April 26, 2024, 04:51:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Squat  (Pročitano 33569 puta)

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Re: Squat
« Odgovor #60 poslato: Jun 22, 2006, 03:12:53 posle podne »
Ja dizem 30kg 15 puta :D

Van mreže zlivan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Re: Squat
« Odgovor #61 poslato: Jun 22, 2006, 03:22:33 posle podne »
Citat: pedjos

DOBRO SI CUO....15KG...NOGE MI NIAKDA BOLJE NISU IZLGEDALE 14 NEDLJE PRED TAKMICENJE???....

I? Koja je tvoja tajna, osim dopinga, naravno, i činjenica da se stečena mišićna masa lakše održava nego pravi, pa čak i da potpuno prestaneš da vežbaš na nekoliko nedelja neće bitnije opasti?

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: Squat
« Odgovor #62 poslato: Jun 22, 2006, 03:24:49 posle podne »
tajna je u tajmingu.. 1 pon. radis 15 sekundi. probaj.

Van mreže bcalic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Re: Squat
« Odgovor #63 poslato: Jun 22, 2006, 03:25:03 posle podne »
Citat: natasha_bg
Ja dizem 30kg 15 puta :D


hehehe bolja si od pedjosa..... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Squat
« Odgovor #64 poslato: Jun 22, 2006, 03:25:16 posle podne »
Citat: zlivan
Citat: pedjos

DOBRO SI CUO....15KG...NOGE MI NIAKDA BOLJE NISU IZLGEDALE 14 NEDLJE PRED TAKMICENJE???....

I? Koja je tvoja tajna, osim dopinga, naravno, i činjenica da se stečena mišićna masa lakše održava nego pravi, pa čak i da potpuno prestaneš da vežbaš na nekoliko nedelja neće bitnije opasti?
..TAJNA JE U SUPER SPORIM PONAVLJANJIMA KOJA DAJU RAPIDAN PRISRAST MISICNE MASE..ALI NE VERUJM DA CES TI IKADA TO PROBATI JEL JEDNO PONAVLJNJE TRAJE I PO 15 SECUDI A TREBA IH URADITI UKUPNO 18-20 I NARAVNO U SPER SETOVIMA AKO ZNAS STA JE TO I ANRAVNO POSLE SVAKOG SUPER SETA ICI U WC DA POVRACAS OD MUKE...

ALI TO JE TEBI NEPZONATA METREIJA...JEDNOSTAVNIJE JEOVAKO..KAO STO TI RADIS..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Squat
« Odgovor #65 poslato: Jun 22, 2006, 03:28:44 posle podne »
I CUJ DOPING..PA TO JE SAMO IZGOVR TAKVIMA KAO STO SI TI DA BI OPRVDALI SVOJ IZGLED..NAJLLAKSE JE RECI..TI UZIMAS DOPING..UZIMAM....NIJE TAJNA....

ZASTO GA TI NE UZIMAS..IZ RELIGIJSKIH UBEDJENJA ILI TI OVO RADIS JER HOCES DA SI ZDRAV.HAHHAHAHHAHAH...

Van mreže zlivan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Re: Squat
« Odgovor #66 poslato: Jun 22, 2006, 03:41:29 posle podne »
Naravno da znam šta je super slow, valjda ti je jasno da sam dobro informisan. Zašto ga, ako je toliko superioran, ne koristiš stalno, nego tek sad kad si povređen? I da li ćeš kad zalečiš povredu nastaviti da treniraš po super slow protokolu i proširiti ga i na ostale mišićne partije?
Super slow je odličan za rehabilitaciju povreda, nemam apsolutno ništa protiv, ali to nije adekvatan sistem za maksimalne rezultate u uslovima bez povreda.
Hajde da iskoristim tvoje argumente, koliko vrhunskih bildera ili powerliftera koristi super slow kao svoj primarni trening sistem?

Što se steroida tiče, tako je, to je moj izbor da ih ne koristim. Nemam apsolutno ništa što ih ti i drugi koriste, samo treba da bude jasno kakav je njihov efekat na retenziju mišićne mase. Normalno je da ti, kao takmičar koristiš sve što će ti omogućiti da se pojaviš u što boljoj formi, nema tu nikakve dileme ni nekakvih moralnih proseravanja.
Meni bez takmičarskih ambicija nisu preko potrebni, ali ko zna, možda se i ja jednom upustim u to ako ocenim da mi je potrebno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Squat
« Odgovor #67 poslato: Jun 22, 2006, 04:36:12 posle podne »
Citat: zlivan
Naravno da znam šta je super slow, valjda ti je jasno da sam dobro informisan. Zašto ga, ako je toliko superioran, ne koristiš stalno, nego tek sad kad si povređen? I da li ćeš kad zalečiš povredu nastaviti da treniraš po super slow protokolu i proširiti ga i na ostale mišićne partije?
Super slow je odličan za rehabilitaciju povreda, nemam apsolutno ništa protiv, ali to nije adekvatan sistem za maksimalne rezultate u uslovima bez povreda.
Hajde da iskoristim tvoje argumente, koliko vrhunskih bildera ili powerliftera koristi super slow kao svoj primarni trening sistem?

Što se steroida tiče, tako je, to je moj izbor da ih ne koristim. Nemam apsolutno ništa što ih ti i drugi koriste, samo treba da bude jasno kakav je njihov efekat na retenziju mišićne mase. Normalno je da ti, kao takmičar koristiš sve što će ti omogućiti da se pojaviš u što boljoj formi, nema tu nikakve dileme ni nekakvih moralnih proseravanja.
Meni bez takmičarskih ambicija nisu preko potrebni, ali ko zna, možda se i ja jednom upustim u to ako ocenim da mi je potrebno.
...pa recimo milos sarcev.....itd.

ali nije bitno........ja da sam znao da to tako radi onda bih ir anije to korstio...samo za tvoj info..

ali ne vredi da sa tobom ulazim vise u bilo kakva razgovr....

its over....and out

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Re: Squat
« Odgovor #68 poslato: Jun 22, 2006, 08:04:08 posle podne »
Citat: natasha_bg
Ja dizem 30kg 15 puta :D
Mozes ti i vise nego si se ulenjila nesto ;)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Squat
« Odgovor #69 poslato: Jun 22, 2006, 11:37:29 posle podne »
Ja sam danas prvi put radio cucanj (od skoro sam poceo noge, pa zato tek sada prvi put). U poslednjoj seriji sam stavio 70kg i gledao sam da mi ponavljanja budu sto sporija, ali po nekad sam imao utisak da ce biti "gotovo" :D  :lol: , pa sam po neki put malo ubrzao. Malo mi se tresle noge posle treninga i mislio sam da je ok i da nije nista strasno, medjutim posle presvlacenja nisam znao kako se silazi niz stepenice. :D Bice zla sutra. :lol:

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Squat
« Odgovor #70 poslato: Jun 23, 2006, 06:59:13 pre podne »
Citat: zlivan

@sempai
Kakva povreda je u pitanju?


artroza  :cry:  :cry:

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Squat
« Odgovor #71 poslato: Jun 23, 2006, 08:15:28 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: zlivan
Citat: pedjos

DOBRO SI CUO....15KG...NOGE MI NIAKDA BOLJE NISU IZLGEDALE 14 NEDLJE PRED TAKMICENJE???....

I? Koja je tvoja tajna, osim dopinga, naravno, i činjenica da se stečena mišićna masa lakše održava nego pravi, pa čak i da potpuno prestaneš da vežbaš na nekoliko nedelja neće bitnije opasti?
..TAJNA JE U SUPER SPORIM PONAVLJANJIMA KOJA DAJU RAPIDAN PRISRAST MISICNE MASE..ALI NE VERUJM DA CES TI IKADA TO PROBATI JEL JEDNO PONAVLJNJE TRAJE I PO 15 SECUDI A TREBA IH URADITI UKUPNO 18-20 I NARAVNO U SPER SETOVIMA AKO ZNAS STA JE TO I ANRAVNO POSLE SVAKOG SUPER SETA ICI U WC DA POVRACAS OD MUKE...

ALI TO JE TEBI NEPZONATA METREIJA...JEDNOSTAVNIJE JEOVAKO..KAO STO TI RADIS..


Ovo mi se cini kao i vise nego odlicna ideja da promenim trening, i "malo" prepadnem noge  :wink:
Reci mi samo, da li se ovakav nacin treniranja moze upotrebiti i u fazi definicije?
Pusa

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Squat
« Odgovor #72 poslato: Jun 23, 2006, 10:11:07 pre podne »
Citat: witch
Citat: pedjos
Citat: zlivan
Citat: pedjos

DOBRO SI CUO....15KG...NOGE MI NIAKDA BOLJE NISU IZLGEDALE 14 NEDLJE PRED TAKMICENJE???....

I? Koja je tvoja tajna, osim dopinga, naravno, i činjenica da se stečena mišićna masa lakše održava nego pravi, pa čak i da potpuno prestaneš da vežbaš na nekoliko nedelja neće bitnije opasti?
..TAJNA JE U SUPER SPORIM PONAVLJANJIMA KOJA DAJU RAPIDAN PRISRAST MISICNE MASE..ALI NE VERUJM DA CES TI IKADA TO PROBATI JEL JEDNO PONAVLJNJE TRAJE I PO 15 SECUDI A TREBA IH URADITI UKUPNO 18-20 I NARAVNO U SPER SETOVIMA AKO ZNAS STA JE TO I ANRAVNO POSLE SVAKOG SUPER SETA ICI U WC DA POVRACAS OD MUKE...

ALI TO JE TEBI NEPZONATA METREIJA...JEDNOSTAVNIJE JEOVAKO..KAO STO TI RADIS..


Ovo mi se cini kao i vise nego odlicna ideja da promenim trening, i "malo" prepadnem noge  :wink:
Reci mi samo, da li se ovakav nacin treniranja moze upotrebiti i u fazi definicije?
Pusa
..naravno