufc pojas ,..
kazem da je njihova konstatacija potpuno na mjestu